هایفو تراپی چیست

هایفو چیست؟ + عکس قبل و بعد هایفوتراپی

فهرست محتوا نمایش

هایفوتراپی یکی از روش های لیفت و جوانسازی پوست است که روش نسبتا جدیدی هم است.در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل بررسی کنیم که هایفو چیست؟ و نحوه عمل کرد آن چگونه است.همچنین در این مقاله ما به سوال های کلی مانند هزینه هایفوتراپی ، معایب ، مزایا و غیره نیز پاسخ داده ایم.

عکس قبل و بعد هایفوتراپی
عکس قبل و بعد هایفوتراپی
عکس قبل و بعد از هایفوتراپی
تاثیر هایفو بر روی خطوط عمیق صورت

هایفو چیست؟ (HIFU – High-Intensity Focused Ultrasound)

هایفو تراپی صورت چیست
هایفو چیست؟

هایفو مخفف عبارت «High-Intensity Focused Ultrasound -سونوگرافی متمرکز با شدت بالا» است. این درمان می تواند اعماق مختلف بافت بدن را برای سفت کردن پوست، لیفت پوست و کانتورینگ بدن هدف قرار دهد. دستگاه‌های هایفو کاملا غیر تهاجمی هستند و با هدف قرار دادن لایه‌های عمیق پوست کار می‌کنند. این دستگاه تولید کلاژن جدید و بازسازی کلاژن را درست در منبع آن یعنی پوست ، افزایش می‌دهد. گاهی اوقات به آن “لیفت صورت در زمان ناهار” نیز می گویند زیرا درمان سریع، بسیار قابل تحمل و هیچ زمان از کار افتادگی ندارد.

همچنین هایفوتراپی یک فناوری آرایشی پیشرفته که به طور قابل توجهی چندین ناحیه از صورت را سفت و لیفت می کند.همچنین علائم پیری را کاهش می دهد و رنگ پوست را در یک جلسه بهبود می بخشد.
لیفت صورت با هایفوتراپی یک روش درمانی طولانی مدت، غیر جراحی و غیر تهاجمی است که از انرژی اولتراسوند برای سفت کردن و لیفت کردن پوست استفاده می کند.

هایفوتراپی – سونوگرافی متمرکز با شدت بالا

۱-سونوگرافی ایمن سالهاست که وجود داشته است ۲-غیر تهاجمی ۳-بدون توقف بدن را وادار می کند تا کلاژن خود را بسازد
۴-چربی های اضافی بدن را آب می کند ۵-نتایج طبیعی ۶-پیکرتراشی و مجسمه سازی بدن را انجام می‌دهد.

ما آخرین پیشرفت را در فناوری سونوگرافی متمرکز یا همان هایفوتراپی (HIFU) با تکنیک های به روز داریم. هایفوتراپی یکی از درمان های سریع است و نتایج آن حداقل 6 ماه الی 1 سال ادامه دارد! به همین دلیل است که درمان هایفوتراپی به عنوان “لیفت صورت در زمان ناهار” شناخته می شود. سیستم های هایفوتراپی برای نواحی مختلف صورت ، گردن و حتی پیکرتراشی نیز قابل استفاده است.

هایفوتراپی اولتراسوند متمرکز با شدت بالا چیست؟

هایفوتراپی از انرژی متمرکز فراصوت برای هدف قرار دادن لایه های پوست درست در زیر سطح استفاده می کند. انرژی اولتراسوند باعث می شود بافت به سرعت گرم شود. هنگامی که سلول های ناحیه مورد نظر به دمای مشخصی می رسند، آسیب سلولی را تجربه می کنند.این موضوع ممکن است غیرمعمول به نظر برسد، اما آسیب در واقع سلول ها را تحریک می کند تا کلاژن بیشتری تولید کنند. کلاژن پروتئینی است که ساختار پوست را فراهم می کند. افزایش کلاژن باعث می شود پوستی سفت تر و محکم تر با چین و چروک کمتری ایجاد شود. از آنجایی که پرتوهای اولتراسوند با فرکانس بالا بر روی یک بافت خاص در زیر سطح پوست متمرکز می‌شوند، هیچ آسیبی به لایه‌های بالایی پوست و بافت مجاور وارد نمی‌شود. هایفو ممکن است برای همه افراد مناسب نباشد. به طور کلی، این روش در افراد بالای 30 سال با شلی خفیف تا متوسط ​​پوست، بهترین کارایی را دارد. افرادی که پوست آسیب دیده از نور دارند یا پوست با شل بالایی دارند ممکن است قبل از دیدن نتایج به چندین بار درمان نیاز داشته باشند. هایفو برای افراد مبتلا به عفونت و ضایعات پوستی باز در ناحیه مورد نظر، آکنه های شدید یا کیستیک و ایمپلنت های فلزی در ناحیه درمان توصیه نمی شود.

 آیا هایفوتراپی می تواند جایگزین عمل لیفت صورت شود ؟

سونوگرافی متمرکز با شدت بالا یا هایفوتراپی یک درمان زیبایی نسبتا جدید برای سفت کردن پوست است که برخی از متخصصین زیبایی آن را جایگزینی غیرتهاجمی و بدون درد برای لیفت صورت می دانند.هایفوتراپی از انرژی اولتراسوند برای تشویق تولید کلاژن استفاده می‌کند که منجر به سفت‌تر شدن پوست می‌شود. هایفوتراپی که تا  قبل از سال ۲۰۰۸ بیشتر به دلیل استفاده  آن در درمان تومورها شناخته شده بود ، در سال ۲۰۰۸ برای اولین بار در درمان زیبایی نیز استفاده شد.
چندین آزمایش بالینی نشان داده اند که هایفوتراپی برای لیفت صورت و رفع چین و چروک ، ایمن و موثر است. افراد تحت درمان با هایفوتراپی بدون خطرات مرتبط با جراحی تهاجمی توانستند نتایج را  چند ماه پس از درمان مشاهده کنند.
این روش همچنین برای جوانسازی کلی صورت، لیفتینگ، سفت کردن و کانتورینگ بدن استفاده می شود. تاکنون مشخص شده است که هایفوتراپی یک درمان امیدوارکننده است که می تواند جایگزین لیفت صورت شود.

هایفو چیست و تفاوت آن با انواع مختلف لیزر چگونه است؟

هایفوتراپی از انرژی صوتی، اولتراسوند آزمایش شده و واقعی استفاده می کند، که دارای خواص منحصر به فردی است که به آن اجازه می دهد تا سطح پوست را دور بزند تا عمق هایی را که با هیچ دستگاه آرایشی غیرتهاجمی دیگری مطابقت ندارد، درمان کند. هایفوتراپی باعث تحریک تولید کلاژن در پایه پوست می شود و در نتیجه در طی 2 تا 3 ماه آینده بافت مورد نظر لیفت شده و نتایج آن قابل مشاهده است.اما لیزرها بر انرژی نور متکی هستند، که نمی‌تواند در دمای مطلوب به لایه‌های عمیق‌تر پوست برسد، بنابراین درمان‌های لیزری معمولاً فقط پوست‌های سطحی را درمان می‌کنند. از آنجایی که این دو فناوری اغلب انواع مختلفی از مشکلات پوستی را درمان می کنند، به همین خاطر برای درمان های متفاوتی از آن‌ها استفاده میشود و بنابراین تفاوت های اساسی با یکدیگر دارند.

هایفوتراپی چگونه تولید کلاژن را تحریک می کند؟

در طول درمان، مبدل انرژی اولتراسوند متمرکز را در اعماق پوست در دمای بهینه برای بازسازی کلاژن ارائه و ذخیره می کند. این درمان یک فرآیند طبیعی را آغاز می کند که به تولید کلاژن تازه و جدید معروف است. این درمان به خودی خود شامل هیچ کرم، پرکننده یا سمی نمی‌شود، فقط به فرآیند کلاژن‌سازی بدن شما برای نتایج طبیعی و قابل‌توجه متکی است.

زمان ریکاوری هایفوتراپی چه مدت است؟

زمان ریکاوری هایفوتراپی صورت

برای هر عمل جراحی و از قبیل آن ، هیچ زمان قطعی وجود ندارد اما با این حال ، پس از انجام عمل هایفوتراپی ، می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرید، بدون اینکه نیازی به انجام اقدامات خاصی پس از درمان داشته باشید.همچنین هیچگونه کرمی لازم نیست و شما میتوانید برنامه مراقبت از پوست و آرایش عمومی خود را که به طور معمول انجام میدادید از سر بگیرید.
درباره نحوه مراقبت بعد از هایفو نیز بخوانید.

هنگام هایفوتراپی چه حسی خواهیم داشت؟

با شروع فرایند انرژی اولتراسوند و دریافت آن توسط بافت پوست شما ،شما مقدار کمی انرژی را احساس خواهید کرد که در اعماق مشخصی از پوست رسوب می کند، که نشان می دهد فرآیند کلاژن سازی آغاز شده است. سطوح درد یا بهتر است بگویم احساس در فردی با فرد دیگر متفاوت است، اما این احساس تنها زمانی حس می‌شود که انرژی اولتراسوند در حال تحویل داده شدن به بافت پوست شما است.

از کجا بفهمیم به چه نوع از درمان هایفو نیاز داریم؟

اکثر مراجعین فقط به یک درمان نیاز دارند. اگرچه این موضوع ممکن است بر اساس میزان شلی پوست، پاسخ بیولوژیکی به انرژی اولتراسوند و فرآیند کلاژن سازی فرد باشد، اما همچنین برخی از مراجعان نیز ممکن است به درمان های اضافی نیازمند شوند. از آنجایی که پوست دائما به پیر شدن ادامه می‌دهد، هایفوتراپی می‌تواند به افراد کمک کند تا با روند طبیعی پیری بدن همگام شوند.

چه کسی کاندیدای خوب برای هایفو است؟

یک کاندید خوب هایفو دارای شلی خفیف تا متوسط ​​پوست است که در آن فرد احساس می کند پوستش شل شده و کمتر از قبل سفت به نظر می رسد. به عنوان مثال می توان به خط ابروهای پایین، پوست شل روی گردن، افتادگی زیر چانه (غبغب) و خطوط یا چین و چروک روی سینه اشاره کرد. البته، بهترین راه برای فهمیدن اینکه آیا کاندیدای مناسبی هستید یا خیر، مشورت با متخصصین این حوزه و همچنین مشورت گرفتن از مشاورین ما است.

آیا عوارض جانبی برای هایفوتراپی وجود دارد؟

عوارض هایفوتراپی صورت

عوارض هایفوتراپی:

در هایفو ، پوست ممکن است در ابتدا برافروخته به نظر برسد، این موضوع می تواند در طول درمان مشاهده شود، اما گاهی اوقات طولانی تر می شود، اما این برافروختگی و قرمزی باید ظرف چند ساعت ناپدید شود. برخی از مراجعین تورم خفیف، سوزن سوزن شدن یا حساسیت به لمس را تجربه می کنند، اما این موارد موقتی هستند. سایر عوارض پس از عمل کمتر رایج ممکن است شامل کبودی یا بی حسی موقت در نواحی در مقایاس های کوچک پوست باشد. مانند هر عمل زیبایی، احتمال عوارض نادر دیگری نیز وجود دارد که پزشک شما آنها را با شما بررسی و شما را از آن‌ها مطلع خواهد کرد .

چه مدت طول میکشد تا نتیجه هایفوتراپی مشاهده شود؟

پس از درمان هایفو، ممکن است برخی از اثرات اولیه را مشاهده کنید، اما نتایج نهایی طی 2 تا 3 ماه حاصل می شود، زیرا بدن شما تحریک شده تا به طور طبیعی کلاژن را بازسازی کند.

ماندگاری هایفوتراپی چقدر است؟

از آنجایی که این روش تولید کلاژن شما را تحریک می کند، مدت زمان ماندگاری نتایج واقعاً به شما بستگی دارد.مثلا سبک زندگی ، نوع غذای که میخورید ،میزان نور خورشید که به طور مستقیم به پوست شما می‌رسد و… از عواملی هستند که در مدت زمان ماندگاری هایفوتراپی نقش مهمی دارند. این درمان داخل پوست شما کلاژن جدیدی تولید می کند، اما روند طبیعی پیری شما تعیین می کند که چه مدت نتایج و ماندگاری هایفو با شما همراه باشد.

قیمت هایفو صورت

با توجه به نکات گفته شده در بالا هزینه دقیقی برای هایفو قابل ارائه نمی‌باشد زیرا این موضوع به عواملی مانند ناحیه تحت درمان میزان شلی پوست و غیره بستگی دارد ، اما متوسط ​​قیمت هایفو صورت 4 میلیون تومان است. اما بازهم این نکته قابل توجه است که در نهایت، هزینه به منطقه تحت درمان و موقعیت جغرافیایی شما و همچنین تعداد کل جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب بستگی دارد.

برای برآورد باید با مشاورین HIFU در کلینیک شکیبا تماس بگیرید.

چه مناطقی در بدن توسط هایفو قابل درمان هستند؟

• خطوط پیشانی
•چشم، ابرو، کلاغ و پلک چشم کلاهدار
• افتادگی گردن و دو چانه
• گونه ها
• دکلته
•شکم/معده
• پاها، بازوها، باسن و پهلوها

اطلاعات تکمیلی در خصوص هایفوتراپی چیست و عملکرد آن

هایفو در مقابل لیفت صورت

در حالی که هایفو دارای خطرات و هزینه های بسیار کمتری نسبت به لیفت صورت است، نتایج ممکن است به اندازه لیفت صورت طولانی نباشند و ممکن است نیاز به اقدامات مکرر و تعداد جلسات بیشتری باشد. در اینجا خلاصه ای از تفاوت های عمده بین هر روش آورده شده است:

هایفو درمانی غیرتهاجمی

از فواید هایفوتراپی می توان به غیر تهاجمی؛ بدون برش، هزینه به طور متوسط ​​۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ، زمان بهبودی بسیار کم نام برد.

 اثربخشی کوتاه مدت

در یک مطالعه منبع معتبر، 94٪ از افراد بهبود لیفت پوست را در یک ویزیت پیگیری 3 ماهه توصیف کردند>>.

اثرات دراز مدت

همان مطالعه منبع مورد اعتماد نشان داد که بهبود ظاهر حداقل به مدت 6 ماه ادامه دارد>>. هنگامی که روند طبیعی پیری شروع شد، احتمالاً نیاز به درمان های HIFU اضافی و تعداد جلسات بیشتر خواهید داشت.

لیفت صورت

جراحی لیفت صورت یک روش تهاجمی که نیاز به برش و بخیه دارد، هزینه بیشتر نسبت به هایفو دارد، زمان بهبودی 2 تا 4 هفته، خطرات : درد یا جای زخم، ریزش مو در محل برش، خطرات بیهوشی، خونریزی، عفونت، لخته شدن خون.

اثربخشی لیفت صورت

در یک مطالعه از منابع مورد اعتماد، 97.8٪ از افراد بهبود را پس از یک سال بسیار خوب یا فراتر از انتظار توصیف کردند.

اثرات بلند مدت لیفت صورت

نتایج طولانی مدت هستند. در یکی از منابع مورد اعتماد مطالعه، 68.5 درصد از افراد بهبود را بسیار خوب یا فراتر از انتظار ارزیابی کردند.

لیفت صورت هایفو

لیفت صورت HIFU برای هدف قرار دادن صفحات بافت عمیق‌تر با زمان توقف کمتر تکامل یافته است. و اکنون تکامل بعدی در علم زیبایی شناسی به عنوان دستگاهی متشکل از 11 خط برای نتایج سریعتر و دقیق تر توسعه یافته است. انرژی اولتراسوند متمرکز را به همان لایه بنیادی که معمولاً توسط جراحان در طول جراحی زیبایی پرداخته می‌شود، بدون برش یا ایجاد اختلال در سطح پوست ارائه می‌کند. این واکنش طبیعی بدن را برای تحریک رشد کلاژن تازه و جدید و تقویت کلاژن ضعیف آغاز می کند. برخی از مراجعان بلافاصله پس از درمان اثر اولیه خود را مشاهده می کنند، اما نتایج واقعی در طی 2 تا 3 ماه با ساخت کلاژن جدید ظاهر می شود، به تدریج پوست صورت و گردن را لیفت و سفت می کند و پوست سینه را صاف می کند.

در حالی که هایفو نتایج لیفت صورت را تکرار نمی کند و خطرات آن کمتر است ، اما یک جایگزین هیجان انگیز برای کسانی است که برای جراحی آماده نیستند. و همچنین برای کسانی که مایلند اثرات جراحی زیبایی را افزایش دهند.

نحوه عملکرد دستگاه هایفوتراپی

این سیستم انرژی HIFU را تا عمق 16 میلی متر متمرکز می کند و باعث افزایش سریع دمای موضعی می شود و بافت چربی هدف را از بین می برد. چربی هدف از بین می رود در حالی که بافت اطراف آسیب ندیده باقی می ماند. از آنجایی که بر انرژی با شدت بالا و فرکانس بالا در زیر سطح تمرکز می کند، متفاوت از سایر دستگاه های “پیکر تراشی” عمل می کند و خطوط واقعی بدن را ارائه می دهد و نمایان میکند که درمان های دیگر نمی توانند ارائه دهند.

توضیح عمیق‌تری از نحوه عملکرد دستگاه هایفو !

کارتریج های دستگاه هایفو از عمق 1.5 میلی متر تا 16 میلی متر شروع می شوند!

دستگاه هایفو سه بعدی پیشرفته درم فوقانی 1.5 میلی متر، درم تحتانی 3.00 میلی متر و مهمتر از همه SMAS 4.5 میلی متر را هدف قرار می دهد. SMAS لایه ای است که بین ماهیچه و چربی قرار می گیرد، ناحیه ای که جراح پلاستیک یا زیبایی می کشد و زیر تیغ جراحی سفت می کند. هایفو این لایه را بدون هیچ برش جراحی هدف قرار می دهد و به بیمار یک لیفت صورت زیبا ارائه می دهد. این بدان معناست که شما می توانید نتایج عالی را بدون هیچ گونه خطر مرتبط با جراحی به دست آورید. درمان ها سریع هستند و نتایج بلافاصله دیده می شود! به همین دلیل است که درمان هایفو به عنوان “لیفت صورت در زمان ناهار” شناخته می شود. نه تنها به طور موثر SMAS را هدف قرار می دهد، که دسترسی به آن با روش های دیگر دشوارتر است، بلکه برای تمرکز روی پوست، لایه زیر جلدی یا SMAS نیز قابل تنظیم است. این موضوع انعطاف پذیری را به پزشک در انتخاب درمان هر لایه بر اساس شرایط بیمار می دهد و به ویژه در برخورد با بیمارانی با ضخامت بافت صورت و کیفیت بافت متفاوت مفید است.
آخرین اما نه کم‌اهمیت، در مواردی که برای درمان شلی پوست به شما گفته شد گفتن این نکته نیز خالی از لطف نمی‌باشد،که در جایی که اکثر روش‌ها فقط می‌توانند در یک سطح تعریف شده هدف قرار دهند.

هایفو با استفاده از انرژی اولتراسونیک در ترکیب با گرما کار می کند. انرژی و حرارت مافوق صوت از سطح پوست عبور می‌کند تا انرژی هدفمند را به طور خاص به بافت های عمیق و ساختاری و عضلات پوست برساند. همانطور که الیاف جدید شروع به بازسازی می کنند، این امر باعث افزایش تولید کلاژن می شود که منجر به اثر سفت شدن بافت ها از داخل به بیرون می شود. مبدل HIFU 65-75 درجه سانتیگراد انرژی هایفو  را به پوست تابش می کند، سپس انعقاد حرارتی را در لایه های هدف بافت پوست ایجاد می کند بدون اینکه آسیبی به سطح پوست یا بافت های اطراف آن وارد شود. پس از درمان اولیه، پوست شروع به فرآیند ترمیم زخم می کند که سنتز کلاژن و بازسازی را تحریک می کند. بر خلاف لیزر، فرکانس رادیویی، جراحی و سایر روش های زیبایی، هایفو سطح پوست را دور می زند تا مقدار مناسبی از انرژی اولتراسوند را در اعماق مناسب درون پوست و در دمای مورد نظر ارائه دهد. این انرژی هایفو یک پاسخ طبیعی در زیر پوست ایجاد می کند و باعث می شود بدن وارد فرآیند بازسازی شود و در نتیجه کلاژن جدید تولید شود. سایر فناوری‌های کانتورینگ بدن سونوگرافی اغلب از انرژی کم شدت، فرکانس پایین یا غیرمتمرکز استفاده می‌کنند که می‌تواند به چندین درمان نیاز داشته باشد و منجر به نتایج غیرقابل پیش‌بینی شود. این سیستم از انرژی اولتراسوند متمرکز با شدت بالا برای از بین بردن چربی زیر جلدی مورد نظر و ارائه نتایج یکنواخت و قابل پیش بینی پس از یک درمان 30 دقیقه تا یک ساعته استفاده می کند.

توضیحات تکمیلی برای نواحی بدن تحت پوشش برای هایفو

هایفو می‌تواند سطوح بیشتری از بافت‌های صورت را هدف قرار دهد و در نتیجه انقباضات تمام ضخامت ایجاد می‌کند که نتیجه بهتری برای بیماران دارد. این درمان به هر ناحیه ای از صورت، گردن یا بدن که دارای مشکلات شلی پوست است، می پردازد و این درمان بسیار موثر می تواند تعریفی را برای صورت، گردن، بازوها، ران ها، باسن، شکم، سینه به ارمغان بیاورد.
درباره هایفوتراپی دور چشم نیز بخوانید.

کجا می توانیم درمان هایفو را انجام دهیم؟

در تمامی مراکز درمانی که دارای دستگاه هایفو می‌باشند شما میتوانید درمان هایفو را انجام دهید.یکی از این مراکز ،کلینیک زیبایی ما میباشد. شما میتوانید جهت دریافت مشاوره و انجام هایفو پس از دریافت نوبت، به کلینیک شکیبا مراجعه کنید.

هایفو درمانی ایمن ، جراحی غیر تهاجمی ، بدون توقف کلاژن سازی

هایفو چربی های اضافی بدن را آب می کند ، نتایج طبیعی به دنبال دارد و پیکربندی و مجسمه سازی بدن شما را به خوبی انجام میدهد.

سریع ترین، ایمن ترین و دقیق ترین دستگاه هایفو. به اندازه هر وسیله دیگری دردناک نیست.HIFU با پایداری و یکنواختی بیشتری تابش می کند و به لایه های دیگر آسیب نمی رساند. ما در مورد تکنیک های HIFU خود با بهترین ها در صنعت آموزش دیده ایم، تکنیک هایی که بهتر عمل می کنند و درد بسیار کمتری را ایجاد می کنند! درد بسیار کمتر از دستگاه های دیگر.

سخن پایانی درباره هایفو چیست

درمان هایفو برای صورت به عنوان یک لیفت صورت غیر تهاجمی عمل می کند. پوست را سفت می‌کند، چین و چروک‌ها را اتو می‌کند، منافذ را کوچک می‌کند، تشکیل خط خنده و خط حزن را هدف قرار می‌دهد. هایفو باعث بهبود رنگ کلی پوست، درخشندگی و خاصیت ارتجاعی می شود.اکنون به لطف کارتریج 1.5 میلی‌متری ، می‌توانیم حتی اطراف ناحیه ظریف چشم را درمان کنیم. یک درمان انقلابی برای درمان و از بین بردن چربی های سرسخت.ایده آل برای افرادی که به اندازه و شکل ایده آل مدنظر خود میخواهند نزدیک شوند. برای کسانی که در جایی که رژیم غذایی و ورزش کار نمی کنند به کمک نیاز دارند. این یک فناوری هدفمند است که برای ارائه نتایج شگفت انگیز در یک درمان واحد به منطقه ای بزرگ یا کوچک که می خواهید به آن بپردازید ساخته شده است. این یک پیشرفت در درمان لاغری غیر جراحی است که انرژی با چگالی بالا را به طور دقیق و سریع به چربی مورد نظر می رساند.

بدن از انرژی هایفو برای ایجاد یک اثر حرارتی قدرتمند استفاده می کند که بدون آسیب رساندن به بافت اطراف، چربی هدف را از بین می برد. در عین حال، سونوگرافی با شدت بالا همچنین می تواند متابولیسم بدن را تسریع کند و فیبرهای پوست ما را کوچک کند، بنابراین این درمان به کاهش چربی و بهبود فرم بدن کمک می کند و در عین حال پوست را سفت و لیفت می کند.

پرسش و پاسخ درباره هایفو چیست:

مدت زمان انجام درمان هایفوتراپی چقدر می‌باشد؟

طول درمان به ناحیه تحت درمان و برنامه درمانی فردی شما بستگی دارد. عمل صورت و گردن معمولاً 90 دقیقه طول می کشد، در حالی که درمان سینه به تنهایی حدود 30 دقیقه طول می کشد.بنابراین ، طول مدت انجام هایفوتراپی به ناحیه تحت درمان بستگی دارد.

هزینه هایفو تراپی چقدر است؟

هزینه درمان هایفو بسته به اندازه ناحیه تحت درمان می تواند بسیار متغیر باشد.مثلا این هزینه بسته به میزان شلی پوست و تعداد جلسات هایفو از ۱میلیون و ۵۰۰هزارتومان تا ۳میلیون تومان متغیر است.

آیا هایفو ایمنی کامل را دارا است؟

روش HIFU به طور ایمن در بیش از 250000 درمان در سراسر جهان استفاده شده است. خود انرژی اولتراسوند بیش از 50 سال است که به طور ایمن در زمینه پزشکی استفاده می شود.پس هیچگونه نگرانی در رباطه با ایمنی روش هایفوتراپی وجود ندارد.

4.3/5 - (20 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *