بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است!!

بهترین دستگاه لیزر:
امروزه لیزر بدن، یکی از مطمئن‌ترین و نتیجه‌بخش‌ترین شیوه‌های حذف موهای زائد بدن است. فرآیند استفاده شده در لیزر که از آخرین دستاوردهای فناوری در علم پزشکی می‌باشد، قادر است شما را برای تمام عمر از شر موهای زائد خلاص کند. البته نتایج لیزر تنها در مواقعی موثر و فوق‌العاده واقع می‌شود که در کلینیکی معتبر و مجهز به بهترین دستگاه لیزر موهای زائد انجام شود.

فیلم رضایت مراجعه کنندگان از بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن

به همین دلیل قصد داریم که بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد را به شما معرفی کنیم.

فناوری‌های بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

هم‌اکنون به منظور انجام لیزر موهای زائد، 4 فناوری کلی مورد استفاده می‌گیرند. فناوری IPL (که در واقع لیزر نبوده و از پرتوی نوری بهره می‌برد)، اغلب در دستگاه‌های خانگی، آرایشگاهی و سالن‌های زیبایی و ماساژ مورد استفاده قرار می‌گیرد. 3 فناوری دیگر که شامل الکساندریت، دایود و ان‌دی‌یاگ می‌باشند. از این سه فناوری تنها در دستگاه‌های کلینیک‌های معتبر استفاده می‌شود و فقط پزشک متخصص یا اپراتور حرفه‌ای لیزر مجاز هستند که از آنها استفاده کنند.
لیزر روبی نیز از فناوری‌های قدیمی به حساب می‌آید؛ این فناوری در واقع اولین فناوری استفاده شده در لیزر موهای زائد است و امروزه کاربرد چندان زیادی ندارد.

در کلینیک شکیبا از بهترین دستگاه لیزر استفاده می‌شود

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

شکیبا کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو می‌باشد؛ دستگاه لیزر موهای زائدی که در کلینیک شکیبا استفاده می‌شود، سوپرانو آیس پلاتینیوم 2022 از شرکت آمریکایی است. کلینیک شکیبا از بهترین دستگاه لیزر استفاده می‌کند که شامل سه فناوری همزمان الکساندرایت، دایود و ان‌دی‌یاگ است که منجر می‌شود برای تمامی طیف‌های رنگی پوست، مناسب باشد. فناوری IPL و روبی به دلیل تاثیرگذاری بسیار پایین، در کلینیک شکیبا استفاده نمی‌شوند.

برای اطلاع از قیمت لیزر کل بدن با بهترین دستگاه لیزر، کلیک کنید.

مزایای دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم 2022

مزایای دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم 2021
دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم خوبه؟


از جمله مزایای دستگاه لیزر سوپرانو آيس پلاتینیوم 2021 می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • استفاده از دستگاه لیزر soprano ice platinum در مقایسه با دیگر روش‌های موبری مانند به کارگیری موم، تیغ و کرم‌های موبر در طولانی مدت مقرون به صرفه‌تر است و این موضوع به شما اثبات خواهد شد.
 • استفاده همزمان از سه طول موج در یک هندپیس موجب نفوذ بهتر آن در عمق‌های مختلف پوست و اثرگذاری بیشتر بر روی فولیکول‌های مو می‌گردد.
 • دستگاه پلاتینیوم قابلیت استفاده برای پوست‌های سبزه و گندمی را به نحوی مؤثر دارد. ویژگی خاص این دستگاه این است که هرگز عوارضی بر روی پوست‌های تیره بر جای نمی‌گذارد و می‌توان آن را در درمان موهای زائد در تمامی انواع پوست و مو به کار برد.
 • این دستگاه قابلیت تنظیم در حالت‌های رولی یا شاتی را دارد، این ویژگی‌ها از جمله مواردی است که میزان رضایت کاربران را از آن افزایش می‌دهد.
 • برخلاف روش‌های قدیمی، با لیزر پلاتینیوم جای زخم و یا سوختگی بر روی پوست باقی نمی‌ماند و این دستگاه عوارض ندارد.
 • اثربخشی  حداقل ۷ ساله این دستگاه‌ه با تحقیقات بالینی ثابت شده است.
 • رابط کاربری آسان این دستگاه و داشتن صفحه نمایش عالی، به نقاط قوت لیزر پلاتینیوم افزوده است. پارامترهای مربوط به عملکرد لیزر را می‌توان خیلی راحت شروع لیزر تنظیم نمود.
 • درمان سریع و به حداقل رساندن درد با کمک سیستم خنک کنندگی ICE تجربه‌ای لذت‌بخش از لیزر موهای زائد را برای شما به ارمغان می‌آورد.
 • شما در حین درمان با پلاتینیوم، احساسی همانند ماساژ را بر روی پوست خود خواهید داشت.
 • تکنولوژی سر مخروطی اپلیکاتور این دستگاه قابلیت تنظیم بر روی دو طول موج ۸۱۰ نانومتری و ۱۰۶۴ نانومتری را دارا بوده و سبب می‌شود که بتوان آن را برای حذف موهای نواحی دور از دسترس نیز بکار برد. سری اپلیکاتور لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم 2021 قابل تعویض بوده و به منظور رعایت بهداشت این سری‌ها مرتباً‌ تعویض می‌گردند.
 • امکان تنظیم حالات درمانی متنوعی برای آن وجود دارد. شما می‌توانید با مشورت با تکنسین کلینیک زیبایی برنامه درمانی خود را از پیش تنظیم کنید.
 • از لیزر پلاتینیوم در تمامی نواحی بدن می‌توان استفاده نمود. دقت بالای این دستگاه منجر شده که بتوان از آن در رفع موهای زائد نواحی سخت و ویژه همانند: پشت لب، خط بیکینی، خط مو یا موهای داخل بینی و گوش نیز استفاده نمود. دستگاه لیزر پلاتینیوم حذف کامل و اساسی تمام موها را در تمامی نواحی بدن تضمین می‌کند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

بهترین دستگاه لیزر مو

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد، دستگاهی است که در شرکت های معتبر دنیا ساخته شده باشد، ایمن باشد و از فناوری‌های الکساندریت، دیود یا ان دی یاگ بهره‌مند باشد.
به طور کلی به منظور اینکه لیزر موهای زائد بهترین نتیجه را داشته باشد، لازم است دو نکته رعایت شود:

 1. از فناوری سازگار با رنگ پوست مراجعه کننده استفاده شود.
 2. از دستگاه‌هایی با قطر تابش مناسب، وقفه‌های تابشی ایمن و سیستم خنک کننده‌ی موثر استفاده شود.

در ابتدا متخصص کلینیک مدنظر باید تشخیص دهد که رنگ پوست، رنگ مو و ضخامت آن به چه شکل است تا فناوری متناسب با پوست و موی شما را انتخاب کند. هرچقدر فناوری دستگاه لیزر با شرایط پوست و موی شما سازگارتر باشد، نتایج لیزر درمانی ماندگارتری خواهید داشت.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

انواع دستگاه لیزر موهای زائد

همانطور که اشاره کردیم دستگاه‌های مختلف لیزر از یکی یا چند تکنولوژی لیزری بهره می‌برند. قبلا در مورد بهترین مرکز لیزر موهای زائد و هزینه لیزر موهای زائد صحبت کرده ایم. حال بیایید بهترین دستگاه‌ها را با هم بررسی کنیم.

دستگاه لیزر الکساندریت

لیزر الکساندریت یکی از سریع‌ترین تکنولوژی‌های لیزر دنیا می‌باشد. این دستگاه برای لیزر نواحی وسیع نیز مناسب است و تاثیر بسیار خوبی بر روی موهای نازک و رنگ پوست‌های روشن دارد.

از جمله برتری‌های دستگاه لیزر الکساندرایت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قطر تابش (Spot size) قابل تغییر
 • مجهز به سیستم خنک کننده

دستگاه لیزر دایود

بهترین دستگاه لیزر مو برای پوست‌های سبزه، دستگاه لیزر دیود می‌باشد. دایود جلسات درمانی کوتاه‌تری دارد و اثرگذاری‌ آن کمی بیشتر از الکساندریت است. علت این 2 برتری، وقفه‌های تابشی کوتاه‌تر است که لیزر درمانی با دیود را کمی دردناک می‌کند.

از جمله برتری‌های دستگاه لیزر دایود می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قطر تابش بیشتر (افزایش سرعت لیزر درمانی)
 • مجهز به سیستم خنک کننده عالی
 • سیستم بازیافت فوتون‌ها (تاثیرگذاری ۱.۵ تا ۲ برابری درمان)
 • سیستم ملانین خوانی (افزایش ایمنی و کاهش عوارض جانبی)

دستگاه لیزر ان دی یاگ (Nd:YAG)

فناوری ان دی یاگ برای افرادی‌ که پوست تیره‌ و برنزه‌ای دارند، بهترین است. لیزر دیود و الکساندریت برای این افراد هم تاثیر کم‌تر و هم عوارض بیشتری خواهد داشت.

از جمله برتری‌های دستگاه ان دی یاگ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مناسب و ایمن برای تمام رنگ‌های پوست
 • مناسب افرادی که موهای نازکی دارند

پرسش و پاسخ درباره بهترین دستگاه لیزر موهای زائد:

بهترین دستگاه لیزر برای موهای پرزی کدام است؟

توصیه می‌کنیم که موهای پرزی را لیزر نکنید. این کار منجر به زخیم‌تر شدن آنها می‌شود.

آیا استفاده از دستگاه لیزر سبب بهم ریختن هورمون ها و نازایی می‌شود؟

خیر چنین عوارضی صحت ندارند و نازایی بر اثر لیزر درمانی، اثبات نشده است.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *