هزینه سابسیژن جای جوش برای صورت

هزینه یا قیمت سابسیژن ۱۴۰۳ جای جوش + مزایا

سابسیژن صورت یکی از روش های موثر و قطعی درمان جای جوش است. هزینه سابسیژن به عوامل گوناگونی بستگی دارد؛ که برای هر شخص متفاوت خواهد بود. در ادامه به بررسی هزینه یا قیمت سابسیژن جای جوش ۱۴۰۳ می پردازیم.

هزینه سابسیژن جای جوش
هزینه سابسیژن ۱۴۰۳ جای جوش

هزینه سابسیژن جای جوش چقدر است؟

در ابتدا افراد برای انجام سابسیژن، به هزینه سابسیژن نیز توجه می کنند. در واقع هزینه آن یک فاکتور مهم برای افراد می باشد. اما لازم است که بدانید هزینه سابسیژن جای جوش به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع نمی توان یک هزینه ثابت و دقیق را برای آن بیان کرد. زیرا هزینه سابسیژن در هر شهر، کلینیک و مرکز زیبایی متغیر خواهد بود. البته این تغییرات به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه به عوامل موثر در هزینه سابسیژن جای جوش خواهیم پرداخت. در این صورت شما می توانید برای انجام سابسیژن، هزینه آن را به طور تقریبی تخمین بزنید.  

✔️ 1.500.000 تومان برای هر ناحیه😍 هزینه هر جلسه سابسیژن
قیمت سابسیژن

عوامل موثر بر قیمت سابسیژن ۱۴۰۳ چیست؟

هزینه سابسیژن برای هر فرد متفاوت است. در واقع هزینه سابسیژن جای جوش، برای هر فرد بر اساس فاکتور های مختلف و شرایط پوستی فرد تعیین می شود. این هزینه برای هر دو شخص یکسان نخواهد بود. زیرا عوامل گوناگونی بر این هزینه تاثیر خواهند گذاشت. در ادامه به بررسی عوامل موثر بر هزینه سابسیژن می پردازیم.

هزینه سابسیژن ۱۴۰۳
هزینه سابسیژن ۱۴۰۲
 • نوع پوست و مشکلات پوستی:

نوع پوست و مشکل پوستی شما در هزینه سابسیژن موثر خواهد بود. برای مثال در برخی از افراد توانایی کلاژن سازی پوست کمتر است. یا عواملی وجود دارد که کلاژن سازی پوست را با کندی سرعت مواجه می کند. قطعا در این افراد لازم است؛ تا جلسات بیشتری برای کلاژن سازی انجام شود و هزینه بیشتری دریافت کرد. در واقع هر چقدر اسکار و فرورفتگی های پوستی شما بیشتر باشد؛ طبیعتا باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. همچنین محل جای جوش برای انجام سابسیژن در هزینه آن تاثیر گذار خواهد بود.

 • میزان و تعداد اسکار ها:

تعداد فرورفتگی ها  و جای جوش در هزینه سابسیژن موثر خواهند بود. برای مثال در برخی از افراد، تمام صورت آنها دارای جای جوش و فرورفتگی است. بر همین اساس لازم است؛ این افراد هزینه بیشتری را پرداخت کنند. اما اگر فردی تعداد جای جوش و فرورفتگی های حاصل از جوش در صورت آن کمتر و انگشت شمار باشد؛ هزینه کمتری پرداخت خواهد کرد. عمق فرورفتگی ها از دیگر عوامل موثر در پرداخت هزینه است.

 • تعداد جلسات سابسیژن:

تعداد جلسات سابسیژن از عوامل موثر در هزینه سابسیژن جای جوش خواهد بود. در واقع تعداد جلسات بر اساس وضعیت پوست شما و نظر پزشک تان تعیین می شود. با طی شدن جلسات بیشتر، لازم است هزینه بیشتری پرداخت کنید.

 • هزینه سابسیژن با تلفیق با سایر روش ها:

در برخی از موارد لازم است؛ بر اساس نظر پزشک و یا نظر خود شخص از سایر روش های دیگر استفاده کرد. در واقع شما می توانید برای اثر بخشی بیشتر و بهتر سابسیژن؛ از سایر روش های تلفیقی و درمانی استفاده کنید. با استفاده از این موضوع قطعا سرعت بهبود پوست و درمان شما افزایش پیدا خواهد کرد. برای مثال ممکن است؛ سابسیژن با اندولیفت یا سابسیژن با کانولا انجام شود. اجرای این موارد در هزینه سابسیژن جای جوش اثر گذار خواهد بود.

 • مرکز زیبایی و محل انجام سابسیژن:

مرکز زیبایی و محلی که برای انجام سابسیژن انتخاب می کنید؛ در هزینه آن موثر خواهد بود. اگر سابسیژن در مطب پزشک و زیر نظر پزشک انجام شود؛ به هزینه بیشتری نیاز خواهد داشت. چرا که این کار به صورت اصولی و دقیق انجام می شود. در پایان بهتر است برای اطلاع از هزینه سابسیژن با مرکز زیبایی مورد نظر خود تماس بگیرید. با بیان شرایط پوست خود، وضعیت آن، میزان فرورفتگی ها و تعداد آنها از هزینه ها اطلاع پیدا کنید. در غیر این صورت می توانید به مرکز مورد نظر خود به صورت حضوری مراجعه کرده و هزینه را درخواست کنید.

سابسیژن چیست؟

در ابتدا پیش از بررسی هزینه سابسیژن و عوامل موثر بر آن؛ به نحوه انجام سابسیژن و معرفی آن می پردازیم. سابسیژن یکی از روش های رایج برای درمان جای جوش و فرورفتگی های حاصل از آن است.

سابسیژن چیست

امروزه تقریبا در تمام دنیا، بسیاری از افراد خصوصا جوانان و نوجوانان دچار جوش می شوند. اگر جوش های صورت دستکاری شوند و بسیار عمیق باشند؛ جای آن ها بر روی پوست باقی خواهد ماند. با کمک روش سابسیژن می توان این فرورفتگی ها و انواع جای جوش را درمان کرد. در سابسیژن با ایجاد تحریک در پوست، کلاژن سازی را افزایش داده تا زخم ها و بافت های آسیب دیده پوست بهبود یابند. اسکار های پوستی و فرورفتگی های عمیق حاصل از جوش، توسط این روش درمان خواهند شد.

مزایای سابسیژن جای جوش

بر اساس تجربه و نظریه افراد، سابسیژن یکی از روش های موثر در درمان جای جوش، فرورفتگی های عمیق، بافت های آسیب دیده پوست و سایر مشکلات پوستی حاصل از جوش و آکنه می باشد. این روش دارای مزایای دیگری نیز می باشد:

مزایای سابسیژن جای جوش
 • درمان خطوط و چین و چروک های عمیق
 • تحریک کلاژن سازی در پوست
 • افزایش شادابی و طراوت پوست
 • جوان‌سازی پوست
 • دارای اثرات دائم و طولانی
 • درمان افتادگی و شلی پوست
 • مقرون به صرفه بودن هزینه سابسیژن

کلام آخر درباره هزینه سابسیژن

سابسیژن درمانی است که مستقیم بر روی پوست صورت شما انجام می شود. اگر به مراکز نامعتبر به دلیل هزینه سابسیژن ارزان اعتماد کنید، ممکن است پوستتان اسیب های جبران ناپذیر ببیند. همچنین برای گرفتن نتایج بهتر ضروری است که نحوه شستن صورت بعد از سابسیژن را رعایت کنید.

پرسش و پاسخ درباره قیمت سابسیژن ۱۴۰۳:

آیا هزینه سابسیژن ۱۴۰۰ شامل پرداخت بیمه می شود؟

خیر هزینه سابسیژن ۱۴۰۰ شامل پرداختی های شرکت های بیمه نمی شود.

5/5 - (6 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

2 پاسخ

 1. والا شما با اینکه سعادت آباد هستید، تعرفه سابسیژن شما یک سوم شهری مثل زنجانه. کاش تهران بودم میومدم پیشتون.پوستم داغونه اینجا فقط پول میگیرن آخرش هم نتیجه نمیده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *