بهترین دکتر ژل لب روسی

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران سال 1403

امروزه در بین خانم‌ها، تمایل به زیبایی بسیار رواج پیدا کرده است. خوب است بدانید داشتن صورت زیبا، موجب بیشتر شدن اعتماد به نفس در بین افراد می‌شود. بنابراین افراد به دنبال روش‌های جدیدتری برای چند برابر کردن زیبایی خود هستند. یکی از این روش‌ها، تزریق ژل لب روسی می‌باشد. این مقاله در مورد معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران می‌باشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی

قبل از هر چیزی خوب است در مورد تزریق جای لب روسی اطلاعات داشته باشید. تزریق ژل لب روسی از سوپر مدل‌ها و زنان روسی برگرفته شده است که به طور طبیعی لب‌های پر حجمی دارند. تمرکز تزریق ژل لب روسی به قسمتV شکل دهان می‌باشد. هدف از این شیوه، بیشتر کردن نقطه اوج لب‌ها به منظور بهبود ظرافت و زیبایی لب‌ها است. روش تزریق ژل لب روسی بیشتر از اندازه لب‌ها روی حاشیه لب‌ها و کشیدگی آن‌ها توجه دارد.

خوب است بدانید در مدل روسی، تزریق مقدار اندکی از هیالورونیک اسید در راستای خط لب به منظور برجسته کردن و لیفت حدودی ناحیه لب صورت می‌گیرد. بعد از آن مقداری فیلر جهت پرحجم کردن ‌لب‌ها به درون لب تزریق می‌شود. بهترین دکتر ژل لب روسی در تهران برای رسیدن به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی ناحیه دهان باید به تناسب لب‌های پایینی و بالایی نیز دقت کند. دکتر شکیبا غلام‌زاده یکی از بهترین دکترهای تزریق ژل لب روسی می‌باشد که شما می‌توانید با خیال راحت به کلینیک شکیبا مراجعه کرده و زیر نظر دکتر شکیبا غلام‌زاده عمل تزریق ژل لب روسی را انجام دهید. در کلینیک شکیبا از بهترین و جدیدترین متریال و وسایل پزشکی استفاده می‌شود که شما می‌توانید شاهد نتایج مطلوب و مقبولی باشید.

خصوصیات بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

خصوصیات بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

بر اساس تغییر سبک زندگی، انسان‌ها بیشتر می‌خواهند ظاهر زیباتری داشته باشند. بنابراین به دنبال بهترین دکتر تزریق ژل می‌باشند که بتواند به نیازهای آن‌ها پاسخگو باشد. به همین خاطر در ادامه مطلب به بعضی از ویژگی‌های بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی اشاره خواهیم نمود تا با دید وسیعی به دنبال پزشک متخصص بروید. خصوصیات بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی عبارتند از:

 • پزشک مورد نظر باید مهارت و تخصص کافی درباره تزریق ژل لب روسی داشته باشد و مدرک تخصص خود را از بهترین دانشگاه‌های کشور اخذ نموده باشد.
 • جهت ارائه خدمات از جدیدترین و بهترین وسایل و دستگاه‌ها استفاده کند.
 • اخلاق و رفتار خوبی با مراجعه کنندگان داشته باشد و زمان کافی برای مشاوره و معاینه بیماران اختصاص دهد.
 • بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران باید از تجربه و نمونه کارهای بیشتری برخوردار باشد و به تقاضا کنندگان این اطمینان را بدهد که به کمک جدیدترین شیوه‌ها، تزریق را به بهترین صورت انجام خواهد داد.
 • بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران باید غایت اصلی خود را به سلامت بیماران خود اختصاص دهد و مسائل مالی بعد از آن اهمیت داشته باشد.
 • یکی دیگر از خصوصیات این دکتر باید توانایی پیگیری وضعیت بیمار بعد از تزریق باشد. چون بعد از تزریق لازم است پزشک وضعیت بیمار را مورد بررسی قرار دهد.
 • بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی، نباید شما را مجبور کند تا محصولاتی که صرفاً توسط بازاریاب‌ها معرفی می‌شود، را خریداری نمایید.
 • کلینیکی که بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در آن فعالیت می‌کند، باید نکات بهداشتی را رعایت کند و عاری از آلودگی و کثیفی باشد.

روش تزریق ژل لب روسی توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

روش تزریق ژل لب روسی

رویکرد پر کننده لب روسی بر اساس ایده خلاقانه به کار بردن مواد پر کننده پوستی به عنوان یک ستون می‌باشد که از بافتی که به آن تزریق می‌گردد، حمایت می‌کند. موقع استفاده از تزریق ستون در لب‌ها، از لحاظ ظاهری باعث کشیده شدن پوست لب می‌شود. این فرایند به عنوان چادر زدن نیز توصیف شده است، بنابراین اصطلاح چادر از این هدف برداشته شده است که یک پر کننده به عنوان یک قطب چادر در لب عمل می‌نماید و ساختاری عمودی به وجود می‌آورد که با حمایت از کشش عمودی، لب‌ها را بهبود داده و به عنوان یک پایه بیومکانیکی از لب‌ها به منظور مقاومت در مقابل نیروی فشار طبیعی عمل می‌کند.

شیوه حقیقی شامل تزریق عمودی یک ژل هیالورونیک اسید به پایه لب، کشیدن ژل به طور رتروگراد خطی به مرز لبه خارجی لب می‌باشد. این شیوه یک شکل لب رو به بالا به وجود می‌آورد و توجه را به مرکز جلب می‌کند، نه حجمی که معمولا در دیگر روش‌های چادر زدن نمایان می‌شود. این روش کمان کوپید را بدون بیرون زدگی آشکار لب‌ها از نمای جانبی به جلو بیشتر می‌کند و به هیچ عنوان شما را مانند اردک نشان نمی‌دهد.

بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران چه کسی می‌باشد؟

بهترین دکتر تزریق لب روسی در تهران، یک متخصص پوست و زیبایی می‌باشد که در عرصه کانتورینگ چهره و نوع پوست دانش کاملی داشته و بهترین نتایج را برای شما به ارمغان بیاورد. این فرد به خوبی می‌داند که در نقاط دقیق باید ژل لب را تزریق نماید تا یک لب روسی زیبا به وجود آید. همینطور این امکان وجود دارد که جهت بیشتر کردن کانتورینگ، ژل را در بعضی از نقاط دیگر چهره تزریق نماید تا نتایج بهتری به دست آید.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب روسی از نظر دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب روسی

بعد از انجام این عمل زیبایی توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران، باید یک سری مراقبت‌ها صورت گیرد. بعضی از این مراقبت‌ها شامل موارد زیر می‌باشند:

 • بعد از تزریق ژل لب، بلافاصله ممکن است در لب‌ها اندکی کبودی به وجود آید. برای کاهش این کبودی می‌توانید کارهایی همچون دوری از مصرف سیگار و الکل در شب قبل و بعد از تزریق، به کار بردن کمپرس یخ قبل و بعد از عمل، دوری از حمام آب گرم، اتاق بخار و سونا برای 48 ساعت بعد از تزریق ژل، انجام دهید. این کارها به میزان خیلی زیاد به کاهش تورم و کبودی لب‌ها کمک می‌کنند.
 • پیش از بررسی نهایی نتایج، حداقل یک الی دو هفته صبر کنید تا حساسیت، تورم و کبودی به طور کل رفع گردند. باید به خاطر داشته باشید که برای این که ژل کاملا به جا بنشیند، مدتی زمان می‌برد و نتایج نهایی بعد از آن آشکار می‌شود. به خصوص اگر کبودی موقع تزریق به وجود آمده باشد.

فرایند تزریق ژل لب روسی از نظر بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران

فرایند تزریق ژل لب روسی

توضیح این فرایند می‌تواند به شناخت بهترین شیوه جهت دستیابی به لب‌های طبیعی و زیبا کمک کند.

 • هدف روش لب روسی: غایت اصلی روش لب روسی به وجود آوردن حجم اضافی در لب و نیز پیشگیری از برجستگی‌های مصنوعی و تاثیر ظاهری ساختگی لب‌ها ، به خصوص از لحاظ جانبی می‌باشد.
 • جزئیات فنی: در این شیوه، قطرات پر کننده به طور عمودی و هم جهت با خط لب تزریق می‌شوند. این روش از هنرهای زیبایی به حساب می‌آید که با دقت بیشتر و به کار بردن قابلیت‌های تخصصی دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران اجرا می‌گردد.
 • قالب گیری هماهنگ: یک جنبه اصلی از فرایند قالب‌گیری در روش لب روسی، لب به جای بیرون آمدن به آهستگی به طرف بالا کشیده می‌شود. این کار موجب به وجود آمدن حالتی زیبا، پفکی و نرمال در لب‌ها می‌شود.
 • نتیجه طبیعی و زیبایی: به کار بردن شیوه لب روسی، نه فقط موجب افزایش حجم لب‌ها می‌شود، بلکه موجب به وجود آمدن لب‌های طبیعی می‌باشد. این ترکیب هنر و دقت فنی یک جراحی زیبایی، خلاقانه ای را نشان می‌دهد.

سوالات درمورد بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران:

آیا بی‌حسی موضعی توسط بهتر دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران ضروری می‌باشد؟

لب‌ها یکی از حساس‌ترین نقاط در صورت انسان‌ها می‌باشد. بنابراین انجام تزریق بدون بی‌حس کننده می‌تواند برای شما ناراحت کننده و دردناک باشد و نیز به علت واکنش طبیعی لب به فرو رفتن سوزن تزریق، ممکن است تزریق با دقت کافی صورت نگیرد.

انجام این شیوه توسط بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران چقدر ایمن می‌باشد؟

روش لب روسی شامل تزریق ژل‌های پوستی اغلب بر پایه هیالورونیک اسید، به بدنه لب می‌باشد. پرکننده‌های هیالورونیک اسید توسط FDA یعنی سازمان استاندارد غذا و داروی جهانی تایید گردیده است که موجب می‌گردد تزریق آن‌ها ایمن باشد.

آیا می‌توان تزریق لب روسی را با دیگر شیوه‌های زیبایی جفت کرد؟

در حقیقت تزریق لب معمولا با دیگر شیوه‌های زیبایی برای کانتورینگ بهتر صورت ترکیب ‌گردد. پر کننده‌های لب معمولا با بوتاکس یا سایر پرکننده‌های صورت، همچون پرکننده‌های گونه‌ها، خط فک، چین‌های نازولبیال یا پر کننده‌های خط فک جفت می‌شوند.

امتیاز بدهید
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *