بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران چه کسی است؟

چین و چروک در صورت افراد موجب کاهش اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود. از آن جا که انسان‌ها همواره به دنبال زیبایی هستند، برای از بین بردن و کاهش این چروک‌ها از روش تزریق فیلر استفاده می‌کنند. در این مقاله می‌خواهیم شما را با بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران آشنا سازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این حیطه، با ما همراه باشید.

فیلر زیر چشم چیست؟

قبل از این که با بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران آشنا شوید، خوب است در مورد فیلر زیر چشم اطلاعات کسب کنید.

بعضی از افراد به دلایل گوناگون ژنتیکی و یا محیطی، در زیر چشم خود دچار سیاهی یا فرورفتگی می‌شوند که این موضوع در زیبایی چشم افراد تاثیر فراوانی دارد.

معمولا خانم‌ها به دلیل این که اندکی حساس‌تر از آقایان هستند، در فکر راه حلی برای درمان این موضوع می‌باشند. یکی از این شیوه‌های درمانی، تزریق فیلر زیر چشم است. برای انجام این کار باید ابتدا یک پزشک با تجربه و ماهر در این زمینه انتخاب کنید. تزریق فیلر زیر چشم، طی چند جلسه صورت می‌گیرد که تعداد جلسات، بعد از معاینه توسط پزشک متخصص مشخص می‌گردد.

بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران چه کسی است؟

برای بعضی از افراد این امکان وجود دارد که این سوال پیش بیاید که آیا تزریق فیلر زیر چشم توسط پزشکان پوست مو انجام می‌گیرد یا متخصصان فعال در زمینه چشم؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که یک پزشک پوست با تجربه می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. پزشکان پوست مو به خوبی با بخش‌های گوناگون صورت و آناتومی پوست آشنایی دارند. آن‌ها با عروق مهمی که در قسمت زیر چشم وجود دارند، به خوبی آشنا می‌باشند. بنابراین به خوبی می‌دانند که چه کارهایی باید انجام دهند تا چشم‌ها صدمه نبینند.

مزایای تزریق فیلر زیر چشم از نظر بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران

مزایای تزریق فیلر زیر چشم از نظر بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران

بهره بردن از تزریق فیلر زیر چشم مزایای بیشتری دارد که در قسمت زیر ذکر شده است:

 • این شیوه کم تهاجمی است و فقط یک تزریق ساده می‌باشد و عوارض بعد از عمل‌های جراحی را نخواهد داشت.
 • مواد تزریق گردیده با گذشت زمان در بدن جذب شده و جای نگرانی ندارد.
 • به علت منعطف بودن این شیوه، اگر نتیجه مورد رضایت فرد نباشد، می‌توان نتیجه را تغییر داد.
 • خوب است بدانید این درمان سریع بوده و به صورت سرپایی صورت می‌گیرد.

افرادی که از نظر بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم نمی‌توانند فیلر زیر چشم تزریق کنند.

تزریق فیلر زیر چشم

بعضی از افراد نمی‌توانند از این شیوه درمانی استفاده کنند، بنابراین خوب است قبل از انجام این شیوه با پزشک خود در مورد بیماری‌ها و حساسیت‌هایی که دارید صحبت کنید.

این افراد نمی‌توانند فیلر زیر چشم تزریق کنند:

 • افرادی که به آلرژی‌های شدید و آسم مبتلا هستند.
 • افرادی که بیماری‌های خود ایمنی همچون روماتیسم، لوپوس و غیره دارند.
 • افرادی که سابقه سکته قلبی و یا مغزی دارند. افرادی که دچار مشکلات انعقاد خون بوده و داروهای ضد انعقاد خون همچون وارفارین و آسپرین استفاده می‌کنند.
 • افرادی که در شش ماه گذشته داروی راکوتان استفاده کردند، چرا که به کار بردن این دارو می‌تواند منجر به ایجاد اسکار گردد.
 • خانم‌هایی که در دوران شیردهی و بارداری هستند.
 • کسانی که به بیماری‌های قلبی و دیابت مبتلا می‌باشند.
 • کسانی که با تزریق فیلر لب دچار مشکلات پوستی و حساسیت شده‌اند.

برای برگزیدن بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم به چه نکاتی توجه کنیم؟

برگزیدن بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم

به منظور این که بتوانید برای تزریق فیلر زیر چشم، پزشک مناسب را برگزینید، حتماً باید به بعضی از موارد همچون رضایت مندی مراجعین و مشاهده نمونه کارهای آن‌ها توجه نمایید.

یک پزشک یا جراح زیبایی باید بتواند بر اساس ساختار صورت، شرایط پوست و سلامت شما بهترین تصمیم برای عمل مورد نظر را بگیرد. بنابراین می‌توانید نتیجه مورد قبول را از ایشان طلب و دریافت کنید. در ادامه مباحث به بعضی دیگر از این موارد اشاره کرده‌ایم که باید به آن‌ها نیز توجه داشته باشید:

 • توجه به تخصص و تجربه پزشک

پزشک باید برای انجام تزریقات زیبایی تخصص و تجربه مورد نیاز را داشته باشد. ممکن است این عمل ساده به نظر برسد ولی توجه به جنس پوست و میزان گودی چشم در انتخاب فیلر مناسب نقش بسزایی دارد.

مهارت و تجربه‌ای که پزشک دارا است، کمک می‌کند که بهترین نتیجه ممکن بر اساس شرایط شما ارائه گردد.

 • میزان رضایت مندی بالا

خوب است بدانید بهترین دکتر تززیق فیلر زیر چشم در تهران، رضایت مندی بالایی از مراجعین خود دارد. این پزشک به خوبی می‌داند که نسبت به آناتومی چهره هر شخص و فرم آن، چقدر باید فیلر تزریق کند و انجام تزریق را به طور کاملاً طبیعی انجام دهد. بنابراین بالاترین میزان رضایت مندی را دریافت خواهد کرد. همینطور بهترین پزشک از بهترین ابزارها و متریال‌های روز دنیا استفاده می‌کند تا ماندگاری و کیفیت عمل تزریق، بالاتر رود.

 • به روز بودن و تجهیز بودن

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی، این که پزشک به همه روش‌های روز دنیا مشرف و واقف باشد، بسیار مناسب و ایده آل است.

معرفی بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران

دکتر شکیبا غلام‌زاده یکی از بهترین دکترهای تزریق فیلر زیر چشم در تهران می‌باشد که در زمینه تزریق فیلر زیر چشم، تخصص و مهارت بیشتری دارد. دکتر شکیبا غلام‌زاده میزان رضایت مندی بالایی از مراجعین خود دارد، بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت به کلینیک شکیبا مراجعه کنید و عمل تزریق فیلر زیر چشم را انجام دهید. در کلینیک شکیبا، از بهترین و به روز ترین تجهیزات و متریال پزشکی استفاده می‌شود. بنابراین شما می‌توانید بهترین نتایج را از مراجعه به این کلینیک کسب نمایید.

توصیه‌های بهترین دکتر فیلر زیر چشم در تهران

توصیه‌های بهترین دکتر فیلر زیر چشم در تهران

در مورد تزریق فیلر زیر چشم خوب است یک سری نکات را رعایت کنید. در این قسمت بعضی از آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • یک هفته پیش از تزریق فیلر زیر چشم و یک هفته بعد از آن از مصرف نوشیدنی‌های الکلی پرهیز کنید.
 • در صورتی که ناحیه تزریق بعد از عمل دچار تورم و کبودی شد، از کمپرس آب گرم و داروی ضد حساسیت همچون بنادریل استفاده کنید.
 • یکی دیگر از توصیه‌هایی که در این باره می‌شود، عدم مصرف آسپرین است.
 • بهترین دکتر فیلر زیر چشم در تهران توصیه می‌کند از ۶ روز قبل از تزریق فیلر زیر چشم تا روز انجام آن، هر دو ساعت یک بار قرص آرنیکا استفاده کنید.

سوالات درمورد بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم در تهران:

فیلر زدن در ناحیه زیر چشم دردناک است؟

خیر، درد فیلر زیر چشم بیشتر نمی‌باشد و پیش از تزریق، پزشک ناحیه مورد تزریق را بی‌حس می‌کند. البته از سوزن‌های بسیار ظریف و نازک به منظور تزریق استفاده می‌شود تا ناراحتی و درد کمتری را شما احساس کنید.

آیا تزریق فیلر زیر چشم موجب از بین رفتن تیرگی هم می‌شود؟

بله، این مورد به شدت پیشنهاد می‌شود. چون با تزریق فیلر زیر چشم، رنگدانه‌های پوستی باز شده و روشن‌تر از قبل به نظر می‌رسد. شما می‌توانید از شیوه‌های دیگر روشن کردن پوست به طور مکمل کمک بگیرید.

بعد از تزریق فیلر زیر چشم، چشم‌ها کبود می‌شوند؟

این که بعد از تزریق فیلر زیر چشم کبودی صورت گیرد، یک امر طبیعی می‌باشد ولی در افراد گوناگون متفاوت است و بر اساس وضعیت پوست و شرایط جریان خون این امکان وجود دارد که در بعضی افراد کبودی بیشتر دیده شود و همچنین مواردی هم هستند که به هیچ عنوان ورم یا کبودی ایجاد نمی‌شود.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *