قیمت جالوبوتاکس سال 1403

یکی از تحول های چند سال اخیر در حوزه پزشکی زیبایی، ظهور محصولاتی با ترکیبات هیالورونیک اسید و سم بوتولینویم است، مانند جالوبوتاکس که حاوی بوتاکس و مزوژل جالپرو است. این ترکیبات در واقع یک درمان ترکیبی از اثرات هر دو روش درمانی را شامل می شود. اما برای مراجعان سوال است که قیمت جالوبوتاکس به عنوان یک روش عالی جوانسازی چقدر است؟ در این مقاله همراه ما باشید تا عوامل موثر بر قیمت جالوبوتاکس را بررسی کنیم.

عوامل موثر بر قیمت جالوبوتاکس

می توان گفت قیمت جالوبوتاکس به عوامل زیر بستگی دارد:

  • ناحیه درمان و میزان سی سی مورد نیاز

بسته به ناحیه درمان، هزینه جالوبوتاکس می تواند متفاوت باشد. جالوبوتاکس را معمولا برای بهبود چروک های اطراف چشم، خطوط پنجه کلاغی، خط اخم و خطوط پیشانی تزریق می کنند. همین طور خطوط اطراف لب و خطوط گردن نیز می توانند با تزریق جالوبوتاکس بهبود یابند. اینکه قصد تزریق جالوبوتاکس را در کدام ناحیه داشته باشید، می تواند در قیمت جالوبوتاکس موثر باشد. همین طور اینکه شدت چروک های صورت در چه حد است و چه میزان سی سی جالوبوتاکس برای به دست آوردن نتایج نهایی لازم است، از دیگر عوامل موثر در قیمت نهایی جالوبوتاکس است.

  • قیمت بوتاکس مورد استفاده

قیمت بوتاکس مورد استفاده در ترکیب جالوبوتاکس از دیگر عوامل مهم در قیمت جالوبوتاکس است. همان طور که می دانید برندهای مختلف بوتاکس در بازار موجود هستند؛ به عنوان مثال بوتاکس ایرانی مصپورت که حدود 1.500.000 تومان است و بوتاکس خارجی دیسپورت که حدود 4 تومان است. بنابراین برند بوتاکس مورد استفاده می تواند به طور مستقیم هزینه نهایی تزریق جالوبوتاکس را تعیین کند.

  • قیمت مزوژل جالپرو مورد استفاده

یکی از مهم ترین عوامل موثر در قیمت جالوبوتاکس، قیمت جالپرو مورد استفاده است. انواع مختلفی جالپرو در بازار موجود است از جمله جالپرو صورتی و جالپرو آبی که دارای کاربرد درمانی متفاوتی هستند. معمولا پزشک معالج نوع جالپرو را براساس اهداف درمانی مد نظر برای بیمار انتخاب می کند وJalupro classic یا Jalupro HMW را توصیه می کند.به طور متوسط می توان گفت قیمت جالپرو موجود در بازار از حدود 3 میلیون تومان تا حدود 5 میلیون تومان متغییر است.

  • امکانات کلینیک و دستمزد پزشک

امکانات و تجیزات کلینیک، اینکه در کدام شهر و در کدام منطقه شهر قرار گرفته است، همین طور دستمزد پزشک معالج نیز می توانند در قیمت جالوبوتاکس موثر باشند. ممکن است پزشکان ماهرتر و با تجربه تر برای تزریق جالوبوتاکس هزینه بیشتری دریافت کنند؛ اما در عوض خیالتان از کیفیت کار ارائه شده راحت است. از طرفی کلینیک هایی که ارزان تر هستند، از محصولات بی کیفیت استفاده می کنند که ممکن است باعث بروز عوارضی در مراجعین شود. بنابراین همیشه در انتخاب کلینیک معتبر دقت کنید.

جالوبوتاکس چیست؟

تزریق مزوژل جالپرو، درمانی است که می‌توانیم آن را به عنوان روش کارآمدی برای جوانسازی پوست در نظر بگیریم. با تزریق این ترکیب حاوی هیالورونیک اسید و اسیدهای آمینه، فیبروبلاست های پوست را تحریک می کنیم تا بتوانند کلاژن و الاستین تولید کنند و حالت ارتجاعی و حجم را به پوست بازگردانند. اما جالوبوتاکس چیست؟ این ترکیبی از هیالورونیک اسید، آمینو اسید و سم بوتولینیوم است که در واقع درمان ترکیبی برای جوانسازی و بهبود چروک های صورت است. این ترکیبات قوی دارای مواد با کیفیت، برای حجم دهی به صورت و بازگرداندن جوانی پوست بسیار موثر هستند. ایده آل برای کسانی که می خواهند ظاهر جوان طبیعی پوست را بازگردانند و علائم پیری را بهبود بخشند.

مواد اصلی تشکیل دهنده جالوبوتاکس به شرح زیر است:

  • هیالورونیک اسید: پیشرو در هیدراتاسیون پوست

اسید هیالورونیک به دلیل توانایی استثنایی خود در آبرسانی و هیدراتاسیون معروف است. اسید هیالورونیک که به عنوان یک ماده طبیعی در بدن شناخته می شود؛ پوست را حجیم می کند، رطوبت را جذب و حفظ می کند و باعث ایجاد پوستی لطیف و صاف می شود. در جالوبوتاکس، اسید هیالورونیک به عنوان پایه ای برای اجزای دیگر عمل می کند تا بتوانند نقش خود را به خوبی اجرا کنند.

  • اسیدهای آمینه: بلوک های سازنده زیبایی

اسیدهای آمینه، بلوک‌های سازنده پروتئین‌ها، نقش اساسی در جالوبوتاکس دارند و برای حفظ سلامت پوست به تولید کلاژن و الاستین کمک می کنند که پروتئین های ضروری برای حفظ ساختار و خاصیت ارتجاعی پوست هستند. هدف این درمان با ترکیب آمینو اسیدها در جالوتوکس، تقویت سیستم حمایتی طبیعی پوست، افزایش استحکام و انعطاف پذیری است.

  • بوتاکس: اکسیر جوانسازی

بوتاکس، مشتق شده از سم بوتولینوم A، یک نام شناخته شده در جهان است. از روش های زیبایی است که با شل کردن موقت عضلات کار می کند، موجب کاهش ظاهر خطوط ریز و چین و چروک می شود. در جالوبوتاکس، بوتاکس، اثرات اسید هیالورونیک و آمینو اسیدها را تکمیل می کند و یک راه حل جامع جوانسازی است که هم چروک های ثابت و هم چروک های پویا را هدف قرار می دهد.

مزایای جالوبوتاکس:

جوانسازی جامع: جالوبوتاکس به جنبه های مختلف پوست می پردازد، ضد پیری است، می تواند برای هر افراد با سنین مختلف به عنوان درمان یا پیشگیری کننده موثر باشد، آبرسانی پوست را انجام می دهد، سد طبیعی پوست را بازسازی می کند و موجب جوانسازی صورت می شود.

نتایج طبیعی: ترکیبی هم افزایی از هیالورونیک اسید، آمینو اسیدها و بوتاکس تضمین می کند که نتایج ظریف و طبیعی هستند،

اجتناب از ظاهر منجمد گاهی نتیجه بوتاکس سنتی است یا حجم دهی بیش از اندازه که در اثر تزریق مزوژل ها ایجاد می شود، در تزری جالوبوتاکس دیده نمی شود.

اثرات طولانی مدت: اثرات جالوبوتاکس به گونه ای طراحی شده است که ماندگاری طولانی داشته باشد و به افراد یک دوره طولانی جوانسازی را قبل از نیاز به تکرار تزریق ارائه می دهد.

کاربرد جالوبوتاکس

می توان از جالوبوتاکس برای اهداف درمانی متنوعی استفاده کرد از جمله صاف کردن چین و چروک های پوست به خصوص نواحی اطراف چشم، پیشانی و خط اخم. جالوبوتاکس برای پوست ظریف اطراف چشم یک انتخاب درمانی  بسیار عالی است، مثلا برای بهبود حلقه های تیره، گودی و پف زیر چشم، خطوط ظریف اطراف چشم ها و خطوط پنجه کلاغی.

جالوبوتاکس به دلیل ترکیب هیالورونیک اسید دارای قدرت بازسازی و جوانسازی است، بنابراین می تواند برای پیری پوست، آسیب پوستی ناشی از نور خورشید، از دست دادن رنگ پوست و خشکی پوست مورد استفاده قرار گیرد.

بسیاری از افراد به خصوص در سنین بالا، دچار خطوط عمیق در ناحیه گردن و دکلته می شوند که ظاهر خوشایندی ندارد، جالوبوتاکس را می توان برای بهبود خطوط گردن نیز تزریق کرد.

عوارض جالوبوتاکس

تزریق جالوبوتاکس یک روش زیبایی کم خطر و ایمن است. مانند هر روش تزریقی دیگر ممکن است همراه با کمی کبودی و قرمزی بالافاصله بعد از تزریق باشد که معمولا ظرف مدت کوتاهی به طور کامل برطرف می شوند. در صورتی که سابقه حساسیت نداشته باشید به خصوص به سم بوتولینیوم، احتمال بروز واکنش آلرژیک کم است. عوارض جانبی ناشی از تزریق غلط ممکن است شدیدتر باشند اما در صورت مراجعه به پزشک حاذق، احتمال بروز این دسته عوارض نیز نادر است.

ماندگاری جالوبوتاکس

نتایج تزریق جالوبوتاکس تا 6 ماه باقی می ماند زیرا این درمان هفته ها پس از هر درمان به تحریک جوانسازی پوست ادامه می دهد. بعد از طی این دوران برای حفظ نتایج نیاز به جلسات تکمیلی خواهید داشت.

جمع بندی

همان طور که گفتیم قیمت جالوبوتاکس به عوامل مختلفی مانند ناحیه درمان و میزان سی سی مورد نیاز، قیمت بوتاکس مورد استفاده، قیمت مزوژل جالپرو، امکانات کلینیک و دستمزد پزشک بستگی دارد. اگر به دنبال روشی هستید که به طور موثری چین و چروک های صورتتان را کاهش دهید و در عین حال شفافیت و جوانی را به پوستتان را بازگردانید؛ ما در کلینیک شکیبا به شما تزریق جالوبوتاکس را پیشنهاد می کنیم. می توانید با مراجعه به کلینیک و شرکت در جلسه مشاوره، از قیمت جالوبوتاکس اطلاع پیدا کنید.

پرسش های متداول:

قیمت جالپرو اچ ام دبلیو چقدر است؟

جالپرو انواع مختلفی دارد که یکی از پرکاربردترین آن جالپرو اچ ام دبلیو است که حدود 3 میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت جالپرو و پروفایلو چقدر است؟

قیمت جالپرو ممکن است در حدود 3 تا 5 میلیون تومان براساس نوع آن باشد و قیمت پروفایلو می تواند بین 2 تا 4 میلیون تومان باشد.

قیمت مزوژل بلامین چقدر است؟

قیمت مزوژل بلامین آمریکایی می تواند بین 3 تا 4 میلیون تومان باشد.

امتیاز بدهید
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *