قیمت لیزر کل بدن خانم ها ۱۴۰۳

قیمت لیزر کل بدن خانم ها ۱۴۰۳ برای موهای زائد

قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۳ در کلینیک شکیبا چقدره؟
استفاده از لیزر بدن به منظور ریشه‌کن کردن مو‌های زائد به دلیل ایمنی بالا، موثر واقع شدن و البته دارا بودن نتایج بلند مدت، به تکنیکی محبوب در سراسر جهان تبدیل شده است. لیزر موهای زائد تقریبا برای تمام قسمت‌های بدن که در آنجا مو رشد می‌کند قابل انجام  و موثر است.

هزینه لیزر مو‌های زائد در نواحی مختلف بدن متفاوت است و بیشتر از هر مسئله‌ای، به وسعت ناحیه‌ای که لیزر بدن برای آن انجام می‌شود و البته تراکم و جنس مو‌های زائد در آن ناحیه وابسته است. در این مطلب از سایت کلینیک شکیبا بررسی خواهیم نمود که چه عواملی بر هزینه و قیمت لیزر مو‌های زائد بدن موثر هستند و علت ارزانی بیش از حد و یا گران بودن عجیب برخی مراکز چیست!

تخفیف ویژه کلینیک شکیبا ویژه رزرو از سایت: تا پایان پاییز ۱۴۰۲، ۶ جلسه لیزر توتال بادی هر جلسه 55۰ هزار تومان( بجای 65۰ هزار تومان) ❤️😍

قیمت لیزر موهای زائد کل بدن ۱۴۰۳ در کلینیک شکیبا

قیمت لیزر کل بدن خانم ها
قیمت لیزر کل بدن خانم ها

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد لازم است که خدمات حرفه‌ای، هزینه مناسب و منطقی داشته باشد؛ همچنین به تکنولوژی‌های بروز مختلف دنیا مجهز باشد و از داشتن تیم درمانی حرفه‌ای بی‌بهره نباشد.
ضروری است که مرکز لیزر درمانی مجوز‌های مربوطه به خدمات پزشکی را داشته باشد و تمامی خدمات درمانی آن تحت نظارت پزشک متخصص انجام شود.
در کلینیک زیبایی شکیبا مفتخر هستیم که تمامی موارد فوق را به بهترین نحو رعایت کرده‌ایم تا خدمتگزاری مناسبی درخور شما مراجعین عزیز و محترم داشته باشیم.
در ضمن می توانید برای آگاهی از جزئیات قیمت لیزر موهای زائد بدن به صفحه تعرفه خدمات کلینیک شکیبا مراجعه نمایید.

65۰.۰۰۰ تومان 🧡قیمت لیزر توتال بادی
۵5۰.۰۰۰ تومان 🧡قیمت لیزر کل بدن
۴۵۰.۰۰۰ تومان 🧡قیمت لیزر کاربردی (ساق پا، ساعد دست، خط باسن، بیکینی و زیربغل)
۱۲۰.۰۰۰ تومان 🧡قیمت لیزر کل صورت
80.000 تومان 🧡 قیمت لیزر زیر بغل ۱۴۰۲
۱۲۰.۰۰۰ تومان 🧡قیمت لیزر بیکینی
🧡 تعرفه قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۲ کلینیک شکیبا 🧡

تخفیف ویژه کلینیک شکیبا ویژه رزرو از سایت: تا پایان پاییز ۱۴۰۳، ۶ جلسه لیزر توتال بادی هر جلسه 55۰ هزار تومان( بجای 65۰ هزار تومان) ❤️😍

لیست قیمت لیزر کلینیک پوست و مو شکیبا

لیست قیمت لیزر کل بدن
لیست قیمت لیزر جزئیات بدن
لیست قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۳

قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۲

معمولا سایر روش‌های حذف موهای زائد دردسرهای زیادی دارند و در بلند مدت هزینه‌ی بیشتری برایتان به جا می‌گزارند. برای مثال شما قادر نخواهید بود با تیغ یا اپی‌لیدی به تنهایی تمامی موهای زائدتان را بردارید و این موضوع قابل پیش‌بینی است که همیشه بخش‌هایی از بدن اصلاح نشده باقی بماند. اگر که قصد داشته باشید برای همیشه بدنتان را وکس کنید، در طولانی مدت باید هزینه‌ بسیار زیادی بپردازید.
قیمت لیزر کل بدن به چندین عامل مختلف وابسته است. به طور کلی قیمت لیزر کل بدن در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، معمولا تفاوت قیمتی زیادی با یکدیگر دارند. تکنولوژی و ابزار مورد استفاده برای لیزر موهای زائد بدن، در کلینیک‌های سراسر کشور، مختلف است. با این وجود قیمت بسیار بالا یا بسیار پایین، هردوی آنها کاملا شک برانگیزند.

چه عواملی بر قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۳ موثر است؟

قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۲

در ایام نه چندان قدیم، قیمت لیزر کل بدن را با توجه به تعداد شات‌های دستگاه برای مراجعین محاسبه می‌کردند. امروزه قیمت لیزر بدن با در نظر گرفتن نواحی تحت درمان و جنسیت فرد تعیین  و قیمت گزاری می‌شود. برای نمونه قیمت لیزر کل بدن آقایان با قیمت لیزر کل بدن خانم‌ها هزینه کاملا متفاوتی در مراکز گوناگون خواهد داشت.

عوامل موثر بر قیمت لیزر کل بدن، امروزه به ۳ عامل کلی وابسته می‌باشد:

عوامل موثر بر قیمت لیزر کل بدن برای موهای زائد

 • دستگاه لیزر کلینیک
 • مهارت و تجربه‌ی کادر درمانی
 • نواحی تحت درمان با لیزر

2 مورد اول سبب تعیین قیمت پایه‌ و مشخص برای لیزر هر ناحیه از بدن مراجعین می‌شود.

دلیل اختلاف قیمت‌ لیرز موهای زائد بدن در مراکز مختلف چیست؟

قیمت لیزر بدن (laser hair) در کلینیک‌های مختلف به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما در کل معمولا قیمت لیزر بدن در کلینیک‌ها و مراکز درمانی مختلف، تفاوت رقمی زیادی با یکدیگر دارند. اگر که از مراکز لیزر درمانی مختلف در نقاط مختلف شهر پرس‌وجو و تحقیق کنید، متوجه خواهید شد که برخی از مراکز قیمت‌ لیزر بدن کمتر و برخی از آنها قیمت‌های بسیار نجومی دارند. تکنولوژی و دستگاهی که برای درمان با لیزر استفاده می‌شود در هر مرکز و کلینیک متفاوت است. اما این مسئله دلیل موجهی برای  این موضوع نیست که قیمت بالا یا پایین، هردوی آنها شک برانگیز نباشد.

 • مراکز خیلی ارزان، خدمات ضعیف‌تری دارند

اگر که قیمت لیزر کل بدن در کلینیکی بیش از حد کم باشد، بدان معناست که یا مشکلی در خدمات دستگاه آنها وجود دارد و یا آن مرکز با این  قیمت لیزر بدن  قصد دارد به خود ضرر برساند. این مسئله کاملا واضح می‌باشد که هیچ مرکز و کلینیکی برای لیزر موهای زائد بدن تاسیس نشده‌اند تا به خود ضرر برسانند و سودآوری نداشته باشند، پس چنین ضرری هیچ گونه توجیه اقتصادی ندارد. اغلب اوقات مراکزی که قیمت‌های بسیار ناچیز دارند، از دستگاه‌های فرسوده و یا اپراتورهای مبتدی و غیرحرفه‌ای استفاده می‌نمایند. علت کم بودن قیمت لیزر موهای زائد بدن هرچه که باشد، پیشنهاد می‌شود که از مراجعه به چنین مراکزی اکیدا خودداری کرد. هنگامی که قیمت لیزر موهای زائد بدن خیلی ارزان باشد اما موثر نباشد، با دور ریزی پول و به خطر انداختن سلامت پوست هیچ تفاوتی ندارد. لازم است بدانید که استفاده از تجهیزات قدیمی و اپراتورهای کم‌تجربه احتمال بروز عوارض جانبی شدید پس از لیزر همانند لک شدن یا سوختن پوست را بسیار زیاد می‌کند.

 • هزینه‌ی بالا تضمین تاثیر بهتر نیست

در مقابل توضیحات فوق، برخی مراکز لیزر درمانی وجود دارند که از مراجعین هزینه‌ لیزر موهای زائد بدن بسیار گزاف و بعضاً نجومی طلب می‌کنند و با تکنیک‌های تبلیغاتی و وعده‌های دروغین هزینه‌های خود را بالا می‌برند و این موضوع را عادی جلوه می‌دهند. برای مثال دستگاه مورد استفتده خود را به عنوان بهترین دستگاه لیزر موهای زائد بدن معرفی می‌کنند و مدعی می‌شود که می‌توانند که در ۲ الی ۳ جلسه، روند درمان را لیزر را برای شما به اتمام برسانند. لطفا چنین تبلیغات نمادینی را باور نکنید و به چنین مراکزی بها ندهید. در اولین قدم لازم است بدانید که هر کدام از دستگاه‌های لیزر درمانی مزایا و معایب مخصوص خود را دارند. برای نمونه دستگاه لیزر الکساندریت سرعت و تاثیر بالایی دارد اما به هیچ عنوان برای پوست‌های سبزه و برنزه مناسب نمی‌باشد. مسئله بعدی این است که تمامی انوع دستگاه‌های لیزر به منظور موثر واقع شدن حداقل به ۴ تا ۶ جلسه‌ی درمانی نیاز دارند.

قیمت لیزر موهای زائد بدن کاملا مقرون بصرفه است!

در وحله نخست ممکن است وقتی که از نظر اقتصادی فکر می‌کنید، قیمت لیزر کل بدن کمی زیاد به نظر بیاید؛ اما اگر که چشم‌انداز بلند مدتی به داستان حذف موهای زائد بدن خود داشته باشید، متوجه خواهید شد که هزینه‌ لیزر موهای زائد بدن چندان هم گران نیست. لیزر درمانی تنها شیوه ایست که کاملا ایمن و بدون درد منجر به حذف دائمی موهای زائد بدن شما خواهد شد. ۴ تا ۸ جلسه‌ با دستگاه که معمولا ماهی یکبار برای شما انجام می‌شود، قادر است به نحوه کاملا موثری تا ۹۰ درصد از موهای زائد شما را از بین ببرد.
سایر روش‌های حذف موهای زائد معمولا عوارض زیادی دارند و در بلند مدت هزینه‌ی نهایی بیشتری  رقم خواهند زد. برای مثال شما قادر نیستید با تیغ یا اپی‌لیدی به تنهایی تمامی موهای زائدتان را مدام اصلاح و شیو کنید، زیرا همیشه نواحی‌ای از بدن  هستند که اصلاح نشده باقی می‌مانند. اگر هم انتخاب شما این باشد که برای همیشه پوست بدنتان را وکس کنید، در طولانی مدت متوجه خواهید شد که هزینه‌های زیادی برای آن پرداخت کرده‌اید. آسان بودن و موثر واقع شدن لیزر درمانی، سبب شده که لیزر موهای زائد یکی از بهترین و بی‌دردسرترین شیوه‌های حذف موهای زائد بدن به شمار آید.

مزیت هزینه لیزر موهای زائد بدن چیست؟

هزینه لیزر موهای زائد
 1. حداقل اثرات جانبی را دارد.
 2. هزینه لیزر موهای زائد مقرون بصرفه است.
 3. بدون موی فرو رفته است.
 4. منتظر رشد مو نیست.
 5. این روش دقت بالایی دارد.
 6. سرعت بالایی دارد.
 7. تاثیر گذاری فوق العاده‌ای دارد.

نکاتی برای قبل از انجام لیزر موهای زائد

نکات قبل از انجام لیزر موهای زائد
 • ۴ هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد از شیوه‌هایی همانند وکس کردن، کرم‌های موبر و بند انداختن استفاده نکنید. روش الکترولیز نیز به هیچ وجه پیشنهاد نمی‌شود.
 • اگر به واسطه شغلتان لازم است که در طول روز بیرون از منزل باشید، حتما از کرم‌های ضد آفتاب با SPF بالاتر از ۳۰ استفاده نمایید.
 • 1 الی 2 هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد، از آفتاب گرفتن یا برنزه کردن اکیدا خودداری نمایید.
 • مصرف کرم‌های برنزه کننده و اسپری‌ها برای حفاظت از پوست در برابر واکنش‌های حساسیت زا قبل از انجام لیزر موهای زائد توصیه نمی‌شود.
 • ۲۴ ساعت قبل از لیزر موهای زائد، موهای زائد کل بدن خود را با تیغ شیو کنید.
 • قبل از انجام لیزر موهای زائد هیچگونه لوسیون، کرم یا مواد آرایشی بر روی پوست خود اعمال نکنید.
 • حتما با لباس‌های آزاد به مرکز لیزر بروید تا وقتی تمام نواحی بدن شما تحت درمان با لیزر قرار گرفت؛ لباس‌های تنگ موجب حساسیت پوست شما پس از اتمام جلسه لیزر نشوند.
 • در صورتی که تحمل احساس درد و ناراحتی شما کم است، میتوانید پیش از آغاز جلسه از کرم‌های بی‌حس کننده استفاده نمایید.
 • همچنین نکات قبل از لیزر موهای زائد را به خوبی رعایت کنید تا نتایج لیزر برای شما ماندگارتر شوند.

استفاده از لیزر درمانی برای چه کسانی ممنوع است؟

استفاده از لیزر درمانی برای چه کسانی ممنوع است

استفاده از لیزر به منظور از بین بردن موهای زائد برای هیچ گروه سنی و یا فرد خاصی ممنوعیت ندارد، اما بهتر است که گروههای زیر از روش لیزر درمانی استفاده ننمایند:

 • بانوان حامله
 • بیماران مبتلا به انواع مشکلات بدخیم پوستی و یا با سابقه سرطان
 • بیماران مبتلا به مشکلات انعقاد خون
 • بیمارانی که باتری قلبی (Pacemaker) و یا در یچه‌های مصنوعی در قلب خود دارند.
 • بیمارانی که از داروهای قوی ضد انعقاد خون همانند هپارین و یا وارفارین استفاده می‌کنند.

پرسش و پاسخ درباره قیمت لیزر کل بدن ۱۴۰۳:

علت اختلاف قیمت‌ لیزر کل بدن در مراکز مختلف چیست؟

هزینه لیزر به چندین عامل مختلف وابسته است که وجود اختلاف قیمت لیزر کل بدن را توجیح می‌کند، اما همانطور که گفتیم، قیمت لیزر بدن بسیار بالا یا پایین، هردویشان شک برانگیزند.

تعداد جلسات مورد نیاز و فاصله زمانی مابین لیزرکل بدن چقدر می‌باشد؟

اپراتور لیزر نسبت به میزان رشد مو و حجم موهای شما تعداد جلسات و فاصله زمانی بین لیزر موهای زائد کل بدن شما را مشخص می‌نماید. اما معمولاً 6 تا 8 جلسه لیزر با فاصله زمانی 4 الی 6 هفته ای برای حذف موهای زائد کل بدن توسط لیزر کندلا الکساندرایت کفایت می کند.

برای انجام یک جلسه لیزر موهای زائد کل بدن چقدر زمان نیاز است؟

جلسه لیزر موهای زائد برای کل بدن حدودا بین 1 تا 2 ساعت در هر جلسه زمان نیاز خواهد داش. این زمان بندی براساس جنسیت، سایز و میزان موهایی که می‌خواهید آنها را حذف کنید؛ متغیر خواهد بود.

قیمت لیزر با دستگاه دایود بهتر است یا قیمت لیزر با دستگاه الکساندرایت؟

معمولا قیمت لیزر با دستگاه دایود مناسب تر می باشد.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

2 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز. لیست قیمت لیزر کل بدن که مشاهده کردین ، طبق مبلغی که درج شده پایان هرجلسه لیزر باید هزینه ش رو پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *