قیمت پروفایلو صورت ۱۴۰۲

قیمت پروفایلو صورت ۱۴۰۳ چقدراست؟

تزریق پروفایلو شیوه ای کاملا مؤثر است که به منظور جوانسازی پوست و همچنین رفع چین و چروک های پوست صورت استفاده می شود. از فواید ژل پروفایلو می‌توان به کم عارضه بودن و کاربرد آن در سنین مختلف حتی دوران سالمندی اشاره نمود. ژل پروفایلو به بهبود کلاژن سازی پوست شما کمک شایانی می کند و منجر می‌شود که به صورت کاملا طبیعی، چهره ای شاداب داشته باشید.

قیمت پروفایلو صورت

زیباجویانی که تصمیم دارند تزریق ژل پروفایلو را انجام دهند، لازم است تا درباره قیمت پروفایلو صورت ۱۴۰۱ نیز اطلاعات کافی داشته باشند. برای مشخص نمودن هزینه پروفایلو می بایست موارد تأثیرگذار، از جمله موارد زیر را در نظر بگیرید:
نوع ژل، تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق پروفایلو، دستمزد کلینیک و پزشک معالجی که انجام می دهد و میزان نیاز پوست شما به تزریق ژل همگی از عوامل تأثیرگذار در تعیین هزینه تزریق ژل پروفایلو می باشند.

قیمت پروفایلو صورت ۱۴۰۲ کلینیک شکیبا

پس از ویزیت شما توسط دکتر شکیبا غلامزاده، با توجه به نوع و میزان آسیب در پوست شما تعداد جلسات تزریق پروفایلو توسط ایشان تعیین می شود. برای هر دوره درمانی ۶ ماهه وابسته به میزان ژل مورد نیاز احتمال دارد تعداد جلسات بیشتری هم لازم باشد. معمولا فاصله جلسات جوانسازی پوست با پروفاییلو بین دو تا چهار هفته بوده و هزینه هر جلسه با توجه به مقدار ژل مورد استفاده مشخص می‌شود.
در کلینک های دیگر نیز علاوه بر این‌ها شهر محل زندگی شما، محل و سابقه کلینیک مدنظر، میزان دستمزد پزشک و داروهای مورد نیاز پس از تزریق نیز از عوامل موثر بر روی هزینه هر جلسه تزریق پروفایلو است. در نتیجه پیش از اقدام به تزریق، توصیه می کنیم به اندازه کافی درباره هزینه‌های آن تحقیق نمایید.

❤️ تعداد جلسات لازم ❤️ ❤️قیمت هر جلسه پروفایلو صورت❤️
۲ جلسه با فاصله یک ماه9,500,000 تومان
هزینه تزریق ژل پروفایلو ۱۴۰۲ برای هر جلسه

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پروفایلو صورت

قیمت پروفایلو صورت
قیمت پروفایلو صورت

به طور کلی هزینه‌ تزریق ژل پروفایلو وابسته به عوامل زیادی است که در ادامه آنها را توضیح می دهیم.

·      نوع ژل:

نوع ژل یکی از عوامل موثر بر هزینه است، باتوجه به میزان هیالورونیک اسید موجود در ژل قیمت هم می تواند متغیر باشد. اما با وجود تاثیر چشم گیر این ژل و میزان بالا اسید هیالورونیک در آن، هزینه تزریق ژل پروفایلو تفاوت چندانی با سایر ژل ها نخواهد داشت و در میانه طیف ژل ها قرار می گیرد.

·      تعداد جلسات مورد نیاز برای تزریق ژل پروفایلو:

برخلاف برخی درمان های ژلی دیگر که ممکن است ۲ جلسه درمان برای آنها کافی باشد، برای دستیبابی به نتایج فوق العاده با ژل پروفایلو، به جلسات بیشتری نیاز است که برای هر شخص با توجه به میزان مورد نیاز که بر اساس عمق آسیب تعیین می شود، ممکن است طی ۲ یا چند جلسه با فاصله چهار هفته انجام شود.
البته بهتر است بدانید که قیمت ژل پروفایلو بر أساس مقدار سی‌سی آن تعیین می شود و در هر جلسه حداقل ۲ سی‌سی از این ژل برای درمان نیاز است. در نتیجه هزینه هر جلسه با توجه به مقدار ژل مورد استفاده شده مشخص خواهد شد.
توجه داشته باشید که میزان مورد نیاز در جلسه مشاوره توسط پزشک مشخص می شود، نه طبق سلیقه زیباجو. در اغلب مراکز زیبایی هزینه تزریق یک سرنگ با حجم ۲ سی سی، 9.500.000 تومان می باشد.

·      دستمزد پزشک و خدمات کلینیک برای هزینه تزریق ژل پروفایلو:

علاوه بر موارد نام برده شده، دستمزد پزشک منتخب، محله شما و سابقه کلینیک نیز اهمیت دارد.
هزینه تمامی درمان های زیبایی توسط پزشکان مختلف، ممکن است متفاوت باشد. مهارت بالای پزشک، سبب افزایش کیفیت درمان و احساس رضایت بیشتر زیباجویان خواهد شد.
 در نتیجه اگر شما کاندیدای تزریق ژل پروفایلو هستید، توصیه میکنیم به منظور تعیین یک جلسه مشاوره، در اولین فرصت با کلینیک زیبایی شکیبا تماس بگیرید. پزشک متخصص پس از معاینه و بررسی های اولیه، هزینه دقیق درمان را تعیین و به شما اعلام می کند.

فواید و عوارض پروفایلو چیست؟

عوارض پروفایلو

عوارض پروفایلو:

این عمل زیبایی کاملا غیرتهاجمی و کم عارضه می باشد زیرا که هیالورونیک اسید به خوبی توسط پوست تحمل می شود؛ اما تنها عوارض جانبی گزارش شده، کبودی و تورم خفیف در محل تزریق می باشد. این موارد نیز که معمولاً ناشی از سوزن هستند نه خود ترکیب ژل پروفایلو، در بازه زمانی کوتاهی از بین می روند.

فواید پروفایلو:

فواید پروفایلو
  • افزایش قوام پوست صورت
  • سفت‌تر شدن پوست صورت
  • لیفت کامل پوست صورت
  • ایجاد شفافیت، صافی و درخشانی‌ پوست صورت
  • داشتن قابلیت آبرسانی قوی برای پوست صورت

سایرمقالات مربوط به پروفایلو کلینیک شکیبا:

پرسش و پاسخ درباره قیمت پروفایلو صورت:

برای کسب نتایج مطلوب از پروفایلو به چند جلسه درمان نیاز است؟

برای دستیابی به بهترین نتایج طولانی مدت، ۲بار تزریق پروفایلو با فاصله چهار هفته پیشنهاد می شود. برخی از زیباجویان ممکن است نتیجه مد نظرشان را در هفته نخست ببینند، اما بهترین نتایج درمان را در ۴ هفته پس از درمان دوم مشاهده خواهید کرد.

نتایج حاصل از تزریق ژل پروفایلو چقدر ماندگاری دارد؟

نتایج نهایی تزریق ژل پروفایلو، بعد از جلسه دوم به وضوح قابل مشاهده می باشد، البته در صورتی که تزریق ژل در فاصله زمانی مناسب، توسط متخصص و به مقدار مناسب انجام شده باشد. نتیجه نهایی در اغلب زیباجویان معمولا به مدت 6 ماه ماندگاری خواهد داشت.

5/5 - (6 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *