معرفی بهترین برند فیلر زیر چشم

معرفی بهترین مارک فیلر زیر چشم

اگر حتی زمانی که استراحت خوبی دارید باز هم چشم‌هایتان خسته و فرسوده به نظر می‌رسند، تزرریق فیلرهای زیر چشم گزینه‌ای مناسب برای شما هستند. فیلرهای زیر چشم می‌توانند معجزه کنند، اما این مواد اثر دائمی ندارند و بر برخی از مشکلات مانند، چروک‌های پنجه کلاغی دور چشم اثر زیادی ندارند. از این رو، در مورد نتایج مورد انتظار حتما با پزشک خود صحبت کنید.
هزینه، انتخاب کلینیک و پزشک متخصص، شرایط فرد و انتخاب بهترین برند فیلر زیر چشم در نتیجه نهایی بسیار اهمیت دارد. 
در این مطلب قصد داریم بهترین مارک فیلر زیر چشم را به شما معرفی کنیم تا با انتخاب بهترین مواد از نتیجه تزریق رضایت بیشتری داشته باشید.

انواع و بهترین برند فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم برای روشن کردن ناحیه زیر چشم استفاده می‌شوند. این مواد پوست زیر چشم را پرتر و روشن‌تر نشان می‌دهند و سیاهی زیر چشم را کاهش می‌دهند. شرایط هر فردی متفاوت است و در نتیجه تاثیر هر نوع فیلر بر هر فرد نیز متفا.ت است. شما باید بهترین برند فیلر زیر چشم را با راهنمایی پزشک پیدا کنید. در ادامه برخی از معروف‌ترین و بهترین فیلرهای زیر چشم آورده شده است.

بهترین برند فیلر زیر چشم
بهترین برند فیلر زیر چشم

انواع فیلر زیر چشم که جزو بهترین‌ها هستند:

 • فیلر بلوترو

یک فیلر سبک که برای پر کردن چین و چروک‌های تمام قسمت‌های صورت طراحی شده است. با این فیلر از پر شدن یکنواخت و بدون توده‌های ناخوشایند لذت ببرند.

 • فیلر پرفکتا

فیلر فرانسوی عالی بر پایه هیالورونیک اسید که با قیمتی مقرون به صرفه توانسته جایگاه ویژه‌ای میان پزشکان متخصص پیدا کند.

 • فیلر رادیس

این فیلر بر پایه هیدروکسی آپاتیت کلسیم ساخته شده است. زمانی از این ماده در جراحی، چشم پزشکی، دندانپزشکی و همچنین برای پر کردن بافت‌های زنده از دست رفته در بیماران مبتلا به HIV  استفاده می‌شد. دوزهای این ماده متفاوت است، معمولا حجم 8/0میلی لیتر  برای اصلاح چین و چروک های کوچک روی صورت کافی است. پرکننده‌های کلسیم مبتنی بر DKA برای مدت طولانی‌تری در حدود 18 تا 20 ماه بافت‌های زنده باقی می‌مانند. این نوع فیلرها برای افراد حساس به اسید هیالورونیک با سن بیش از 35 سال مناسب است.

 • فیلر تئوسیال

یکی از قابل اطمینان‌ترین و ایمن‌ترین درمان‌ها تئوسیال ( Teosyal ) است. متخصصان زیبایی سوئیسی این فیلرها را با استفاده از فناوری برند OMPS تولید می‌کنند که امکان کنترل هر مرحله توسعه و هر پارامتر محصول نهایی را فراهم می‌کند. فیلرهای Teosyal پلاستیکی هستند، زیر پوست قابل مشاهده نیستند و از 12 تا 18 ماه ماندگاری دارند.  

 • فیلر استایلاژ

استایلاژ (Stylage ) در بین متخصصان زیبایی شهرت دارد. این فیلرها بسیار پلاستیکی و مقاوم هستند و در زیر پوست ماندگاری خوبی دارند و اثرات آن بسته به تراکم طی 9، 12 و 18 ماه ماندگار است. این فیلرها عوارض جانبی خاصی ندارند.

 • فیلر ژوویدرم

ژویدرم (Juvederm) یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین برندهای فیلر پوستی از شرکت Allergan است. ظاهرا محبوبیت محصولات ژویدرم بخاطر تجربه فوق العاده این برند کانادایی-آمریکایی است. سنتز اسید هیالورونیک با استفاده از فناوری VYCROSS، که با ایجاد تعداد بیشتری پیوند عرضی بین مولکول‌ها مشخص می‌شود، امکان ایجاد حجم واقعی با کیفیت بالا را فراهم می‌کند در این زمینه در بهترین برند فیلر زیر چشم به یک استاندارد تبدیل شده است.

 • فیلر رستیلن

رستیلن ( Restylane ) را می‌توان برای حجیم کردن لب‌ها، حجم دادن به گودی‌های زیر چشم و پاک کردن خطوط ظریف پوست استفاده کرد. این فیلر قابل مقایسه با ژوویدرم است و اثرات درمانی مشابه‌ای دارد. هر چند، برخی افراد معتقدند نتایج رستیلن ماندگارتر است.  با این حال، تفاوت بین این دو فیلر حداقل است، زیرا هر دو حرکات و حالات طبیعی صورت شما را حفظ می کنند.

 • فیلر اسکالپترا

 فیلر اسکالپترا (Sculptra ) از پلی ال-لاکتیک اسید ساخته شده است و حجم، رنگ و بافت پوست را بهبود می‌دهد و تولید کلاژن را در پوست به خوبی تحریک می‌کند.  

کدام کلینیک از بهترین برند فیلر زیر چشم استفاده می کند؟

کلینیک شکیبا از بهترین برند های فیلر زیر چشم استفاده می کند که در ادامه می توانید نمونه کار خانم دکتر شکیبا غلامزاده را مشاهده نمایید:

عکس قبل و بعد فیلر زیر چشم
برای رزرو نوبت کلیک کنید.

قیمت فیلر زیر چشم چقدر است؟ برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

اهمیت انتخاب بهترین مارک فیلر زیر چشم

بسیاری از افراد نمی‌دانند که انواع مختلفی از فیلرهای اسید هیالورونیک با برندهای متفاوت وجود دارد. تفاوت اصلی در ضخامت ژل است. به عنوان مثال، ژوویدرم محبوب‌ترین و بهترین برند فیلر زیر چشم از نوع اسید هیالورونیک در بریتانیا است که در چهار وزن مولکولی مختلف موجود است.
همچنین، انواع خاصی از فیلرها وجود دارند که نباید زیر چشم‌ها استفاده شوند. به عنوان مثال، هرگز نباید از یک قیلر بسیار ضخیم برای زیر چشم ستفاده کرد، زیرا باعث افزایش حجم و برجسته‌تر شدن غیر عادی زیر چشم می‌شود.
علاوه بر این، تبحر پزشک معالج نیز بسیار مهم است و فیلر را باید در محل مناسب و در عمق مناسب تزریق مند. فیلر باید عمیقاً در چربی که زیر کیسه چشم قرار دارد، تزریق شود. اگر فیلر خیلی نزدیک و زیر پوست تزریق شود، ممکن است بیرون زده و قابل مشاهده باشد.

انواع مواد موجود در فیلرهای زیر چشم

مهمترین موادی که در فیلرهای زیر چشم استفاده می‌شوند عبارتند از:

 • اسید هیالورونیک

اسید هیالورونیک به طور طبیعی توسط بدن تولید می‌شود. فیلرهای اسید هیالورونیک از یک ژل مصنوعی ساخته می‌شوند که شبیه ماده طبیعی بدن هستند. اسید هیالورونیک تولید کلاژن در پوست را تقویت می‌کند. اسید هیالورونیک شفاف است، به راحتی صاف می‌شود و احتمال جمع شدن آن‌ زیر پوست کم است. فیلرهای اسید هیالورونیک رایج‌ترین نوع فیلرهای مورد استفاده برای ناحیه زیر چشم هستند و بهترین برند فیلر زیر چشم از این ماده استفاده می‌کند.

 • پلی ال-لاکتیک اسید

پلی-ال-لاکتیک اسید یک ماده زیست سازگار و مصنوعی است.  این ماده به طور قابل توجهی تولید کلاژن را تقویت می‌کند و با نام تجاری Sculptra Aesthetic به بازار عرضه می‌شود.

 • هیدروکسی اپاتیت کلسیم

این فیلر پوستی زیست سازگار از فسفات و کلسیم ساخته شده است و تولید کلاژن را در پوست تحریک می‌کند و به حفظ بافت همبند نیز کمک می‌کند و به این ناحیه حجم می‌دهد. کلسیم هیدروکسیل آپاتیت با نام تجاری Radiesse به بازار عرضه می‌شود.

تزریق بهترین برند فیلر زیر چشم برای چه کسانی مفید است؟

سیاهی زیر چشم اغلب ژنتیکی است، اما برخی مسائل دیگر نیز می‌تواند آن را تشدید کند، مانند:

 • افزایش سن
 • الگوهای بد خواب
 • کم آبی بدن
 • رنگدانه بیش از حد
 • رگ‌های خونی قابل مشاهده

فیلر زیر چشم برای افرادی که سیاهی و گودی زیر چشم ناشی از ژنتیک یا افزایش سن دارند، مؤثرتر است. برخی از افراد به طور طبیعی دارای چشم های فرورفته هستند که باعث ایجاد سایه در زیر پلک می‌شود. بهترین برند فیلر زیر چشم به تسکین این مشکل در برخی افراد کمک می‌کنند.
بالا رفتن سن نیز باعث گودی و ظاهری تیره و توخالی زیر چشم‌ها می‌شود. با افزایش سن، چربی زیر چشم کاهش می‌یابد و باعث ایجاد ظاهری توخالی و جدایی عمیق بین ناحیه زیر چشم و گونه می‌شود. این ناحیه را معمولا می‌توان با تزریق فیلر بهبود داد و پرتر کرد.
همه افراد کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر زیر چشم نیستند. اگر سیگار می‌کشید ممکن است پزشک در مورد فیلرهای چشم به شما تذکرات مراقبتی خاصی دهد. سیگار اثرات فیلر را کاهش می‌دهد و ممکن است مدت زمان ماندگاری نتایج را نیز کم‌تر کند. همچنین، فیلرهای زیر چشم در زمان بارداری آزمایش نشده‌اند و اثرات آن برای زنان باردار مشخص نیست.

پرسش و پاسخ درباره بهترین مارک فیلر زیر چشم:

فواید تزریق فیلر زیر چشم چیست؟

انواع فیلرها، گودی زیر چشم را پر می‌کنند و سیاهی و کبودی که زیر چشم که در اثر سن، استرس و ژنتیک ایجاد می‌شود را بهبود می‌دهد.

بهترین برندهای فیلر زیر چشم کدامند؟

ژوویدرم، رستیلن، استایلاژ، بلوترو، اسکالپترا، تئوسیال و تئوسیال از محبوب‌ترین و بهترین برندهای فیلر زیر چشم هستند.

عمدتا در فیلرهای زیر چشم از چه مواد اولیه‌ای استفاده می‌شود؟

از موادی مانند اسید هیالورونیک، هیدروکسی لاپاتیت کلسیم و پلی ال-لاکتیک اسید به عنوان فیلر زیر چشم استفاده می‌شود.

چرا انتخاب بهترین برند فیلر زیر چشم اهیمت دارد؟

بهترین برند فیلر زیر چشم باید با توجه به شرایط فرد انتخاب شود تا بیشترین تاثیر با کمترین عوارض را داشته باشد.

آیا همه افراد کاندیداهای خوبی برای تزریق فیلر زیر چشم هستند؟

خیر. در برخی افراد مانند سیگاری‌ها تاثیر فیلر کاهش می‌یابد و ممکن است عوارضی نیز ایجاد کند. همچنین در مورد زنان باردار نیز مطالعاتی انجام نشده است.

4.2/5 - (8 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *