قیمت مزوتراپی مو

هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ (تیر ماه😍)

مزوتراپی مو یکی از معروف‌ترین، آسان‌ترین و نتیجه بخش‌ترین شیوه برای تقویت موهای زیباجویان است. در جلسه درمان با مزوتراپی مو، تکنسین مو یا پزشک مواد مغذی یا کوکتل ها را به لایه میانی پوست سر تزریق می‌کند که باعث افزایش خون رسانی و جذب مواد معدنی می شود. اما پیش از شروع هر درمان دغدغه اغلب زیباجویان هزینه آن است.
دراین مقاله به بررسی عوامل موثر بر هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ و هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو در کلینیک معتبر شکیبا واقع در غرب تهران می پردازیم.

✔️فیلم رضایت مشتری از تزریق مزوتراپی مو توسط دکتر شکیبا غلامزاده✔️

تخفیف ویژه کلینیک شکیبا برای کسانی که از سایت رزرو نوبت میکنند: تا چهار جلسه پرداخت 800,000 تومان بجای 900.000 تومان (برای هرجلسه درمان با برند مزو درماهیل عالی). همین حالا رزور کنید تا از این تخفیف چهارصد هزارتومانی بهره مند شوید. 😍❤️

هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳ در کلینیک شکیبا

در کلینیک شکیبا هزینه یا قیمت مزوتراپی مو ۱۴۰۳، بعد از جلسه مشاوره با پزشک و بررسی میزان ریزش مو زیباجو و میزان نیاز او برای تقویت مو یا درمان، تصمیم گرفته می شود.
همچنین در جلسه مشاوره این موضوع که از کدام یک از دو مواد مزو موجود در کلینیک استفاده شود.، بررسی می شود که بر هزینه مزوتراپی مو موثر خواهد بود.
در کلینیک شکیبا برای مزوتراپی از برندهای فیوژن، رویتا و درماهیل استفاده می شود.

قیمت تخفیفی ویژه رزرو از سایت❤️ هزینه مزوتراپی مو 1403کلینیک شکیبا❤️ ❤️برند مزوتراپی مو❤️
1,100,000 😍 هر جلسه 1,600,000 تومان (برند فیوژن) هزینه مزوتراپی مو اسپانیایی ✔️
1,900,000😍 هر جلسه 2,500,000 تومانرویتا ✔️
800,000 😍 هر جلسه 900,000 توماندرماهیل ✔️
(قیمت آمپول مزوتراپی مو) هزینه هر جلسه مزوتراپی مو
قبل و بعد مزوتراپی مو

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو چقدر است؟

هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو را نمی توان دقیق مشخص کرد، چرا که تعداد جلسات مزوتراپی برای افراد متخلف، متفاوت است. و ممکن است شما به تعداد جلسات کمتری نیاز داشته باشید. اما با خیال آسوده کلینیک شکیبا را انتخاب کنید چرا که بهترین کیفیت و تعرفه را دارد. اما با تخفیف ویژه کلینیک شکیبا شما می توانید با تخفیف عالی از درمان خود لذت ببرید.

هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو را در جشنواره 1/000/000 تومان زیر قیمت انجام دهید و نتیجه دلخواه خود را به طور تضمین شده دریافت کنید.
✔️برای مشاوره رایگان تماس بگیرید✔️

هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو
برای اطلاع دقیق از هزینه ۱۰ جلسه مزوتراپی مو با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده فیلم مزوتراپی مو در کلینیک شکیبا، همین حالا کلیک کنید.

هزینه مزوتراپی مو در تهران

هزینه مزوتراپی مو بر اساس تعداد جلسات و نوع مواد تزریقی که فرد متقاضی نیاز خواهد داشت مشخص می‌شود. تعداد جلسات مزوتراپی مو نیز باتوجه‌به میزان و سطح ریزش موهای شما مشخص خواهد شد. بدیهی است که هرچقدر ناحیه مشکل دار گسترده‌تر باشد، تعداد جلسات نیز افزایش پیدا می‌کند. برند کوکتل‌ مزوتراپی استفاده شده  نیز بر روی هزینه‌ها تأثیر مستقیم دارد.

عوامل تعیین کننده قیمت مزوتراپی مو ۱۴۰۳

به طور کلی عوامل مختلفی بر قیمت مزوتراپی مو تاثیرگذار هستند که در ادامه آنها را مورد بررسی قرار می دهیم.

قیمت مزوتراپی مو
قیمت مزوتراپی مو
 • مارک کوکتل مزوتراپی: 

یکی از عوامل موثر بر قیمت مزوتراپی مو مارک کوکتل مزوتراپی یا همان داروهای تزریقی است. هرچقدر که از برندهای باکیفیت و معتبرتری برای تزریق استفاده کنید، هزینه‌ هر جلسه مزوتراپی مو افزایش می‌یابد.
اغلب مواقع پزشک با بررسی نیازهای پوستی مراجعه کننده، مواد یا داروهای را مورد نیاز را تعیین ‌می کند.

۲. میزان مهارت پزشک و اعتبار کلینیک:

از آن جایی که تشخیص نیازهای مو بر عهده پزشک است. و او بهترین درمان را برای مراجعین در نظر می‌گیرد، ماهر بودن پزشک بسیار مهم است. همچنین پزشک وظیفه تزریق این مواد را نیز بر عهده دارد که در نتیجه مهارت و تجربه پزشکی که مزوتراپی را انجام می‌دهد در قیمت مزوتراپی مو تاثیر خواهد داشت.
همچنین اگر به یک کلینیک معتبر و مجهز برای انجام مزوتراپی مو مراجعه کنید بر هزینه‌ هر جلسه مزوتراپی مو شما تاثیر گذار خواهد بود.
اما دقت داشته باشید که مراجعه به مراکز معتبر و انتخاب پزشکی متخصص، عوارض پی آر پی مو را به حداقل می‌رساند و شما را یک قدم به نتایج دلخواهتان نزدیک تر می کند و احتمال بروز عوارض ناگوار یا تزریق مواد نامرغوب را کاهش می دهد.

۳. تعداد جلسات درمان: 

تعداد جلسات درمانی که با توجه به اهداف و نیازهای پوستی شما و همچنین وضعیت پوست طبق نظر پزشک، تعیین می شود بر قیمت مزوتراپی مو موثر است و طبیعی است که هر چه به تعداد جلسات بیشتری نیاز باشد، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

۴. وسعت ناحیه تزریق مزوتراپی:

بدیهی است که هرچقدر وسعت ناحیه تزریق بیشتر باشد، هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۱ نیز افزایش می‌یابد. برای نمونه در حین درمان اگر بخواهید فقط نواحی خاصی از مو یا جلوی سر را مزوتراپی کنید، هم نیاز به داروی مزوتراپی کمتری خواهید داشت و هم جلسه درمان زمان کمتری از پزشک می‌گیرد که در نتیجه هزینه مزوتراپی مو جلو سر نسبت به تمام سر کمتر خواهد شد.
مجموع چنین عواملی هزینه نهایی مزوتراپی مو و هزینه مزوی مو را تعیین می‌نمایند.

فیلم توضیح عوامل موثر هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۳

قیمت آمپول مزوتراپی مو

قیمت آمپول مزوتراپی مو در برندهای مختلف متفاوت است، چرا که ممکن است کوکتل‌های مزوتراپی ترکیباتی متنوع داشته باشند.
بعد از سپری کردن جلسه مشاوره با پزشک، احتمالا ایشان به شما خواهند گفت که چه کوکتلی را بهتر است استفاده کنید. اما نگران نباشید چراکه به هرحال قیمت آمپول مزوتراپی مو از انجام کاشت مو بسیار ارزان تر است.

مزوتراپی مو چیست؟

مزوتراپی مو به معنی درمان لایه میانی پوست سر می باشد، مواد تزریقی موجود در مزوکوکتل باتوجه ‌به خصوصیات خاصی که دارد برای رفع مشکلات شما تعیین می‌شود و منجر به افزایش ضخامت و شادابی موهایتان شده و از ریزش آن جلوگیری می‌نماید. در جلسات درمان، با تحریک فولیکول‌های مو هم به تقویت مو کمک می شود و همچنین باعث رشد مجدد موهای ازدست‌رفته خواهید شد.

برای اطلاع از نکات مراقبت های بعد از مزوتراپی مو کلیک کنید.

  فواید و کاربردهای مزوتراپی مو

فواید مزوتراپی مو

فواید مزوتراپی مو:

 1. جلوگیری از ریزش مو
 2. رویش مجدد مو
 3. جلوگیری از سفید شدن موها و تقویت رنگدانه مو
 4. افزایش تراکم و ضخامت تارهای مو
 5. تغذیه و تنظیم هورمون های جنسی در ناحیه پوست سر
 6. جلوگیری از التهاب، خارش و خشکی پوست ناحیه سر

تعداد جلسات مزوتراپی مو

به طور کلی تعداد جلسات مزوتراپی مو بین 8 الی 15 جلسه متغیر می باشد. معمولا برای رسیدن به نتیجه دلخواه، هر مراجعه کننده نیاز به چندین جلسه مزوتراپی خواهد داشت و این مورد که تعداد جلسات مزوتراپی مو چقدر است؟ بستگی به میزان پاسخ دهی پوست سر مراجع کننده دارد.

همچنین فاصله بین جلسات مزوتراپی مو را پزشک تعیین می کند. در اغلب درمان ها جلسات اول هفته ای ۱ بار و فواصل جلسات بعدی ۲ هفته یک بار و سپس ماهی ۱ بار انجام می شود.

بهترین کاندیدای مزوتراپی مو

بهتر است بگوییم اغلب افرادی که دچار ریزش مو شده اند و به دنبال نتایج موثر و فوری هستند قادراند از مزایای این روش درمانی (meso hair) بهره‌مند شوند. اما:

بهترین کاندیدای مزوتراپی مو
 • خانم های باردار شیرده
 • افرادی که نسبت به داروها حساسیت دارند
 • افرادی که درگیر بیماری های خاص هستند

نمی توانند از این روش درمانی استفاده نمایند.

قیمت سایر روش‌های تقویت مو در کلینک شکیبا:

پرسش و پاسخ درباره هزینه مزوتراپی مو ۱۴۰۱:

هر جلسه مزوتراپی مو چقدر طول می کشد؟

مدت زمان جلسات مزوتراپی مو ممکن است متفاوت باشد چراکه به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد. اما معمولا هر جلسه مزوتراپی مو بدون احتساب زمان بی حسی، بین ۲۵ تا ۴۰ دقیقه طول می کشد.

کوکتل مزوتراپی مو از چه موادی ساخته شده اند؟

کوکتل‌های مزوتراپی معمولا مواد ثابتی ندارند، در هر برند ممکن است مواد تشکیل دهنده با دیگری متفاوت باشد. اما اغلب برندهای مزوتراپی از کلاژن، هیالورونیک اسید، ویتامین، مواد معدنی و ... تشکیل شده اند.

آیا قیمت مزوتراپی مو ۱۴۰۱ شامل بیمه می شود؟

خیر این درمان شامل تعهدات شرکت های بیمه نمی شود.

4.4/5 - (22 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

6 پاسخ

 1. من تو کلینیک شکیبا پیش دکتر غلامزاده تا الان 5 جلسه مزو مو انجام دادم، واقعا عالی بوده برای من خوب جواب داده تا الان❤️❤️

  1. سلام داداش خداییش اگه خوبه ما هم بریم .من از این پکیج های ماهواره ای داشتم می‌خریدم خوشبختانه دیر رسید منم گفتم نمی‌خوام ‌….ولی مزوتراپی بهتره درسته ؟ من کمی از کف سرم کم پشت شده فکر کنم زود جواب بده

 2. سلام وقت بخیر داکتر صاحب من تو واتساپ شما چند سوالی دارم در باره مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *