قیمت مزوتراپی زیر چشم

هزینه مزوتراپی زیر چشم

با وجود داشتن خواب خوب، استراحت و یک رژیم غذایی سالم، ظاهر اطراف چشم ما می تواند ما را خسته نشان دهد. واقعیت این است که پوست زیر چشم بسیار ظریف و نازک تر از هر قسمت دیگری از بدن است. در نتیجه پوست زیر و اطراف چشم بیشتر مستعد خطوط ریز، چین و چروک و افتادگی است. علاوه بر این، با افزایش سن، پف و ظاهر تیره زیر چشم بیشتر می شود. خوشبختانه مزوتراپی با تغذیه بافت موجب جوانسازی ایمن و موثر پوست می شود. نتیجه نهایی، پوست زیر چشمی است که روشن تر، سالم تر، سفت تر و جوان تر به نظر می رسد. اما شاید برای شما هم سوال باشد که با ارائه این همه دست آوردهای مثبت، هزینه مزوتراپی زیر چشم چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد؟ ما در این مقاله به بررسی این پرسش می پردازیم.

هزینه مزوتراپی زیر چشم

مزوتراپی زیر چشم چیست؟

مزوتراپی زیر چشم چیست

 در روش مزوتراپی زیر چشم یک کوکتل حاوی هیالورونیک اسید و تعدادی ماده فعال شامل ویتامین ها، اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها و غیره به پوست تزریق می شود. این درمان برای زیر چشم حدود 30 دقیقه طول می کشد و شامل تزریق مقادیر کمی از کوکتل مناسب به ناحیه مورد نظر است. علاوه بر این مزوتراپی عوارض جانبی ندارد و این درمان با سایر روش های درمانی مانند پی آر پی و بوتاکس سازگار است.
مزوتراپی را برای بهبود پوست زیر چشم انتخاب کنید تا ناحیه زیر چشم روشن تر شود و چین و چروک ها کاهش یابد. پوست زیر چشم شما سالم تر، سفت تر، روشن تر و جوان تر به نظر برسد. ظاهر بهتری پیدا کنید، حالت خستگی چهره برطرف شود، احساس شادابی و جوانی کنید.
مزوتراپی همچنین نتایج سایر روش های زیبایی اطراف چشم مانند پی آر پی دور چشم و تزریق فیلر پوستی را افزایش می دهد.

هزینه مزوتراپی زیر چشم به چه عواملی بستگی دارد؟

بسته به موارد زیر، ممکن است هزینه مزوتراپی زیر چشم برای افراد مختلف، متفاوت باشد:

هزینه مزوتراپی زیر چشم

1. تخصص و تجربه پزشک معالج شما

طیف گسترده ای از پزشکان می توانند این درمان زیبایی را ارائه دهند. اگر برای مزوتراپی در یک کلینیک معتبر پوست به یک متخصص دارای گواهی بورد پوست، مو و زیبایی مراجعه می‌کنید، انتظار داشته باشید که قیمت‌های بالاتری بپردازید؛ نسبت به زمانی که می‌خواهید با یک پزشک عمومی یا تکنسین های آموزش دیده، مزوتراپی زیر چشم را انجام دهید.

2. کلینیکی که برای انجام مزوتراپی زیر چشم انتخاب می‌کنید.

اگر در یک شهر بزرگ مانند تهران زندگی می‌کنید، می‌دانید که هزینه‌های بالاتر زندگی باعث افزایش قیمت همه چیز، از جمله عمل‌های زیبایی می‌شود. این بدان معنا نیست که کسانی که در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند، هزینه ای کمتری پرداخت می کنند ولی ممکن است بین تهران و شهرستان‌ها تفاوت هزینه مزوتراپی زیر چشم وجود داشته باشد.

همین طور تجهیزات و امکانات کلینیک ممکن است تاثیر مستقیمی در افزایش هزینه مزوتراپی زیر چشم داشته باشد.

3. شدت عارضه

پوست حساس و نازک ناحیه زیر چشم، برای شادابی و روشنی نیاز به مراقبت دائمی دارد. یکی از نواحی که بسیار خوب به درمان مزوتراپی جواب می دهد، ناحیه زیر چشم است. اما افراد مختلف دارای سطوح مختلفی از عارضه های پوستی هستند. معمولا برای رفع چین و چروک دور چشم، گودی زیر چشم، تیرگی زیر چشم و پف زیر چشم از مزوتراپی زیر چشم استفاده می شود که در افراد مختلف ممکن است یک یا چند عارضه دیده شود که تاثیر مستقیمی در هزینه مزوتراپی زیر چشم دارد.

4. کوکتل خاص از مواد تشکیل دهنده برای تزریق مزوتراپی.

ترکیب سفارشی شما از مواد تشکیل دهنده کوکتل مزوتراپی، کاملاً به اهداف درمانی شما بستگی دارد، اما می‌تواند شامل ویتامین‌ها، آنزیم‌ها، هورمون‌ها، اسیدهای آمینه، عصاره‌های گیاهی، داروهای تجویزی و اسید دئوکسی کولیک (ماده فعال در تزریق حل‌کننده چربی Kybella) باشد. مواد تشکیل دهنده خاص ممکن است پرهزینه تر از سایرین باشند، بنابراین اگر بودجه کافی ندارید، این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید.

برندهای مختلف کوکتل مزوتراپی زیر چشم نیز در بازار موجود هستند که دارای ترکیبات خاصی می باشند که برای بهبود بافت پوست زیر چشم اختصاصی تولید شده اند، که انتخاب همین برند، بیشترین تاثیر را در هزینه مزوتراپی زیر چشم دارد.

5. تعداد جلساتی که برای دستیابی به نتایج دلخواه خود نیاز دارید.

به طور معمول، بیماران حداقل به دو یا سه جلسه مزوتراپی زیر چشم نیاز دارند تا نتایج را ببینند، اما ممکن است برای دستیابی به نتیجه دلخواه خود به جلسات بیشتری نیاز داشته باشید. اگرچه هر بیمار متفاوت است، اما پزشکان توصیه می کنند که تا زمانی که دوره درمان شما کامل شود، ممکن است تا 10 جلسه هفتگی تحت درمان قرار بگیرید. این اطلاعات را هنگام تعیین هزینه  مزوتراپی زیر چشم خود در نظر داشته باشید.

قیمت مزوتراپی زیر چشم چقدر است؟

قیمت مزوتراپی زیر چشم

با توجه به عواملی که در بالا اشاره شد و با توجه به تاثیر مستقیم برند کوکتل مزوتراپی مورد استفاده، می توان انتظار داشت که هزینه مزوتراپی زیر چشم بین 1.200.000 تومان تا 1.800.000 تومان متغییر باشد.
توصیه می کنیم برای معاینه دقیق، بررسی شرایط خاص فردی، تعیین برند کوکتل و تعیین تعداد جلسات مورد نیاز حتما به کلینیک مراجعه فرمایید و تحت معاینه قرار بگیرید.

مزایای مزوتراپی زیر چشم چیست؟

مزایای مزوتراپی زیر چشم

این روش می تواند مزایای زیادی را به دنبال داشته باشد از جمله کاهش چین و چروک و خطوط ریز؛ کاهش سیاهی دور چشم؛ روشن کردن دور چشم؛ کاهش پف زیر چشم و کاهش حجم کیسه های زیر چشم و کاهش ظاهر خسته چشم.

عوارض مزوتراپی زیرچشم

ممکن است بعد از مزوتراپی نیز مانند هر عمل پزشکی دیگری، فرد با عوارضی رو به رو شود. این عوارض جانبی معمولاً بعد از چند روز بر طرف می شوند. بروز عوارض جانبی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی از بیماران هیچ عارضه جانبی را تجربه نمی کنند. برخی از داروهایی که در حین مزوتراپی استفاده می شوند می توانند باعث واکنش های آلرژیک در افراد شوند. به منظور جلوگیری از واکنش های آلرژیک، واکنش های پوستی باید با استفاده از دارو در قسمت کوچکی از سطح پوست دقیقاً 24 ساعت قبل از مزوتراپی کنترل شود. عوارضی که بعد از مزوتراپی ممکن است مشاهده می شود به شرح زیر است: حالت تهوع، استفراغ، اسهال، تورم پوست، حساسیت پوست، احساس خارش و سوزش روی پوست، بثورات روی سطح پوست، کبودی روی سطح پوست.
واکنش هایی مانند بثورات پوستی و جوش ممکن است در افرادی که پوست بسیار حساس دارند دیده شود. ممکن است اسکارهای تیره در ناحیه کاربرد مزوتراپی ایجاد شود.
کبودی های خفیفی از شایع ترین عوارض مزوتراپی زیر چشم است، با این حال، این کبودی ها معمولا بعد از چند روز کاملا برطرف می شوند و جای نگرانی وجود ندارد.

بهترین مواد مزوتراپی زیر چشم

بهترین مواد مزوتراپی زیر چشم

بهترین کوکتل مزوتراپی دور چشم حاوی هیالورونیک اسید و ترکیبی از انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، انواع پپتیدها و آمینو اسیدهاست. از بهترین برند مزوتراپی زیر چشم می توان به کوکتل مزوتراپی بایواسکین ساخت اسپانیا، کوکتل مزوتراپی مزولایک، کوکتل مزوتراپی دور چشم رویتاکر دارای قدرت آبرسانی فوقالعاده و کوکتل مزوتراپی دور چشم فیوژن اسپانیایی اشاره کرد.

چند جلسه مزوتراپی برای زیر چشم لازم است؟

 در برخی موارد، شما حتی می توانید نتایج را پس از تنها یک جلسه درمان مشاهده کنید. هر زمان که احساس کردید نیاز به شارژ جلسات دارید می توانید مزوتراپی را انجام دهید. علاوه بر این نتایج همچنین به نیازهای فردی بستگی دارد. برخی از افراد تنها پس از یک جلسه نتایج را مشاهده خواهند کرد، اگرچه برخی دیگر باید دو یا چند جلسه مزوتراپی را قبل از مشاهده نتایج انجام دهند.
به طور کلی، ما یک دوره حداکثر 3 جلسه ای را در فواصل منظم برای بهترین نتیجه توصیه می کنیم. علاوه بر این، می توانید یک جلسه درمان سالیانه برای بهینه سازی نتیجه درمان زیر چشم داشته باشید.

جمع بندی

مزوتراپی زیر چشم یک روش کم تهاجمیِ موثر و ایمن برای بهبود بافت پوست زیر چشم، روشن کردن پوست زیر چشم و کاهش پف و چین و چروک های این ناحیه است. در این روش ترکیبی از مواد مغذی به پوست تزریق می شود که موجب جوانسازی و شادابی پوست می گردد. هزینه مزوتراپی زیر چشم به عوامل مختلفی بستگی دارد و بسته به شرایط فردی ممکن است در افراد مختلف، متفاوت باشد. بنابراین توصیه می کنیم حتما برای معاینه دقیق شرایط خود به پزشکتان مراجعه فرمایید.

پرسش های متداول:

فیلر زیر چشم بهتر است یا مزوتراپی؟

مزوتراپی و فیلر دو درمان زیبایی متفاوت هستند، اگرچه هر دو شامل تزریق به پوست زیر چشم هستند. مزوتراپی شامل تزریق ترکیبی از مواد مغذی به پوست برای بهبود بافت، هیدراتاسیون و تولید کلاژن است، در حالی که فیلرها شامل تزریق اسید هیالورونیک یا مواد دیگر برای افزایش حجم و جوانسازی پوست است. در حالی که هر دو درمان می توانند به کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک کمک کنند، اما برای اهداف متفاوتی استفاده می شوند و می توانند نتایج متفاوتی را ایجاد کنند. مهم است که با پزشک مشورت کنید تا مشخص شود کدام درمان برای شرایط مناسب تر است.

ماندگاری مزوتراپی زیر چشم چقدر است؟

مانند هر درمان دیگری، نتایج می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. با این حال، به طور کلی، با یک دوره 4-6 جلسه ای درمان، می توانید انتظار داشته باشید که نتایج 12 تا 18 ماه پس از تکمیل دوره، باقی بماند.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *