قیمت لیزر زیر بغل

هزینه لیزر زیر بغل در سال ۱۴۰۳

زیر بغل یکی از نواحی است که دارای موهای زائد ضخیم، تیره و بلندی است. بسیاری برای خلاص شدن از این موها از روش های مختلفی استفاده کرده اند که بدون شک می توان لیزر موهای زیر بغل را بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد ضخیم این ناحیه دانست. یکی از نکاتی که قبل از اقدام به انجام یک روش باید مدنظر قرار بگیرد، بحث هزینه هاست. بنابراین در این مقاله تصمیم گرفتیم هزینه لیزر زیر بغل را بررسی کنید، با ما همراه باشید.

هزینه لیزر زیر بغل

عوامل موثر بر هزینه لیزر زیر بغل ۱۴۰۳

تعرفه هزینه لیزر زیر بغل در سال ۱۴۰۳ در هر جلسه 100,000 تومان است، البته هزینه لیزر زیر بغل به عوامل دیگری نیز بستگی دارد که در ادامه اشاره شده اند:

 • تعداد جلسات مورد نیاز لیزر زیر بغل: همان طور که می دانید برای از بردن کامل موهای زائد این ناحیه ممکن است نیاز به چندین جلسه لیزردرمانی داشته باشید. بنابراین هزینه لیزر زیر بغل بسته به تعداد جلسات مورد نیاز تعیین می شود. معمولا بین 5 تا 10 جلسه برای از بین بردن دائمی موهای زیر بغل کافی است چراکه این ناحیه موهای ضخیم و تیره رنگی دارد خیلی زود به لیزر جواب می دهد.
 • نوع دستگاه مورد استفاده: انواع مختلفی دستگاه لیزر موهای زائد در حال حاضر در بازار موجود هستند که هرکدام دارای کارایی متفاوتی هستند، دستگاه آیس پلاتینیوم بهترین دستگاه لیزر موهای زائد می باشد و بعد از آن نیز دستگاه لیزر الکساندرایت در رده دوم قرار دارد. ممکن است هرچه دستگاه مورد استفاده در کلینیک جدیدتر و دارای امکانات بیشتری باشد، در هزینه لیزر زیر بغل تاثیرگذار باشد.
 • کلینیک: تجهیزات و امکاناتی که بعضی از کلینیک ها ارئه می دهند نیز ممکن است در هزینه لیزر زیر بغل موثر باشد، همین طور تخصص و مهارت تکنسین لیزر.
 • جلسات یادآور: برای حفظ نتایج نیاز به تمدید لیزر به صورت سالانه است که این مسئله نیز در هزینه نهایی لیزر زیر بغل محاسبه می شود.

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد روشی است که هم در خانم ها و هم در آقایان کاربرد دارد و برای از بین بردن موهای زائد تمام نواحی بدن موثر است. یکی از نواحی که به خوبی به این روش جواب می دهد، ناحیه زیر بغل است.

لیزر موهای زائد زیر بغل

در این روش اشعه های لیزر که از جنس نور هستند به سطح پوست تابانده می شوند و توسط ملاتونین موجود در فولیکول های مو جذب می شوند، این انرژی نورانی به انرژی گرمایی تبدیل می شود و موجب سوزاندن فولیکول های مو می شود. بنابراین به طور موثری رشد موها را متوقف یا کند می کند. معمولا به چندین جلسه درمانی نیاز است تا تعداد و ضخامت موهای زائد به صورت مشهود کاهش یابد.

دستگاه های جدید لیزر روز به روز وارد بازار می شوند که دارای قدرت اشعه بیشتر و در نتیجه کارایی بیشتر هستند ولی به طور کلی هرچه موها ضخیم تر و تیره تر باشند، پاسخ دهی بهتری به لیزر دارند. همین طور هرچه پوست سفید تر باشد بهتر به این روش درمانی جواب می دهد. افرادی که دارای موهای روشن و نازک هستند یا دارای پوست تیره تری هستند ممکن است به خوبی بقیه به این روش جواب ندهند.

ممکن است بعد از گذشت مدتی از پایان جلسات درمانی، فولیکول های مو خود را ترمیم کنند و مجددا به صورت پراکنده شروع به رشد کنند؛ به همین دلیل اهمیت دارد که جلسات یادآور را برای حفظ نتایج شرکت کنید.

این روش ایمن و بی خطر است، نتایج بالینی آن بارها مورد آزمایش قرار گرفته است و عواض خاصی از آن گزارش نشده است. اما توصیه می شود که افرادی که دارای بیماری های پوستی هستند، دارای اختلالات هورمونی هستند، دارای زخم باز در ناحیه هستند، باردار یا شیرده هستند از این روش درمانی استفاده نکنند.

قیمت لیزر کل بدن خانم ها

لیزر نواحی مختلف بدن خانم ها دارای تعرفه های متفاوتی است که افراد می توانند براساس نیاز خود هر ناحیه را به صورت جداگانه لیزر کنند یا در جلسات لیزر تمام بدن شرکت کنند. قیمت لیزر کل بدن خانم ها در جدول زیر آورده شده است:

ناحیه بدنقیمت
فول بادی550,000 تومان
پاها کامل280,000 تومان
دست ها کامل240,000 تومان
صورت120,000 تومان
بیکینی170,000 تومان
زیر چانه و گردن40,000 تومان

هزینه لیزر موهای زائد مردان

 آقایان نیز مانند خانم ها می توانند موهای زائد بدن و صورت خود را لیزر کنند و از مزیت های این روش بهره ببرند. در جدول زیر هزینه لیزر موهای زائد مردان آورده شده است:

ناحیه بدنقیمت
فول بادی1.900.000 تومان
پاها کامل700.000 تومان
دست ها کامل400.000 تومان
گونه ها150.000 تومان
گوش70.000 تومان
زیر بغل150.000 تومان
باسن250.000 تومان
ناحیه تناسلی320.000 تومان

در کلینیک شکیبا لیزر موهای زائد فقط برای بانوان انجام می‌شود.

قیمت لیزر خط ریش آقایان

خط ریش آقایان در ظاهرشان بسیار با اهمیت است و داشتن یک خط ریش دائمی مرتب می تواند آقایان را بسیار خوش تیپ تر نشان دهد. شاید همه فرصت نداشته باشند که دائما برای اصلاح خط ریش به آرایشگر مراجعه کنند یا روزانه صورت خود اصلاح و شیو کنند؛ بنابراین انجام لیزر خط ریش یک روش عالی برای مرتب کردن و فرم دادن دائمی به خط ریش است. در این روش موهای اضافی اطراف ریش را لیزر می کنند و به خط ریش فرم دلخواه را می دهند. یکی دیگر از مزیت های بارز این روش این است که لیزردرمانی به پوست آسیب نمی رساند در حالی که استفاده از انواع فوم اصلاح یا ژیلت به صورت روزانه در طولانی مدت می تواند موجب آسیب به پوست صورت شود.

قیمت لیزر خط ریش آقایان در حال حاضر در حدود هر جلسه 50.000 تومان است و ممکن است برای از بین بردن کامل موهای این قسمت و فرم دهی به خط ریش به چندین جلسه لیزردرمانی نیاز باشد و همین طور جلسات یادآور سالانه نیز برای حفظ نتایج باید انجام گیرد.

مراقبت های قبل و بعد از لیزر موهای زائد زیر بغل

 • یک روز قبل از مراجعه برای لیزر درمانی، زیر بغل خود را با ژیلت شیو کنید به طوریکه هیچ مویی روی سطح پوست نماند.
 • در هنگام مراجعه از هیچ گونه مام ضد عرق یا دئودورانت در زیر بغل استفاده نکنید.
 • بالافاصله بعد از انجام لیزر به ناحیه آب نزنید و اجازه بدهید چند ساعت بگذرد.
 • تا یک روز بعد از لیزر از هیچ ماده شیمیایی در زیر بغل استفاده نکنید، مانند مواد شوینده قوی، مام و دئودورانت چون ممکن است موجب تحریک پوستی شود.
 • از آب ولرم برای شستشو استفاده کنید و تا دو روز بعد برای جلوگیری از تحریک فولیکول ها به استخر و سونا نروید.
 • سعی کنید تا یک روز بعد از فعالیت و ورزش شدید انجام ندهید.
 • در طول دوره درمان نیز از روش هایی مانند اپیلاسیون یا موم استفاده نکنید و تنها زیر بغل را ژیلت بزنید.

جمع بندی هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد در مقابل سایر روش های از بین بردن موهای زائد تاثیرگذارتر و از نظر هزینه نیز در طولانی مدت بسیار بصرفه تر است؛ به خصوص هزینه لیزر زیر بغل که در سال 1403در حدود 80.000 تومان است، بسیار مناسب است. زیرا لیزردرمانی به دلیل داشتن موهای ضخیم و تیره در ناحیه زیر بغل بسیار موثر است و بین 5 تا 10 جلسه به طور کامل موهای زیر بغل را از بین می برد یا کاملا نازک و کرکی شکل می کند. هزینه لیزر زیر بغل به تعداد جلسات مورد نیاز، دستگاه مورد استفاده و کلینیک انتخابی نیز بستگی دارد، بنابراین بهتر است با مراجعه به کلینیک، هزینه های دقیق را جویا شوید.

پرسش های متداول:

قیمت لیزر کل بدن 1402 چقدر است؟

شاید لیزر کل بدن برای بیشتر افراد از نظر هزینه ها بصرفه تر باشد، از طرفی بسیار بهتر است در هر جلسه تمام بدن را لیزر کنید. قیمت لیزر کل بدن در سال 1402 برای خانم ها در حدود 1.200.000 تومان و برای آقایان در حدود 1.900.000 تومان است.

ماندگاری لیزر موهای زائد چقدر است؟

اگر جلسات لیزردرمانی را تکمیل کنید، می توان گفت که به صورت دائمی موهای زائد بدن خود را از بین برده اید و ممکن است گاهی یا به صورت سالانه نیاز به جلسات یادآور داشته باشید.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *