هزینه مزونیدلینگ صورت در سال 1402

هزینه مزونیدلینگ صورت چقدر است؟

آیا پوستی کدر یا ناهموار دارید؟ آیا می‌خواهید با علائم پیری مبارزه کنید؟ یا به رفع و کاهش التهاب یا هیدراتاسیون شدید پوست صورت نیاز دارید؟ برای برطرف کردن تمام این مشکلات پوستی تکنیک مزونیدلینگ صورت به کمک شما می‌آید. در این روش درمانی مواد فعال با کمک دستگاه عمیقاً به پوست تزریق می‌شوند و پس از مدتی نتایج شگفت انگیزی در اثر تولید کلاژن و روشن شدن پوست شاهد خواهید بود. فواید بسیار زیاد این روش درمانی افراد زیادی را راغب کرده است که به کلینیک‌ها مراجعه کنند و درخواست انجام مزونیدلینگ صورت داشته باشند. اما اولین سوالی که پیش می‌آید این است که هزینه مزونیدلینگ صورت در کلینیک‌های مختلف چقدر است؟ و چرا این هزینه تحت شرایطی بیشتر یا کمتر می‌شود.

در ادامه این مطلب ما به موضوع هزینه مزونیدلینگ و عوامل موثر بر آن خواهیم پرداخت.

قیمت مزونیدلینگ صورت در کلینیک شکیبا

با انتخاب یک کلینیک تخصصی پوست و زیبایی همانند کلینیک شکیبا، قادراید با خیال آسوده از خدمات مزونیدلینگ صورت با قیمت کاملا مناسب بهره ببرید و هیچ‌گونه نگرانی از بابت تجهیزات کلینیک، استاندارد بودن دستگاه‌ها و مواد مصرفی نداشته باشید.

قیمت مزونیدلینگ صورت در کلینیک شکیبا
قیمت مزونیدلینگ با برند رویتا1,800,000 تومان❤️

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

میانگین هزینه مزونیدلینگ صورت

میانگین هزینه مزونیدلینگ صورت

در واقع مزونیدلینگ ترکیبی از روش‌های میکرونیدلینگ و مزوتراپی است. در این روش از دستگاه با سوزن‌های ریز استفاده می‌شود که کانال‌های روی پوست صورت تا عمق مزودرم ایجاد می‌کند و در حین کار نیز مواد مغذی ( کوکتل مزونیدلینگ ) نیز استفاده می‌شود. با استفاده از سوراخ‌های ایجاد شده مواد مغذی به راحتی به لایه‌های زیرین پوست نفوذ می‌کنند. به دلیل استفاده از مواد مغذی در این روش هزینه مزونیدلینگ صورت کمی بالاتر از میکرونیدلینگ است. در روش مزوتراپی نیز از مواد مغذی استفاده می‌شود با این تفاوت که در این روش سرم مغذی با استفاده از سرنگ به پوست تزریق می‌شود.  
از آنجایی که مزونیدلینگ یه عمل زیبایی محسوب می‌شود، هزینه آن به ازای هر جلسه نیز معمولا بالا است. برخی کلینیک‌ها از یک میلیون تا یک میلیون و پانصد هزار تومان بابت هر جلسه دریافت می‌کنند. با این حال، این هزینه بسته به عوامل مختلف از فردی به فرد دیگر تا حدی متفاوت است.

هزینه مزونیدلینگ صورت بر چه اساسی محاسبه می‌شود؟

عوامل مختلفی بر هزینه نهایی مزونیدلینگ صورت تأثیر می‌گذارند و به همین دلیل است که قیمت‌ها به طور قابل توجهی برای هر فرد و در کلینیک‌های مختلف متفاوت است. حتی اگر شما و دوستتان برای مشاوره مزونیدلینگ به یک مطب مراجعه کنید، ممکن است هزینه این عمل زیبایی برای هر کدامتان متفاوت باشد. در واقع هیچ هزینه مشخصی برای مزونیدلینگ وجود ندارد و هزینه مزونیدلینگ صورت برای هر فرد به عوامل زیادی همچون نوع سرم تزریقی، مکان کلینیک و خدمات ارائه شده توسط آن و تجربه پزشک بستگی دارد.
به طور کلی قیمت نهایی مزونیدلینگ صورت بر اساس موارد زیر محاسبه می‌شود:

هزینه مزونیدلینگ صورت
 • وسعت منطقه تحت درمان

احتمال دارد مجبور باشید قسمت‌های مختلفی از پوست صورت را با مزونیدلینگ درمان کنید. هر چه منطقه درمانی بزرگتری باشد زمان درمان و میزان مواد استفاده شده در هر جلسه بیشتر می‌شود و در نتیجه قیمت نیز افزایش می‌یابد.

 • منطقه جغرافیایی کلینیک

یک عامل مهم و تاثیرگذار در محاسبه میزان هزینه مزونیدلینگ صورت، منقطه‌ای است که کلینیک در آن واقع شده است. برخی از کلینیک‌ها در شهرهای بزرگ‌تر به دلیل شناخته شده بودن پزشک، خدمات حرفه‌ای‌ خود را با قیمت بالاتری ارائه می‌دهند. به طور طبیعی، کلینیک‌های بالای شهر گران‌تر از سایرین هستند. علاوه بر این، تجربه و تبحر پزشک و کادر درمانی کلینیک نیز تأثیر زیادی بر هزینه خواهد داشت.

 • تعداد جلسات لازم

هزینه مزونیدلینگ به صورت جلسه‌ای تعیین می‌شود. پزشک با توجه به نوع پوست، عمق مشکل پوستی و انتظارات شما از ابتدا تعداد جلسات را تعیین می‌کند. بنابراین، می‌توانید با یک حساب سرانگشتی میزان هزینه مزونیدلینگ صورت را تخمین بزنید. هر چه مشکلات پوستی عمیق‌تر باشد به تعداد جلسات بیشتر با فاصله کمتر نیاز خواهید داشت و در نتیجه هزینه بالاتر می‌رود.
بیشتر افراد می‌توانند بعد از اولین جلسه فواید مزونیدلینگ را ببینند. اما معمولا برای مشکلاتی مانند اسکار آکنه، جای زخم، ترک‌های پوستی، پیری پوست و سفت کردن پوست، پزشک یک برنامه درمانی از سه تا شش جلسه برای مشاهده نتایج مطلوب توصیه می‌کند. به خاطر داشته باشید که نتایج دائمی نیستند، بنابراین بسته به عادات مراقبت از پوست و اینکه چقدر می‌توانید از مشکلاتی مانند آسیب نور خورشید جلوگیری کنید، به درمان‌های ترمیمی هر شش ماه تا یک سال یکبار نیاز خواهید داشت. تمام این موارد هزینه نهایی را افزایش می‌دهند.

 • نوع مواد کوکتل و دستگاه مزونیدلینگ

عامل دیگری که در هزینه کلی مزونیدلینگ نقش بسزایی دارند نوع کوکتل و دستگاه است. نوع، ترکیب و میزان مواد مغذی استفاده شده، توسط پزشک با توجه به شرایط پوست تعیین می‌شود. مسلما برای مشکلات پوستی شدیدتر نیاز به کوکتل قوی‌تر از برندهای خاص است. در این شرایط هزینه مزونیدلینگ صورت را افزایش می‌یابد.
از دستگاه‌های مختلفی به منظور مزونیدلینگ صورت استفاده می‌شود. قیمت هر جلسه مزونیدلینگ بسته به نوع دستگاه مورد استفاده توسط کلینیک‌ها متفاوت خواهد بود.
بسیاری از ارائه‌دهندگان یک جلسه مشاوره رایگان برای بحث در مورد نتیجه مورد نظر و میزان هزینه مزونیدلینگ صورت ارائه می‌دهند.

آیا راهی برای کاهش هزینه مزونیدلینگ صورت وجود دارد؟

به دلیل بالا بودن هزینه مزونیدلینگ و قرار داشتن این درمان در گروه درمان‌های زیبایی، معمولا شرکت‌های بیمه این عمل را تحت پوشش قرار نمی‌دهند. با این حال اگر پزشک تشخیص دهد که این روش از نظر سلامتی برای شما ضرورت دارد، ممکن است واجد شرایط بازپرداخت بیمه شوید. افرادی که اسکار ناشی از یک آسیب تروماتیک یا جراحی دارند، در این دسته قرار می‌گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر باید با پزشک و شرکت بیمه خود مشورت کنید.

 • بسیاری از سرویس‌های پرداخت اقساطی خدمات مزونیدلینگ را پوشش می‌دهند. در این سرویس‌ها معمولا با درصد کارمزد بانکی کم، عموما 2 تا 4 درصد، بسته به تعداد اقساط، می‌توان عمل‌های زیبایی همچون مزونیدلینگ را با پزشکان منتخب انجام داد. بدین ترتیب هزینه مزونیدلینگ صورت تا حدی بهینه می‌شود.  .
 • تحت شرایط خاص یا در فصول و مناسبت‌های بخصوص نیز برخی پزشکان تخفیفات ویژه‌ای برای زیباجویان خود در نظر می‌گیرند. این تخفیفات ممکن است برای تبلیغات برند تجاری محصول مورد استفاده باشد که برای کمک به جبران بخشی از هزینه‌ مزونیدلینگ صورت ارائه می‌شود.
 • برخی از کلینیک‌ها در صورت خرید یک پکیچ زیبایی به صورت یکجا که شامل چند جلسه مزونیدلینگ می‌شود   نرخ خدمات خود را کاهش می‌دهند. بدین ترتیب، شما قبل از دریافت تمام جلسات، کل هزینه تعیین شده را از قبل پرداخت می‌کنید، در مقابل هزینه درمان نهایی نسبت به کل جلسات کاهش می‌یابد.  
 • در نهایت، خودتان نیز می‌توانید برخی از محصولات و دستگاه‌های مزونیدلینگ خانگی را خریداری کنید. برندهای زیادی این دستگاه‌ها را به همراه سرم مخصوص طراحی و عرضه می‌کنند که می‌توانید آن‌ها را با قیمت پایین‌تر خریداری کنید. با این حال، خطرات و هر گونه عارضه جانبی که با دستگا‌ه‌های خانگی تجربه می‌کنید ممکن است بیشتر از درمان حرفه‌ای در کلینیک برای شما هزینه داشته باشد. همچنین، تاثیر این دستگاه‌ها به اندازه دستگاه‌های سالنی نیست و می‌تواند برای مشکلات پوستی خیلی خفیف و یا به عنوان درمان مکمل استفاده شوند. علاوه بر این، در هنگام خرید این دستگاه‌ها باید دقت داشته باشید که دستگاه توسط سازمان غذا و داروی تایید شده باشد تا از کیفیت آن مطمئن شوید.  

مزایا و فواید مزونیدلینگ صورت چیست؟

مزونیدلینگ یک درمان پیشرفته‌ و سفارشی است که از ترکیب میکرونیدلینگ با کوکتل‌های مزوتراپی تشکیل شده است. این روش درمانی پزشکان را قادر می‌سازد تا بسیاری از مشکلات پوست صورت را به راحتی درمان کنند. هنگامی که سوراخ کوچکی در پوست توسط دستگاه مزرونیدلینگ ایجاد می‌شود، کوکتل‌های حاوی آنتی اکسیدان‌ها و مواد مغذی به پوست راحت‌تر نفوذ می‌کنند و سریع‌تر بر مقابله با رنگدانه‌ها، افزایش هیدراتاسیون و تقویت و سفت شدن پوست اثر می‌گذارند.

به طور کلی این روش زیبایی مزایایی زیر را به همراه دارد:

 • چین و چروک‌های پوست صورت را بهبود می‌بخشد، اندازه منافذ را به حداقل می‌رساند و در نهایت باعث سفت شدن پوست می‌شود.
 • با کمک مواد مغذی و ایجاد سوراخ‌ها روی پوست تولید کلاژن را تحریک می‌کند که باعث جوانسازی پوست صورت می‌شود.
 • سرعت بهبود اسکارهای جراحی و آکنه را افزایش می‌دهد.
 • ترک‌های پوستی را از بین می‌برد.
 • به رفع هایپرپیگمانتاسیون (لکه‌های قهوه ای و ملاسما) کمک زیادی می‌کند.

برای اطلاع از نکات مراقبت بعد از مزونیدلینگ کلیک کنید.

پرسش و پاسخ درباره هزینه مزونیدلینگ صورت:

مزونیدلینگ چه مشکلاتی را درمان می‌کند؟

مزونیدلینگ. برای جوانسازی پوست، روشن کردن پوست کدر و خسته استفاده می‌شود. همچنین به طور قابل توجهی چین و چروک صورت، اسکار آکنه، ترک‌های پوستی و پوست آسیب دیده از آفتاب را بهبود می‌دهد.

هزینه مزونیدلینگ صورت تحت تاثیر چه عواملی تغییر می‌کند؟

هزینه مزونیدلینگ با توجه به تعداد جلسات درمانی، میزان کوکتل مغذی استفاده شده، نوع مواد مغذی، تبحر پزشکو خدمات کلینینک متغییر است.

آیا تاثیر دستگاه‌های خانگی مزونیدلینگ همانند دستگاه‌های سالنی است؟

مسلما خیر. این دستگاه‌ها ضعیف‌تر هستند و نهایتا به عنوان مکمل با مزونیدلینگ کلینیک با برای مشکلات بسیار خفیف مناسب باشند. در ضمن به دلیل تخصص نداشتن فرد ممکن است عوارض جدی بروز کند.

آیا هزینه مزونیدلینگ صورت تحت پوشش بیمه است؟

این یک درمان زیبایی است و بیمه آن را پوشش نمی‌دهد مگر در موارد خاص که پزشک به دلیل سلامتی این درمان را تجویز کرده باشد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *