بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

بهترین مارک فیلر خط خنده

در اثر افزایش سن و از دست رفتن چربی مورد نیاز بافت، پوست صورت شل می شود و دچار افتادگی می شود. یک راه حل بسیار جدید برای این مشکل، تزریق ژل است. ناحیه خط خنده تقریبا بیشتر از سایر قسمت های صورت تحت تاثیر از دست رفتن قوام بافت پوست قرار می گیرد. با تزریق ژل خط خنده می توان این خطوط را پر کرد. اما با توجه به مارک های متنوعی که در بازار وجود دارند، انتخاب بهترین مارک فیلر خط خنده برای افراد سخت شده است. بنابراین تصمیم گرفتیم که در این مقاله انواع مارک های موجود را معرفی کنیم و بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده را مشخص کنیم.

عکس قبل و بعد از تزریق فیلر خط خنده
نمونه تزریق فیلر خط لبخند کلینیک شکیبا
عکس قبل و بعد از تزریق ژل خط خنده
نمونه تزریق فیلر خط خنده کلینیک شکیبا

مارک های متفاوت ژل در بازار موجود است که هرکدام کارایی و هزینه متفاوتی دارند و برای نواحی مختلف صورت مناسب هستند. بهترین مارک ژل برای تریق خط خنده باید تاثیرگذاری بالا و طبیعی، ماندگاری بالا، بدون ایجاد حساسیت و واکنش منفی باشد. سه مورد از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده، ژل پرفکتا، ژل رووفیل اولترا و ژل فیورج می باشد که هر کدام را جداگانه معرفی می کنیم.

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

معرفی بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

معرفی بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده
معرفی بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

پرفکتا

یکی از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده موجود در بازار ژل پرفکتا است که تولید شده یک شرکت معتبر فرانسوی به نام سینکلر می باشد. این محصول تقریبا به تازگی در حدود 2 سال به بازار عرضه شده است. این شرکت تولید کننده ژل معروف الانسه نیز می باشد. ژل پرفکتا در واقع یک فیلر بر پایه هیالورونیک اسید است.  استفاده از این ژل ها باید با توجه به مشکلات پوستی باشد ولی عملکردهای متنوع ژل پرفکتا شامل برطرف کردن چین و چروک های پوست، حجیم سازی بافت و برجسته سازی، روشن سازی، رفع عدم قرینگی و ترمیم نواقص صورت می باشد. به ادعای شرکت سازنده این ژل، از بهترین مواد و اصول ترین استانداردهای جهانی که مورد تایید مقامات بهداشتی است، ساخته شده است.
برای نواحی مختلف صورت، ژل پرفکتا دارای پنج محصول تزریقی می باشد، که عملکرد هر نوعی از محصول برای یک ناحیه خاصی مناسب است مثلا سر و گردن مانند لب ها، گونه ها و پوست صورت و پیشانی.

یکی از این انواع، ژل خط خنده پرفکتا ساب اسکین است که از پر استفاده ترین و محبوب ترین محصولات تولید شده توسط این برند می باشد. عمق فیلر ساب اسکین پرفکتا به عنوان یکی از انواع بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده در لایه های زیرین پوست و تقریباً در قسمت فوقانی استخوان می باشد.

ماده اصلی که در ساخت این ژل استفاده شده است، هیالورونیک اسید می باشد. این ماده به طور طبیعی در بدن ساخته می شود بنابراین تزریق آن برای فرد واکنش و حساسیت ایجاد نمی کند. ویژگی اصلی این ماده ذخیره آب است که با تریق این ژل آبرسانی گسترده به پوست ناحیه تزریق انجام می گیرد. تامین آب با کمک این ژل، خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست احیا می شود و به رفع خطوط و چین و چروک های پوست کمک می کند. بسته به عمق تزریق، هیالورنیک اسید شکاف های پوستی را پر می کند و در بعضی نواحی علاوه بر پرکردن به حجیم شدن آن بافت ختم می شود.

در حدود ۲۰ میلی‌گرم در میلی ‌لیتر غلظت هیالورنویک اسید ژل ساب اسکین پرفکتا است. از فیلر خط خنده پرفکتا ، برای افزایش حجم گونه و زاویه سازی فک و اصلاح و رفع خطوط عمیق پوست مانند خط خنده استفاده می شود. برای تزریق های عمقی پوست مناسب است. دو نوع سه سی سی و یک سی سی از آن نیز در بازار موجود می باشد. به دلیل کم بودن ویسکوزیته این ژل، حتما باید توسط پزشکی متخصص تزریق شود.

مزایای ژل پرفکتا برای خط خنده

این ژل حاوی یک ماده طبیعی می باشد بنابراین از ایمنی خوبی برخوردار است و عوارض جانبی خاصی بعد از تزریق به دنبال نخواهد داشت. چون یک روش غیرتهاجمی است، ریکاوری و دوران نقاهت ندارد و محدودیت کمی برای فرد ایجاد می کند. معمولا در مدت کوتاهی پس از تزریق، نتایج پدیدار می شوند. جالب است بدانید در صورت عدم رضایت مشتری، می تواند با تزریق آنزیم هیالورونیداز، ل تزریق شده را تخلیه کرد.

ماندگاری ژل پرفکتا برای خط خنده

با توجه به کیفیت ساخت بالای این محصول، ماندگاری بسیار خوبی در حدود 12 تا 16 ماه دارد.

قیمت ژل پرفکتا برای خط خنده

با توجه به میزان هیالورونیک اسید و تکنولوژی ساخت پیچیده و بسیار با کیفیت این محصول، ژل پرفکتا گرانتر از سایر محصولات است. به خصوص ژل پرفکتا ساب اسکین برای تزریق خط خنده از سایرین انواع ژل پرفکتا قیمت بالاتری دارد.

برای اطلاع از قیمت تزریق ژل خط خنده، کلیک کنید.

ژل رووفیل اولترا

ژل رووفیل، یکی دیگر از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده است. این ژل انواع مختلفی دارد که یکی از باکیفیت ترین و پرکاربردترین آن، ژل رووفیل اولترا می باشد که قابلیت تزریق عمیقی دارد؛ بنابراین می تواند برای از بین بردن چین و چروک های عمیق پوست کمک کننده باشد. فناوری لیفتینگ این ژل نیز تاثیرگذار است. ترکیب خاصی از اسید هیالورونیک و پپتیدهای بیومتریک دارد؛ که موجب بهبود ویسکوزیته و خاصیت ارتجاعی بافت می شود و نتایج طبیعی تر و طولانی تری از سایر ژل های حاوی اسید هیالورونیک برای پوست به همراه دارد. با ورود اسید هیالورونیک به پوست، تولید کلاژن و الاستین تحریک می شود و موجب لیفت و سفت شدن پوست می شود. سوزن های مورد استفاده در این نوع ژل بسیار نازک هستند بنابراین درد بسیار کمی در هنگام تزریق دارند.

مزایا ژل رووفیل اولترا برای خط خنده

این ژل به دلیل تکنولوژی ساخت و مواد تشکیل دهنده، مخصوص قسمت های عمیق و چین و چروک های عمیق پوست است. بنابراین یک کاندید مناسب برای خط خنده است که معمولا عمیق ترین خط روی صورت است. از این ژل برای جوانسازی و از بین بردن سایر نواحی صورت نیز می توان استفاده کرد.

ماندگاری ژل رووفیل اولترا برای خط خنده

ماندگاری هر روش جوانسازی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله نوع پوست، میزان و شدت خط خنده، حجم ماده تزریق شده و غیره. اما به طور کلی اثرات ژل رووفیل اولترا حدود 12 ماه بر روی پوست می ماند و به صورت سالیانه می توانید تمدید کنید.

قیمت ژل رووفیل اولترا برای خط خنده

این ژل کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد و از طرفی ماندگاری بالایی دارد بنابراین به نسبت گران تر هم هست به خصوص نوع اولترا آن از سایر انواع کمی قیمت بالاتری دارد.

ژل فیورج

ژل فیورج یک محصول با کیفیت ایرانی ساخت شرکت سیناژن است که مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. فیورج یکی از بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده است که تولید کشور خودمان است. ماده اصلی تشکیل دهنده ی این اسید هیالوورنیک است. با توجه به نواحی تزریق انواع مختلفی از جمله برای زیر چشم، برای زاویه سازی فک و برای خط خنده دارد.

مزایای ژل فیورج برای خط خنده

 این ژل که با محصولات خارجی رقابت می کند، مزایای زیادی دارد. از جمله استفاده از مواد طبیعی که منجر به حجم دهی طبیعی می شود؛ دوران نقاهت ندارد و محدودیت کمی برای فرد ایجاد می کند. نسبت به سایر روش های مشابه مقرون به صرفه است و برگشت پذیر است.

هر بسته ژل فیورج برای خط خنده حاوی ۲ سی سی ژل هیالورونیک اسید کراس لینک ۲۴ میلی گرم می باشد. همراه با این محصول، مواد بی حسی لیدوکایین هیدروکلراید ۳ میلی گرم برای کاهش درد ارائه می شود. همچنین هر سرنگ شامل بافر فسفات و مانیتول (اسید برابر با ۷٫۲) تا میزان ۱ گرم می باشد.

ماندگاری ژل فیورج برای خط خنده

ماندگاری هر نوع ژلی بستگی به ویژگی های فردی افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد اما معمولاً بین 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد.

هزینه ژل فیورج برای خط خنده

 این ژل با مقایسه با نمونه های خارجی از قیمت بهتری برخوردار است.

ویژگی های کلینیک خوب چیست؟

متاسفانه با رقابتی شدن بازار محصولات زیبایی، انواع تقلبی ژل ها با قیمت کمتر وارد بازار شده اند. بسیاری از مراکز غیر معتبر نیز اقدام به تزریق این ژل های تقلبی می کنند که متاسفانه عوارضی را برای مشتری به دنبال خواهد داشت. بهتر است برای انتخاب کلینیک به این موارد توجه کنید: از وزارت بهداشت مجوز داشته باشد؛ متخصصای با تجربه و ماهر در آن فعالیت کنند؛ از بهترین مواد و مارک های موجود در بازار استفاده کنند از جمله بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده را مصرف کنند؛ حتما قبل از انجام هر پروسه درمانی برای ارزیابی کامل شرایط و مشکلات بیمار وقت گذاشته شود و یک معاینه کامل انجام شود.

کلینیک شکیبا دارای بهترین مارک فیلر خط خنده

کلینیک شکیبا مجهزترین کلینیک پوست و مو غرب تهران است؛ که با مجرب ترین کادر پزشکی و به روز ترین امکانات و تجهیزات آماده خدمت رسانی به عزیزان جویای سلامتی و زیبایی است. این مرکز دارای مجوز از وزارت بهداشت است و تمام اصول پزشکی برای تامین سلامتی بیماران در آن رعایت می گردد. با مراجعه به کلینیک شکیبا مطمئن خواهید بود که از مواد اصل و با کیفیت برای شما استفاده می شود.

قبل و بعد از تزریق ژل خط خنده
بلافاصله پس از تزریق بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده توسط دکتر شکیبا غلامزاده

پرسش و پاسخ درباره بهترین مارک فیلر خط خنده:

آیا تزریق ژل برای خط خنده خوب است؟

هر روشی دارای مزایا و معایبی است، قبل از انجام هر پروسه جوانسازی تحقیق کنید تا مطمئن شوید که این روش برای شما مناسب است. در کل ژل خط خنده عوارض محدودی دارد و بعد از یک سال جذب می شود. بنابراین می تواند برای بیشتر افراد مناسب باشد.

چند سی سی ژل برای تزریق خط خنده لازم است؟

با توجه به عمق خط خنده و میزان افتادگی پوست در این ناحیه، همین طور جنس پوست فرد و مارک استفاده شده می تواند میزان سی سی لازم برای خط خنده متفاوت باشد. به طور معمول مقدار 1 تا 2 سی سی می توان تزریق کرد.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *