مزوتراپی زیر چشم یا دور چشم

مزوتراپی زیر چشم یا دور چشم چیست؟

درمان مزوتراپی زیر چشم بهترین راه برای جوانسازی پوست اطراف چشم است. مزوتراپی می تواند به شما در از بین بردن سیاهی دور چشم و سفت شدن پوست آن نواحی کمک کند.
همچنین، این روش به شما کمک می کند تا کیسه های چربی ناخواسته زیر چشم را کاهش دهید. این کیسه ها شما را خسته و متورم نشان می دهند.

درمان مزوتراپی صورت چیست؟

مزوتراپی صورت یک روش بسیار محبوب برای کسانی است که می خواهند جنبه های مختلف پوست خود را بهبود بخشند.مزوتراپی دارای تزریقاتی است که حاوی مواد مغذی و آنزیم های متعددی است که پوست را جوان می کند. این مواد و عصاره های گیاهی تغذیه مورد نیاز پوست شما را تامین می کنند. این درمان منجر به سفت تر و نرم تر شدن پوست می شود. این روش از دیدگاه دیگری نیز مفید است زیرا می تواند چربی اضافی را کاهش دهد.

مواد تزریقی مزوتراپی دور چشم چیست؟

مزوتراپی زیر چشم حاوی یک کوکتل حاوی هیالورونیک اسید و 53 ماده فعال شامل ویتامین ها، اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها و غیره است. این درمان برای زیر چشم حدود 30 دقیقه طول می کشد و شامل تزریق مقادیر کمی از کوکتل مناسب به ناحیه مورد نظر است. علاوه بر این مزوتراپی عوارض جانبی ندارد و این درمان با سایر روش های درمانی مانند PRF، PRP یا سموم بوتولینوم سازگار است.

این مواد تزریقی حاوی مقدار زیادی مواد مفید هستند که از مواد غنی و مناسب مکانیزم بدن شما هستند. مواد تشکیل دهنده می توانند بیش از یک مشکل را درمان کنند. بنابراین، درمان فقط یک روش برای صورت نیست که پوست صورت را سفت می کند و خطوط ریز را محو می کند. همچنین راه حلی است که می تواند سلولیت را کاهش دهد. همچنین می تواند به شما کمک کند تا از شر بافت های چربی شکم، پاها، باسن، بازوها و حتی زیر بغل خلاص شوید.
با این حال، این مقاله بر روی مزایای مزوتراپی برای جوانسازی زیر چشم تمرکز خواهد کرد.

هزینه مزوتراپی دور چشم یا زیر چشم

هزینه مزوتراپی صورت اگر اختصاصی برای زیر چشم باشد، به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما هزینه تریبی بین ۶۰۰ هزار تا ۱میلیون و ۸۰۰ هزار تومان دارد.برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره هزینه شما میتوانید با کلینیک ما تماس حاصل کنید.

مزوتراپی زیر چشم چگونه عمل می کند؟

برای درک بهتر نحوه عملکرد مزوتراپی ناحیه اطراف چشم، باید بدانید که در آن از تزریق های متعدد استفاده می شود. و وقتی می گوییم تزریق، منظور سوزن های نازک کوچکی است که تقریباً بدون درد هستند. با این حال، این سوزن ها و موادی که برای این روش استفاده می شوند، گردش خون را تقویت می کنند. همچنین عصاره ها و آنزیم ها التهاب را کاهش داده و پوست شما را جوان می کند.

مزوتراپی زیر چشم هر چند وقت یک بار باید انجام شود؟

مزوتراپی زیر چشم
مزوتراپی زیر چشم

اگر می خواهید بهترین نتیجه را از مزوتذاپی زیر چشم بگیرید، باید حدود ده جلسه انجام دهید. این موارد به شدت روی صورت شما و بیشتر روی ناحیه زیر چشم شما تأثیر می گذارد.

این روش باید هر دو هفته یکبار در دو تا سه ماه اول انجام شود. پس از این مدت درمان را ماهی یک بار به مدت سه ماه تکرار کنید. اکنون نتایج باید قابل مشاهده باشد. هنگامی که این اتفاق افتاد، این روش را هر ۲ – ۳ یا ۶ ماه تکرار کنید.

چه زمانی نتایج مزوتراپی زیر چشم را می بینم؟

به طور کلی، پس از چند ماه و چند جلسه می توانید نتایج قابل توجهی را مشاهده کنید.
هنگامی که در حال انجام مزوتراپی زیر چشم  برای سیاهی اطراف چشم هستید، می توانید نتایج را حتی سریعتر تشخیص دهید. تنها پس از دو جلسه، بهبودی حاصل خواهد شد. با این حال، بهترین اثرات پس از ۴ – ۶ هفته نشان داده می شود.

عوارض مزوتراپی زیر چشم چیست؟

عوارض مزوتراپی زیر چشم

یکی از سوالاتی که بیشتر پرسیده می شود این است که “آیا مزوتراپی می تواند باعث آکنه یا ریزش مو شود؟” عوارض جانبی این درمان حداقل است. با این حال، ممکن است کبودی و قرمزی را در ناحیه مورد نظر تجربه کنید. همچنین، می توانید برجستگی هایی را در محل تزریق مشاهده کنید. ممکن است احساس خارش یا بثورات پوستی داشته باشید، اما این موارد ظرف چند روز ناپدید می شوند.
برخی افراد حساس ترند. بنابراین درد کوچکی را احساس خواهند کرد.

آیا مزوتراپی زیر چشم موثر خواهد بود؟

بله مزوتراپی زیر چشم به شدت موثر است. این روش برای پوست اطراف چشم باعث سفت شدن این ناحیه می شود. اگر دوره درمان و تمام نشانه های پزشک متخصص را رعایت کنید، خواهید دید که پوست شما جوان می شود.

مزوتراپی زیر چشم چیست؟

مزوتراپی را می توان در بسیاری از نواحی بدن اعمال کرد. همچنین می‌تواند چشم‌های خسته به‌خصوص سیاهی‌های ناخواسته را هدف قرار دهد. این روش تقریبا بدون درد است و تغذیه لازم را برای ناحیه فراهم می کند. پوست را شاداب، سفت و جوان می کند. همچنین، آبرسانی و ظاهری درخشان تر را فراهم می کند.
در مزوتراپی زیر چشم از عصاره های گیاهی، ویتامین ها و مواد معدنی استفاده می شود که استحکام و ظاهر پوست شما را تقویت می کند.

آیا کاربرد مزوتراپی فقط برای زیر چشم است؟

یک پزشک متخصص می تواند از این درمان ها برای چندین ناحیه از بدن استفاده کند. علاوه بر سیاهی دور چشم، می توانید از درمان برای سایر نواحی صورت نیز استفاده کنید. می توانید این مواد را به پوست سر و دست ها تزریق کنید. همچنین راه حلی برای کسانی است که می خواهند ترک های پوستی و نواحی دکلته را درمان کنند. همچنین، برای تجمع چربی معجزه می کند. `
بسته به ناحیه ای که مداخله می خواهید، بین 3 تا 15 جلسه برای مشاهده نتایج قابل مشاهده نیاز دارید.

آیا نتایج مزوتراپی زیر چشم دائمی است؟

متاسفانه نتایج مزوتراپی زیر چشم دائمی نیست. با این حال، مدت زمان زیادی دوام دارد. از آنجایی که درمان کامل را انجام داده اید، می توانید به مدت یک سال یا یک سال و نیم منتظر جوانسازی پوست اطراف چشم باشید. برای حفظ این جنبه عالی از پوست خود، باید تمام توصیه های ارائه شده توسط متخصص خود را به شدت دنبال کنید.
همچنین، برای بهبود و حفظ نتیجه، باید جلسات را پس از شروع محو شدن اثرات ادامه دهید.

آیا مزوتراپی زیر چشم ارزش انجام را دارد؟

البته! مزوتراپی فواید زیادی برای پوست شما دارد. باعث درخشندگی آن می شود و سیاهی دور چشم از بین می رود. همچنین، این روش نواحی متورم را کاهش می دهد و پوست شما را سفت می کند.

مزایای مزوتراپی دور چشم عبارتند از:

مزایای مزوتراپی دور چشم
  • هیدراتاسیون را فراهم می کند.
  • مزوتراپی زیر چشم یک راه عالی برای کاهش ظاهر چین و چروک و خطوط ریز است.
  • از ترکیبی از موادی استفاده می کند که درخشندگی پوست شما را افزایش می دهد.
  • ویتامین ها، مواد معدنی، اسید هیالورونیک را برای پوست اطراف چشم شما فراهم می کند.
  • همچنین شما خسته به نظر نخواهید رسید؛
  • درمانبسیاری از آسیب هاست مانند: آسیب های ناشی از نور خورشید، رنگدانه ها و سایر اختلالات زیبایی شناختی.
  • این روش برای چشم ها خوب است و نه تنها می‌توانید از آن برای درمان بسیاری از مشکلات دیگر مانند آلوپسی، ترک‌های پوستی، سلولیت، شلی پوست، آکنه یا جای زخم نیز استفاده کنید.

آیا مزوتراپی دور چشم بی خطر است؟

بله، مزوتراپی دورچشم یک روش بی خطر است. با این حال، باید با دقت کلینیک را انتخاب کنید. مطمئن شوید که پزشک تمام گواهینامه ها را برای انجام این عمل را دارد.
همچنین، باید بدانید که تنها 3 درصد از افرادی که مزوتراپی می کنند قرمزی پوست را تجربه می کنند. این عارضه فقط چند ساعت طول می کشد. فقط 1 درصد به کبودی ختم می شوند. این عارضه مدت کمتر از سه روز ادامه خواهد داشت.
شما نباید نگران آلرژی باشید زیرا این موارد نیز بسیار نادر هستند.

چه کسانی مجاز به انجام مزوتراپی چشم نیستند؟

همه مجاز به انجام مزوتراپی زیر چشم نیستند. این مورد به این دلیل است که در این روش از ترکیبی از مواد از جمله آنتی بیوتیک ها و عصاره های گیاهی استفاده می شود. بنابراین، اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، باید جلسات خود را به تعویق بیندازید. این مواد از مادر به فرزند منتقل می شود و خطرات خاصی برای این زنان وجود دارد.

همچنین برای انجام این روش باید حداقل 18 سال سن داشته باشید.

سخن پایانی درباره مزوتراپی زیر چشم

این روش به عنوان بهترین درمان ضد پیری در نظر گرفته می شود. همچنین به شما جوان سازی و سفت شدن پوستی که می خواهید می دهد. هر جلسه از درمان مزوتراپی زیر چشم در حدود 45 دقیقه طول می کشد و توسط پزشک انجام می شود.
ما در کلینیک شکیبا یک فضای عالی را ارائه می دهیم که در آن می توانید استراحت کنید. تیم ما تجربه بسیار خوبی در انجام کلیه درمان های صورت و بدن دارد. شما احساس راحتی خواهید کرد و متخصصان ما مطمئن خواهند شد که از همه چیز در مورد مواد و روشی که دریافت می کنید مطلع هستید. علاوه بر این، آنها بهترین نکات را در مورد نحوه مراقبت از بدن و پوست خود در خانه به شما می دهند.

پرسش و پاسخ درباره مزوتراپی دور چشم:

میزان درد مزوتراپی زیر چشم چقدر است؟

درد گزارش شده بسیار سبک تا خفیف (کرم بی حس کننده موضعی را می توان قبل از درمان استفاده کرد).

زمان از کار افتادگی مزوتراپی زیر چشم چقدر است؟

از کار افتادگی اجتماعی تقریباً نزدیک به صفر است (اگرچه ممکن است کبودی رخ دهد).

نتایج مزوتراپی دور چشم کی مشخص میشود؟

معمولاً نتایج مثبت در عرض 24 ساعت قابل مشاهده است و با هر درمان بهبود می یابد و بیشتر میشود.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *