پروفایلو صورت چیست

تزریق پروفایلو صورت چیست و چه کاربردهایی دارد؟

فهرست محتوا نمایش

اگر به دنبال گزینه های درمانی برای لیفت صورت غیرجراحی هستید، ممکن است شنیده باشید که افرادی در مورد Profhilo صحبت می کنند.
اما پروفایلو صورت چیست؟ چگونه کار می کند؟ برای دریافت جواب سوالات خود در ادامه با ما همراه باشید.

تزریق پروفایلو چیست؟

پروفایلو چیست
تزریق پروفایلو

پروفیلو یک درمان بازسازی پوست تزریقی است که به دلیل آبرسانی و سفت شدن پوست، نتایج ظریف اما فوری آن استفاده می شود.
این محصول برنده جوایز زیبایی شناسی متعددی شده است و به دلیل نتایج تقریباً فوری و طولانی مدت آن مورد علاقه متخصصین زیبایی و چهره پردازان مشهور در سراسر جهان است.
پروفایلو یک درمان ضد پیری تزریقی است که از اسید هیالورونیک (HA) ساخته شده است. این محصولی است که می‌تواند چهار نوع کلاژن، الاستین و سلول‌های بنیادی چربی (چربی) را برای مقابله با این مشکلات ضد پیری به طور طبیعی و موثر تحریک کند. انتشار آهسته HA توسط پروفایلو (Profhilo) باعث بازسازی طبیعی پوست و بهبود کیفیت پوست می شود که میتواند تا شش ماه نیز ماندگاری داشته باشد.

تزریق پروفایلو چگونه کار می کند؟

این محصول حاوی یکی از بالاترین غلظت‌های اسید هیالورونیک (HA) در بازار است، اما یک پرکننده پوست (که درمان زیبایی شناختی بیشتر با HA است) یا یک تزریق آرامش‌بخش چین و چروک نیست.
در عوض، پروفایلو را می‌توان به عنوان یک «بازسازنده زیستی» توصیف کرد زیرا فرآیندهای درمانی طبیعی را در بدن شما تحریک می‌کند. این درمان در دو مرحله عمل می کند، پوست شما را هیدراته می کند و سپس تولید کلاژن و الاستین جدید را تحریک می کند (فرآیندی به نام نئوکلاژنز)
همانطور که از قبل می دانید، HA ماده ای است که به طور طبیعی در پوست، مفاصل و بافت همبند ما وجود دارد. این ماده 1000 برابر وزن خود را در آب نگه می دارد و نقش اصلی آن حفظ و چسباندن رطوبت به پوست و کمک به تولید کلاژن است. این همان چیزی است که پروفایلو به آن می پردازد.
پروفایلو دارای یکی از بالاترین غلظت های هیالورونیک اسید (HA) در بازار (64 میلی گرم / 2 میلی لیتر) است که به آن اجازه می دهد تا رطوبت پوست را عمیقاً تقویت کند و پیری و افتادگی پوست را به ویژه در صورت، گردن و دست ها معکوس کند. این امر بدون توقف است.
هیالورونیک اسید(HA) آبدوست است به این معنی که آب را در بدن شما می کشد و حفظ می کند، در نتیجه به عنوان یک آبرسان به جای پرکننده عمل می کند که فقط چین و چروک ها را پر می کند و پوست را به طور موقت حجیم می کند.
در عرض 3 تا 5 روز، می توانید شاهد نتایج اولیه ، تبدیل پوست خسته و کدر به پوستی سفت و درخشان باشید.

مزایای پروفایلو چیست؟

فواید و مزایای پروفایلو

فواید پروفایلو:
پروفایلو برای بیمارانی که به دنبال بهبود کیفیت پوست، آبرسانی و بازگرداندن درخشندگی پوست هستند، جوانسازی ایمن، موثر و پوست را ارائه می دهد. پروفایلو به دلیل خواص منحصر به فرد خود به رفع علائم پیری پوست مانند شلی پوست ( افتادگی پوست) و نازک شدن لایه های پوست که به دلیل روند طبیعی پیری و کاهش تولید کلاژن رخ می دهد، کمک می کند.

 • با توجه به سطوح بالای هیالورونیک اسید پروفایلو باعث تحریک و افزایش تولید کلاژن و الاستین برای سفت و سفت شدن پوست میانی صورت، ناحیه اطراف دهان، خط فک می شود.
 • حجم و استحکام را به پوست برمی‌گرداند و به طور کلی بهبود می‌بخشد.
 • الاستین را برای کاهش شلی پوست تحریک می کند و ساختار پوست شما را بهبود می بخشد.
 • 4 نوع رشد کلاژن را از طریق یک فرآیند بازسازی زیستی تحریک می کند.
 • پوست شما را آبرسانی می کند.

ماندگاری ژل پروفایلو چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری ژل پروفایلو حدود ۶ ماه می باشد که در نتیجه هر شش ماه یک بار باید برای تمدید آن مراجعه نمایید.

پروفایلو برای چه مواردی استفاده می شود؟

این درمان ، پوستی را هدف قرار می دهد که فاقد حجم و خاصیت ارتجاعی است، و برای افراد بالای 30 سال که کمی شلی پوست، پوست شبیه کرپ یا خطوط و چین و چروک های ظریف را تجربه می کنند، ایده آل است.
اگرچه بیشتر برای صورت استفاده می شود، اما می تواند به خوبی روی گردن، دکلته، بازوها، زانوها و دست ها نیز کار کند.
پس از درمان پروفیلو، متوجه خواهید شد که پوست شما صاف تر، محکم تر، مرطوب تر و درخشان تر به نظر می رسد. در واقع، کیفیت پوست شما باید تا شش ماه بهبود یابد.

مناطق درمانی تزریق پروفایلو:

 • صورت
 • گردن
 • دکلته
 • دست ها

تفاوت پروفایلو در برابر پرکننده‌های پوستی و تقویت کننده‌های پوستی چیست؟

پروفایلو نه پرکننده و نه تقویت کننده پوست است. جلسات کمتری مورد نیاز است و چیزی فراتر از آبرسانی است.
در اینجا بدون اینکه عمیقاً وارد علم شویم، مواد تشکیل دهنده پروفایلو به جای پیوند شیمیایی، با پیوند حرارتی (یعنی با استفاده از گرما) به هم متصل می شوند، به این ترتیب پرکننده های پوستی ساخته می شوند.
این فرآیند ترکیب و استفاده از HA را تغییر می دهد و آن را برای آبرسانی به پوست به جای پر کردن مناطق کوچکتر عالی می کند. در نتیجه، پروفایلو ماده‌ای روان‌تر و ژل‌مانند ارائه می‌کند که  هنگام تزریق  به آرامی پخش می‌شود و در شعاع 2 سانتی‌متری از محل تزریق جذب می‌شود.  با توجه به اینکه هر تزریق سطح بزرگ تری را پوشش می دهد، معمولاً برای درمان کل صورت خود فقط به 10 تزریق با سوزن های بسیار ظریف نیاز دارید.

چه کسی برای درمان های پروفیلو مناسب است

پروفایلو برای مردان و زنان با علائم خفیف تا متوسط ​​پیری پوست مناسب است. برای بیماران 30 تا 50 ساله که به دنبال روشی موثر برای آبرسانی به پوست و بهبود شلی، کشسانی و خطوط ریز پوست هستند، به شدت توصیه می شود. به طور کلی، افراد بالای 25 سال نیز می توانند از این درمان بهره مند شوند.

آیا تزریق پروفایلو ایمن است؟

از آنجایی که HA به طور طبیعی در بدن انسان وجود دارد و محصول از هیچ ماده شیمیایی مصنوعی استفاده نمی کند،پروفایلو بدون زحمت متابولیزه می شود و هیچ عارضه جانبی شناخته شده طولانی مدتی ایجاد نمی کند.
در کوتاه مدت، تنها عوارض جانبی شناخته شده این است که درصد کمی از افراد دچار کبودی، قرمزی یا تورم در محل‌های تزریق می‌شوند، اما این خود طی چند روز اصلاح می‌شود.

اما آیا این بدان معناست که هر کسی می تواند با پروفیلو درمان شود؟

مانند بسیاری از درمان های تزریقی، توصیه می کنیم اگر در حال حاضر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، از درمان پروفیلو خودداری کنید.
همچنین، اگر به اسید هیالورونیک حساسیت دارید، باید از مصرف آن اجتناب کنید.

درمان شامل چه مواردی است و نتایج پروفایلو چه مدت دوام می آورد؟

درمان پروفیلو فقط بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می کشد.مختصص زیبایی شناسی ما باید دقیقاً در زیر سطح پوست شما در حدود 10 نقطه از صورت شما تزریق کند تا محصول را به کل ناحیه تزریق کند.
سایر قسمت های بدن شما مانند دست ها، گردن یا دکلته ممکن است به مقدار متفاوتی نیاز داشته باشند.
باید توجه داشته باشید که پوست شما فقط در عرض سه تا پنج روز آبرسانی و درخشان‌تر به نظر می‌رسد. طی چند هفته آینده، پروفایلو شروع به تحریک تولید کلاژن و الاستین پوست شما می کند و یک اثر سفت کننده ملایم پوست ایجاد می کند.
چهار هفته پس از درمان اول به درمان دوم نیاز خواهید داشت. حداکثر اثر پروفیلو معمولاً دو ماه پس از دومین درمان مشاهده می شود و باید تقریباً شش ماه ادامه یابد. سپس می توانید برای حفظ نتایج، درمان بعدی را با پروفایلو انجام دهید.

پروفایلو برای بیمارانی که دارای شرایط زیر هستند توصیه نمی شود:

 • نقص ایمنی
 • حساسیت به مواد تشکیل دهنده محصول
 • هر ناحیه پوستی عفونی مانند آکنه یا تبخال داشته باشید
 • زنان باردار یا شیرده

قبل از درمان با profhilo

یک مشاوره اولیه برای همه بیماران جدید برای ارزیابی بالینی سابقه پزشکی شما انجام خواهد شد. ما همچنین توضیح کاملی در مورد این روش، مزایای بالینی و زیبایی شناختی، خطرات، مراقبت های پس از آن، و فرآیند رضایت برای تصمیم گیری آگاهانه ارائه خواهد شد.
بسته به تعداد نواحی تحت درمان و اینکه آیا به بی حسی موضعی نیاز است یا خیر،اما خود درمان واقعی تقریباً 30 دقیقه طول خواهد کشید.

در طول درمان پروفایلو چه اتفاقاتی می‌افتد؟

پس از تمیز کردن و آماده سازی پوست، در مجموع 10 تزریق زیر جلدی پروفایلو با استفاده از تکنیک تزریق (Bio Aesthetic Points-BAP)دریافت خواهید کرد. پنج نقطه کلیدی صورت شامل ناحیه کنار گوش ها، چین بینی (خطوط خنده نزدیک دهان)، چانه، زیر چشم ها و بالای گونه ها است.
پس از تزریق، به سرعت در زیر پوست پخش می شود تا آبرسانی را بدون نیاز به ماساژ یا خطر ایجاد توده یا گره بهبود بخشد. با این حال، اگر این علائم قابل مشاهده باشند، معمولاً در عرض 24 ساعت از بین می رود زیرا محصول جذب پوست شما می شود.

چه چیزی از درمان پروفایلو انتظار می رود؟

پروفیلو معمولاً از همان اولین درمان برای صاف و آبرسانی پوست کار می‌کند، اما نتایج بعد از درمان دوم برجسته‌تر می‌شوند، زیرا پروفیلو برای اثربخشی به زمان نیاز دارد. با انجام 2 تا 3 جلسه درمانی، پروفیلو به مدت طولانی تری در پوست باقی می ماند و در نتیجه اثر ماندگاری بیشتری دارد.
تحریک تولید کلاژن و الاستین جدید برای بهبود طبیعی چاق شدن، استحکام و کشسانی پوست به زمان نیاز دارد. نتایج معمولاً تا شش ماه پس از درمان باقی می‌مانند و پس از پایان دوره اولیه، تکرار چرخه درمانی توصیه می‌شود.

آیا بعد از تزریق پروفایلو نیاز به مراقبت های ویژه ای می باشد؟

مراقبت های بعد از تزریق پروفایلو:

 • زمان ریکاوری با پروفایلو حداقل است. پس از تقریباً 30 دقیقه،شما باید بتوانید به فعالیت‌های «سبک» عادی خود، از جمله رانندگی، بازگردید.
 • توصیه می کنیم به مدت 24 ساعت از آرایش کردن خودداری کنید و یک روز از ورزش های شدید بدنی مانند رفته به باشگاه یا ورزش مورد علاقه خود  پرهیز کنید.
 • به مدت سه تا چهار روز از سونا یا حمام بخار، و همچنین قرار گرفتن در برابر نور شدید اشعه ماوراء بنفش خودداری کنید.

خطرات و عوارض جانبی پروفایلو

در تمام درمان های زیبایی غیر جراحی، خطر عوارض جانبی مانند کبودی جزئی یا تورم در محل های تزریق وجود دارد. با این حال، این علائم معمولاً رخ نمی‌دهند و به سرعت از بین می‌روند (در عرض 24 ساعت).
البته باید توجه داشته باشید نتایج برای افراد متفاوت است. هیچ نتیجه فردی نباید معمولی تلقی شود و باعث شود که شما فکر کنید این اثر در تمامی افراد یکسان است.

آیا از پروفیلو می تواند به عنوان یک لیفت صورت بدون جراحی استفاده کرد؟

درمان پروفایلو به آرامی پوست شل را کشیده و سفت می کند. اثری که ایجاد می کند ظریف، طبیعی به نظر می رسد اما متحول کننده است. به هیچ وجه به اندازه لیفت صورت جراحی نتایج قابل مشاهده ای ندارد، اما طرفداران پروفیلو از این که چگونه درخشندگی، صافی و آبرسانی به پوستشان می دهد، لذت می برند.
خواص منحصر به فرد پروفایلو یک پیشرفت واقعی در پزشکی ضد پیری است. پروفایلو نه تنها پوست را به گونه ای سفت و حجیم می کند که نه بوتاکس و نه پرکننده های پوستی نمی توانند، بلکه به طور موثر بافت های پوستی را بازسازی می کند تا اثرات جوان کنندگی عالی پوست را به ارمغان بیاورد و در نتیجه پوست صاف تر، روشن تر و هیدراته شود. با گذشت زمان این اثرات افزایش می‌یابد و بسته به نوع پوست و سبک زندگی می‌تواند تا شش ماه ادامه داشته باشد.

آیا میتوان پروفایلو را با درمان های دیگر نیز ترکیب کرد؟ پروفایلو یا هایفو ؟

یکی از مزایای بی شمار پروفیلو (Profhilo) این است که می توان آن را به تنهایی یا همراه با سایر درمان های زیبایی مانند پرکننده های پوستی، درمان های لیزری یا تزریق های شل کننده چین و چروک استفاده کرد. و همواره سوالی که زیباجویان دارند این است که پروفایلو بهتر است یا هایفو؟ پاسخ به این سوال تنها با ویزیت شما به طور دقیق مشخص می شود، اما برای اگاهی بیشتر در مقاله پروفایلو بهتر است یا هایفو به بررسی تفاوت آن دو پرداخته ایم.

قیمت پروفایلو صورت چقدر است؟

قیمت پروفایلو صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. به شما توصیه میکنیم برای دریافت اطلاعات کامل از هزینه پروفایلو به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید یا با کلینیک شکیبا تماس بگیرید تا کارشناسان خبره اطلاعات کاملی را در این باره به شما ارائه کنند.

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

پرسش و پاسخ درباره جوانسازی با پروفایلو صورت چیست:

مدت زمان انجام درمان پروفایلو چقدر است؟

معمولا بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول میکشد.

میزان درد در پروفایلو چقدر است؟

سطح ناراحتی در درمان پروفایلو کم است اما این مورد بسته به آستانه تحمل افراد ممکن است متفاوت باشد.

مدت زمان ریکاوری پروفایلو چقدر است؟

زمان ریکاوری برای پروفایلو 1 روز است(بسته به صلاح دید پزشک ممکن است متغییر باشد).

دروه درمانی پروفایلو به چه شکل است؟

چرخه اولیه: 2 درمان، با فاصله 1 ماه. چرخه تکرار: هر 6 ماه یکبار

مزایای کلیدی پروفایلو چیست؟

از مزایای کلیدی پروفایلو میتوان به اثر ضد پیری، تحریک کلاژن، آبرسانی قوی و ماندگار اشاره کرد.

4.3/5 - (6 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *