قیمت پی ار پی مو

هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۳ چقدر است؟

پی آر پی عمل زیبایی بدون نیاز به جراحی است که این روزها حسابی مورد استقبال قرار گرفته است. اگر شما نیز می خواهید داشتن موهای پرپشت و متراکم را با روش پی آر پی تجربه کنید، لازم است بدانید که هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۳ چقدر است؟
با ما همراه باشید تا در این مقاله ابتدا شیوه پی آر پی مو را به شما معرفی کرده سپس قیمت و هزینه انجام روش پی آر پی مو را با هم بررسی می نماییم.

هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۳

پی آر پی مو چیست ؟

پی آر پی مو چیست ؟

PRP یا پی آر پی مو یک روش نوین است که بدون نیاز به جراحی منجر به متوقف شدن روند ریزش مو برای زیباجویانی می شود که درخواست تحریک رویش مجدد مو بعد از ریزش آن را دارند.
در نتیجه تحقیقات علمی اخیر پژوهشگران این موضوع دریافت شده که PRP یک روش کاملا طبیعی است و در کلینیک ها برای تقویت مو و پوست سر به کار می رود.

هزینه پی آر پی مو سر کلینیک شکیبا

هزینه پی آر مو در کلینیک شکیبا واقع در سعادت آباد تهران، جلسه‌ای 1,200,000 تومان می‌باشد و به ازای هر کیت اضافه، ۱۵۰.۰۰۰ هزارتومان به مبلغ افزوده خواهدشد.

خدماتتعرفه
پی آر پی مو 2.000.000 تومان و به ازای هر کیت اضافه 300.000 تومان

عوامل موثر در هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۳

 هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۳
هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۳

هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۱ همچون سایر عمل‌های زیبایی متاسفانه توسط بیمه پرداخت نمی‌شود. در نتیجه این موضوع اهمیت دارد که پیش از اقدام به انجام آن، در مورد قیمت پی آر پی مو اطلاعات لازم را کسب نمایید.
عوامل موثر بر هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۱ متنوع اند که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

1.   تعداد جلسات

 اگر خواهان این موضوع هستید که بهترین نتیجه دلخواه خود را از تزریق پی آر پی بگیرید، باید دوره درمانی آن را تکمیل نمایید و جلسات درمانی را ادامه دهید.
به نقل قول از سایت پزشکی medicalnewstoday، لازم است که زیباجو در دو تا سه ماه ابتدایی تزریق‌های متعدد (طبق نظر پزشک) در فواصل معین انجام دهد. بدیهی است که هر چه تعداد این جلسات بیشتر باشد، قیمت پی آر پی مو نیز در نهایت بیشتر خواهد شد.

2.   محل تزریق

پلاسمای غنی از پلاکت یا PRP می تواند در محل‌های متنوعی از سر و بدن تزریق شود. بدیهی است که حساسیت تزریق در برخی نواحی بیشتر می باشد. از همین جهت، محل تزریق بر قیمت پی آر پی کاملا تاثیر خواهد گذاشت. همچنین هرچقدر محل تزریق وسعت بیشتری داشته باشد، لازم است که پزشک وقت و انرژی بیشتری را برای آن درمان صرف نماید.

3.   کلینیک انتخابی

هزینه پی آر پی مو احتمال دارد که در کلینیک‌های مختلف،‌ با هم یکسان نباشد. دلیلش می تواند آن باشد که امکانات و تجهیزات کلینیک، خدماتی که ارائه می‌دهند و تخصص و مهارت پزشک در هر مرکز متفاوت است و می‌تواند روی هزینه پی آر پی مو تاثیرگذار باشد. بدیهی است که هر چقدر کلینیک انتخابی شما پیشرفته‌تر باشد، هزینه دریافتی آن هم بیشتر خواهد بود. اما بهتر است به این نکته نیز دقت کنید که این موضوع ارتباط مستقیمی با کیفیت خدمات ارائه‌شده و نتیجه نهایی عمل زیبایی شما دارد.

آیا هزینه پی آر پی با تعرفه ارزان مطمئن است؟

قسمت عمده هزینه پی آر پی مو صرف دستمزد پزشک متخصص، تجهیزات کلینیک، امکانات کلینیک، کیت های مصرفی و سایر مواد لازم برای انجام درمان زیبایی می‌شود.
بدیهی است که در تمامی عمل‌های زیبایی، هزینه ارتباط مستقیمی با کیفیت آن عمل زیبایی دارد. در نتیجه توصیه می کنیم که پیش از اینکه به مراکزی که پی آر پی را با هزینه ارزان انجام می‌دهند اطمینان کنید، از کیفیت مواد مصرفی و تجربه پزشک آن مرکز مطمئن شوید.
در اغلب موارد ارزان بودن قیمت پی آر پی به دلیل بی‌کیفیت بودن عمل، عدم تجربه کادر درمان و پیشرفته نبودن تجهیزات مورد استفاده آن مرکز می باشد. در نتیجه اگر نتیجه این درمان زیبایی برایتان اهمیت دارد و نمی‌خواهید درگیر عوارض پی آر پی مو بعد از عمل شوید، به پی آر پی‌های ارزان‌قیمت اطمینان نکنید.

چرا کلینیک شکیبا انتخاب مناسبی برای پی آر پی است؟

کلینیک زیبایی شکیبا یکی از معتبرترین کلینیک‌های زیبایی غرب تهران است. این کلینیک در تمام مدت سابقه کاری خود در زمینه خدمات زیبایی توانسته است رضایت ۹۸ درصد از مراجعین خود را به دست آورد.
که علت این موفقیت را می‌توان در تیم پزشکی متخصص، باتجربه و ماهر آن دانست که با بهترین قیمت، با کیفیت ترین خدمات زیبایی را ارائه می دهند.

مزایا و فواید پی آر پی مو

فواید پی آر پی مو نسبت به سایر درمان‌های خوراکی، موضعی یا جراحی برای ریزش مو شامل موارد زیر می شود:

  • عوارض پی آر مو بسیار ناچیز می باشد. زیباجویان کمی ممکن است التهاب و درد ناچیزی را روی پوست سر به مدت یک یا دو روز احساس نمایند.
  • دوران بهبودی پس از پی آر پی مو بسیار سریع است. زیباجویان قادر اند بلافاصله پس از هر جلسه درمان با پی آر پی به زندگی عادی روزانه خود ادامه دهند.
  • روند درمانی کاملا کم تهاجمی است و تنها شامل کمی خون گرفتن و چندین تزریق در هر جلسه درمان می شود.
  • جلسات درمان کوتاه مدت اند. زیباجویان لازم است برای هر جلسه درمان نهایت 60 تا 90 دقیقه وقت بگذارند.

پرسش و پاسخ درباره هزینه پی آر پی مو ۱۴۰۲:

آیا prp مو روی نواحی بدون مو و طاس نیز جواب می‌دهد؟

بله پی آر پی مو در نواحی که موهای کم پشت وجود دارد بهترین نتیجه را دارد.

آیا پی ار پی مو هم در مردان و هم زنان قابل استفاده است؟

بله قابل استفاده می باشد.

آیا هزینه پی آر پی شامل خدمات پرداختی بیمه می شود؟

خیر، به دلیل آنکه که انجام پی آر پی از نظر پزشکی ضرورتی ندارد و اغلب مواقع برای افزایش رشد موها استفاده می‌شود، شرکت‌های بیمه هزینه prp مو را تحت پوشش خود قرار نمی‌دهند.

درمان پی آر پی مو چه مدت طول می کشد؟

درمان پی آر پی مو براساس نواحی منتخب پزشک، حدود 60 – 90 دقیقه زمان نیاز دارد.

تعداد جلسات پی ار پی مو چقدر است؟

تعداد جلسات پی ار پی مو برای هر شخص بر اساس میزان مشکلات آن فرد مشخص می شود.

3/5 - (11 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *