قیمت میکرونیدلینگ صورت

هزینه میکرونیدلینگ صورت (اردیبهشت ۱۴۰۳)

هزینه میکرونیدلینگ ۱۴۰۳ با توجه به فاکتورهای گوناگونی تعیین می شود و برای افراد مختلف متفاوت است. برای مثال هزینه میکرونیدلینگ صورت با توجه به ناحیه تحت درمان، مشکلات ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز، مشخص می‌شود.
به هر حال هزینه و قیمت میکرونیدلینگ صورت ارزان‌تر از سایر روش‌های جراحی زیبایی است که مورد استفاده برای جوان و شاداب‌سازی پوست قرار می گیرند. همچنین هزینه میکرونیدلینگ برای لک صورت بسیار کمتر از روش‌هایی چون لیزر درمانی می‌باشد.

هزینه میکرونیدلینگ ۱۴۰۳
هزینه میکرونیدلینگ ۱۴۰۳

هزینه میکرونیدلینگ صورت چقدر است؟

هزینه میکرونیدلینگ صورت
هزینه میکرونیدلینگ صورت


یکی از بیشترین سوالات مهمی که زیباجویان برای انجام این روش درمانی دارند، قیمت میکرونیدلینگ صورت می باشد. بهتر است بدانید که هزینه میکرونیدلینگ صورت بستگی به ناحیه تحت درمان، مشکلات ناحیه تحت درمان، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز، مهارت و دستمزد پزشک دارد اما به طور خاص هزینه میکرونیدلینگ بسیار کمتر از روش‌های تهاجمی زیبایی می‌باشد.

هزینه میکرونیدلینگ در کلینیک شکیبا

در کلینیک زیبایی شکیبا میکرونیدلینگ همراه با مواد مزوتراپی انجام می شود تا تاثیر بیشتری روی پوست مراجعین محترم داشته باشد.
تیم حاذق شکیبا بعد از مشاوره و بررسی آسیب و شدت آن، استفاده از موادی را که برای درمان مشکل شما بهتر است و کمک بیشتری به بهبودی تان کمک می کند را پیشنهاد می دهد.

1.۲00.000هزینه میکرونیدلینگ با برند فیوژن
2.۲00.000هزینه میکرونیدلینگ با برند رویتا
هزینه هر جلسه میکرونیدلینگ کلینیک شکیبا

هزینه میکرونیدلینگ برای جای جوش

هزینه میکرونیدلینگ برای جای جوش فرق زیادی با میکرونیدلینگ معمولی ندارد و باتوجه به درمان های جانبی تعیین می شود.

هزینه میکرونیدلینگ گردن

برای تمامی افراد، چین‌وچروک‌ها و افتادگی پوست گردن بخشی از روند پیری می باشد. و اما رفع افتادگی پوست گردن و از بین بردن خطوط آن از دیگر کاربردهای میکرونیدلینگ می باشد که هزینه آن به میزان افتادگی‌ها و خطوط پوست شما وابسته است و در جلسه مشاوره به شما اعلام می شود.

عوامل موثر در تعیین هزینه میکرونیدلینگ برای صورت

هزینه میکرونیدلینگ ۱۴۰۱ برای صورت به عوامل مختلفی وابسته است که مهم‌ترین آن روش انجام میکرونیدلینگ صورت می‌باشد در ادامه مطلب شما را با پارامترهای متنوع هزینه میکرونیدلینگ صورت آشنا خواهیم کرد.

. شیوه انجام میکرونیدلینگ

همانطور که اشاره کردیم یکی از عوامل موثر بر هزینه میکرونیدلینگ صورت شیوه انجام میکرونیدلینگ صورت است.
برای مثال بعضی مواقع پزشک برای اثرگذاری بیشتر در کنار میکرونیدلینگ صورت از سرم‌های موضعی تقویت‌کننده مانند اسید هیالورونیک نیز، استفاده می‌کنند که هزینه درمان را افزایش می دهد.

·      تعداد جلسات درمان

بهتر است پیش از انجام میکرونیدلینگ صورت آگاهی داشته باشید که میکرونیدلینگ یک درمان تک جلسه ای نیست و در شرایطی که پزشک تشخیص دهد ممکن است به به ۳ تا ۶ جلسه درمان با فواصل ۲- ۶ هفته‌ای نیاز داشته باشید.
برای اغلب مراجعین ۱ تا ۳ جلسه کافی است اما به هرحال این تعداد جلسات با توجه به نتیجه‌ای که می‌خواهید بدست آید در هزینه میکرونیدلینگ ۱۴۰۱ برای صورت تأثیر ویژه‌ای خواهند گذاشت.

·      میزان مهارت پزشک زیبایی

یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر هزینه میکرونیدلینگ صورت، انتخاب پزشکی است که در حالی که اعتبار لازم را دارد، دارای مهارت و تجربه در انجام عمل‌های زیبایی نیز باشد.
بدیهی است که هرچقدر علم پزشک در شناخت آناتومی صورت بیشتر باشد نتیجه حاصله از درمان بهتر خواهد بود.
در نتیجه طبیعی است که دستمزد پزشک ماهر بیشتر از پزشکان دیگر باشد و این موضوع بر روی هزینه میکرونیدلینگ ۱۴۰۱ برای صورت تاثیر خواهد گذاشت.

·      درمان های مکمل میکرونیدلینگ صورت

یکی از درمان های مکمل که تاثیرگذار نیز هستند و خواص ضد پیری و ضد چروک دارد. تزریق سرم‌های ویژه در حین درمان با میکرونیدلینگ صورت می‌باشد. بدیهی است که اضافه شدن این سرم در قیمت میکرونیدلینگ تاثرگذار خواهد بود و هزینه نهایی آن را افزایش می دهد.
در بعضی از کلینیک‌ها همانند کلینیک شکیبا، میکرونیدلینگ صورت به صورت ترکیبی با سرم ارائه می‌شوند که در جلسه مشاوره به شما اطلاع داده می‌شود.

·      موقعیت مکانی کلینیک زیبایی

از عوامل تاثیرگذار دیگر بر هزینه میکرونیدلینگ ۱۴۰۱ برای صورت، موقعیت مکانی کلینیک زیبایی می‌باشد.
ممکن است که هر چقدر موقعیت مکانی مطب یا کلینیک بهتر باشد، هزینه درمان نیز نسبتا افزایش یابد.

·      وسعت ناحیه مد نظر

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت میکرونیدلینگ صورت وسعت ناحیه تحت درمانمی باشد. هر چقدر ناحیه مورد  نیاز برای درمان پوست زیباجو نیاز به حساسیت و دقت بالاتری داشته باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. از سوی دیگر بیشتر بودن وسعت ناحیه تحت درمان، نیازمند صرف وقت و مواد بیشتری خواهد بود که این موضوع روی قیمت نهایی میکرونیدلینگ بی‌تاثیر نمی‌باشد.

میکرونیدلینگ صورت چیست؟

میکرونیدلینگ صورت یکی از نوین ترین روش های درمانی برای رفع جای بسیاری از جراحت های پوستی و جای جوش است.
جالب است بدانید که این درمان به عنوان یکی از روش های درمان غیر تهاجمی در نظر گرفته می شود که حتی در سالیان گذشته نیز به صورت دیگری اما با همین هدف،  مورد استفاده قرار می گرفته است. 

در درمان با میکرونیدلینگ از دستگاهی با سوزن های کوچک استفاده می شود که در اثر تماس با پوست صورت و وارد کردن مقدار معینی فشار، سوراخ های کوچکی روی پوست صورت ایجاد می نمایند. با انجام این کار فضا را برای وارد کردن مواد و سرم خاص حین درمان باز می شود. 

فواید میکرونیدلینگ صورت

روش میکرونیدلینگ صورت، شیوه ای کاملا ایمن برای رفع مشکلات پوستی است. اما همچون دیگر روش های زیباسازی ضروری است که نکات مراقبتی را به خوبی رعایت کنید. چرا که در صورت عدم رعایت مراقبت ها، مشکلات مختلفی ایجاد می شود.
از جمله فواید میکرونیدلینگ صورت، شامل موارد زیر می باشد:

فواید میکرونیدلینگ صورت
 •  افزایش جریان خون در قسمت پوست صورت زیباجو
 • برطرف شدن بسیاری از مشکلات پوستی برای انواع رنگ های پوستی زیباجویان (یعنی پوست های تیره هم می توانند از این روش استفاده کنند).
 • میکرونیدلینگ صورت هیچ حساسیتی برای فرد به همراه نخواهد داشت.
 • میکرونیدلینگ صورت برای رفع مشکلات پوستی در نواحی زاویه دار و کوچک مانند بینی بالا و پایین، چشم، لب بالا و لب پایین بهترین انتخاب می باشد. این در حالی است که سایر روش ها همانند لیزر توانایی رفع مشکلات را ندارد.
 • هزینه میکرونیدلینگ ۱۴۰۲ در مقایسه با دیگر روش‌های درمانی همانند لیزر بسیار مناسب تر است.
 • میکرونیدلینگ صورت آسیب‌های ناشی از روش های لیزر و پرتو درمانی را به همراه ندارد.

مراقبت بعد از میکرونیدلینگ

مراقبت بعد از میکرونیدلینگ

مراقبت بعد از میکرونیدلینگ:

 • از هر نوع برس پاک سازی در طول هفته بعد از عمل خودداری کنید.
 • به مدت ۲۴ ساعت از استحمام  کردن اجتناب کنید.
 • تا ۳ روز بعد از درمان از شنا جکوزی، سونا و حمام های بخار که منجر به باز شدن منافذ پوست می شوند خودداری کنید.
 • تا ۳ روز بعد از درمان ورزش نکنید، تعرق می تواند منجر به واکنش های معکوس در ناحیه درمان شود.
 • به مدت ۱ هفته پس از میکرونیدلینگ از مصرف داروهای مسکن ضد التهاب همانند ایبوپروفن یا ادویل خودداری کنید.
 • به مدت ۴۸ ساعت از محصولات آرایشی استفاده ننمایید.
 • از مصرف الکل، استعمال دخانیات، غذاهای تند و نوشیدنی های داغ در روزهای نخست پرهیز نمایید.
 • از تونر های حاوی الکل برای مدت ۱۰ الی ۱۴ روز استفاده ننمایید.

 کلام آخر درباره هزینه میکرونیدلینگ صورت

شما می توانید دستگاه‌های میکرونیدلینگ را  با هزینه‌ای ارزان‌تر تهیه کنید و خودتان در منزل این کار را امتحان کنید، اما دقت داشته باشید که میکرونیدلینگ خانگی کاملا بی‌خطر نیست و همانند دستگاه‌های حرفه‌ای کلینیک ها، بهترین نتیجه را برایتان به ارمغان نمی‌آورد.
از مضرات درمان خانگی آن است که اگر دستگاه‌های خانگی به درستی تمیز نشوند یا روی پوست آلوده استفاده شوند، سبب ایجاد عفونت خواهند شد.

همچنین احتمال دارد مراکز یا آرایشگاه‌هایی را بیابید که خدمات میکرونیدلینگ صورت را با هزینه‌ای بسیار پایین‌تر از کلینیک‌های معتبر انجام می دهند.
از آنجایی که میکرونیدلینگ در این مراکز توسط پزشک متخصص و با استفاده از مواد مرغوب و دستگاه‌های حرفه‌ای انجام نمی‌شود، احتمال دارد سبب بروز عوارض خطرناکی همچون عفونت، آسیب‌های جدی به پوست و… شود.

سوالات متداول درباره قیمت میکرونیدلینگ صورت ۱۴۰۳:

آیا همه افراد قادراند میکرونیدلینگ صورت را انجام دهند؟

بله باتوجه به نظر پزشک، میکرونیدلینگ صورت را می‌توان بدون خطر بر روی انواع رنگ و نوع .پوست مورداستفاده قرارداد

تعداد جلسات لازم برای درمان با میکرونیدلینگ چقدر است؟

برای بسیاری از مراجعین نتایج بعد از جلسه اول قابل مشاهده است. ولی در حالت کلی تعداد جلسات لازم در حالت معمول ۱ تا ۳ جلسه می باشد .

آیا هزینه میکرونیدلینگ صورت شامل بیمه می شود؟

خیر شرکت های بیمه هزینه میکرونیدلینگ صورت را پوشش نمی دهند.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *