معرفی دستگاه لیزر سوپرانو آیس

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم

یکی از جدیدترین و بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد که به تازگی وارد بازار شده است، دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم می‌باشد که با توجه به ماندگاری بالا در رفع مو‌های زائد بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است.
مانند همه تکنولوژی‌های دیگر دستگاه‌های لیزر موهای زائد بدن نیز شاهد پیشرفت روزانه هستند. با پیشرفت علم و البته نیاز بیماران به روش‌های جدید، هر ساله شاهد ارائه نسل جدید از محصولات لیزر هستیم که نسبت به گذشته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته اند. در حال حاضر در دنیا و‌ توسط متخصصین از دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم در کلینیک‌های پیشرفته برای لیزر موهای زائد خانم‌ها و آقایان استفاده می‌شود.
دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم در واقع تلفیق چند تکنولوژی در این زمینه می‌باشد. طول موج‌های استفاده شده در این درمان به گونه‌ای می‌باشد که بیمار در حین انجام لیزر به هیچ وجه دردی را حس نخواهد کرد. اگر شما نیز قصد خریداری دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم را دارید و در مورد آن هیچ اطلاعاتی ندارید در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را بیشتر با این دستگاه آشنا کنیم.

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم چیست؟

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم یکی از انواع دستگاه‌های لیزر مو است. این دستگاه با استفاده از سایر تکنولوژی‌ها و امواج لیزر برای حذف موهای زائد بدن کاربرد بسیار زیادی دارد. سوپرانو آیس پلاتینیوم با بکارگیری چندین طول موج لیزر، در از بین بردن مو‌های زائد راه کاری مؤثر به حساب می‌آید. این دستگاه چند منظوره انتخابی مناسب برای کسانی است که قصد حذف موهای زائد تمام یا قسمتی از بدن خود را دارند. به طور کلی دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم اثربخشی قابل قبولی بر جا می‌گذارد.

تکنولوژی‌های دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم چیست؟

تکنولوژی‌های دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم به شرح می‌باشند:

 • تکنولوژی الکس:

تکنولوژی الکس با امواجی به طول ۷۵۵ نانومتر، بسیار قدرتمند عمل کرده و همچنین استفاده از دستگاه سوپرانو آیس پلاتینوم را برای موهایی با رنگ و جنس متفاوت، مخصوصا برای موهای کم پشت و روشن میسر کرده است.

 • تکنولوژی دایود:

تکنولوژی دایود با امواجی به طول ۸۱۰ نانومتر به عمق فولیکول‌های مو نفوذ می‌نماید. امواج دایود، قدرت زیادی داشته و با سرعت وارد پوست می‌شوند.

 • تکنولوژی یاگ (YAG) :

تکنولوژی یاگ با طول موج ۱۰۶۴ نانومتر، عمیقا در فولیکول‌های مو نفوذ کرده و برای کسانی که پوست تیره ای دارند نیز بسیار مناسب می‌باشد.

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم می‌تواند رنگدانه‌های سیاه را در بین فولیکول‌های مو هدف بگیرد و هر چقدر موها ملانین بیشتری داشته باشند، نتایج لیزر هم موثرتر خواهد بود.

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم ساخت کدام کشور است؟

همانطور که قبلا نیز ذکر شد این دستگاه از فناوری لیزر دایود با سه طول موج در یک دستگاه استفاده می کند. در سال ۲۰۱۶ دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم توسط شرکت آلما لیزر طراحی و تولید شد. شرکت آلما لیزر دارای سابقه ۲۰ ساله می‌باشد که در کشور چین قرار دارد. این شرکت در کشور‌های آلمان، هنگ کنگ، ایالات متحده امریکا، استرالیا، فلسطین اشغالی و‌ هند دفتر دارد.

شرکت آلما لیزر انواع گوناگونی از دستگاه‌‌های لیزر را در کنار سایر ملزومات پزشکی تولید و طراحی می‌کند. دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم یکی از پیشرفته ‌ترین دستگاه‌‌های تولید شده توسط این شرکت در حوزه رفع مو‌های زائد بدن است.

مشخصات دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم چیست؟

 از مشخصات بارز این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 به صورت همزمان 3 طول موج لیزر، با استفاده از یک هندپیس امکان پذیر است.

 • این دستگاه کار لیزر را هم به صورت شاتی و هم به صورت رولی انجام داده و توان دستگاه نیز ۳۵۰۰ وات می‌باشد.
 • وزن این دستگاه ۸۰ کیلو گرم می‌باشد و یک صفحه نمایش ۱۲ اینچی دارد که قابل تنظیم است.
 • لیزر پلاتینیوم، تمامی گواهی‌های درمانی و بهداشتی اعم از CE اروپا را دارا می‌باشد.
 • این دستگاه ۴۰ میلیون شات داشته و در ۱ ثانیه روی بدن شات زده و به تدریج مو‌های زائد را از بین خواهد برد.
 • دمای کولینگ سرد دستگاه چیزی بین ۵ تا ۲۹ درجه سانتی گراد می‌باشد.

ویژگی‌های دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم چیست؟

همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم در این دستگاه از تکنولوژی‌های مختلفی استفاده شده که با چند مورد از آن‌ها آشنا می‌شویم.

 • سیستم خنک کننده

خنک کننده تماسی دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم می‌تواند به راحتی به کاهش درد بیمار کمک کند و همچنین لیزر موهای زائد را نسبت به دستگاه‌های قدیمی قابل تحمل تر کند. سیستم خنک کننده ICE در دستگاه لیزر پلاتینیوم، فناوری خنک کننده پیشرفته ای می‌باشد که می تواند گ حین جلسه لیزر موهای زائد پوست به مدت طولانی خنک نگه دارد. قسمتی که فولیکول‌های مو در اثر حرارت لیزر می‌سوزند تکنولوژی آیس برای کاهش خطر سوختگی سطح پوست و پایین آوردن دمای لایه درمی از یاقوت کبود سرد استفاده می‌کند.

 • تکنولوژی سر مخروطی اپلیکاتور

فناوری سر مخروطی منحصر به فرد در اپلیکاتور دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم امکان تنظیم دو طول موج ۱۰۶۴ و ۸۱۰ نانومتری را دارد. این تکنولوژی برای قسمت‌هایی که دسترسی به آن‌ها با سر معمولی اپلیکاتور مشکل به نظر می‌رسد طراحی شده است.

طرح اپلیکاتور لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم قابلیت تعویض بوده و برای حفظ بهداشت بیماران همراه با هر دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم ۱۰ سری قابل تعویض هم به اپراتور‌ها اهدا می‌شود.

آیا دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم مقرون به صرفه است؟

به جرعت می‌توان گفت که بکارگیری این دستگاه یک شیوه مناسب و به صرفه است. علت این مسئله هم این می‌باشد که شما از دیگر روش‌های درمانی که حاوی اقدامات متنوع همچون کرم موبر، درمان موم و… هستند پیشگیری می‌کنید.

اگر برای رفع موهای زائد به پرداخت هزینه‌های بالاتری احتیاج دارید ولی هنگامی که تمامی هزینه‌های انجام شده را تخمین می‌زنید، متوجه خواهید شد که در حقیقت هزینه کمی را در مقایسه با سایر روش‌ها پرداخت کرده اید.

 • پوست را از قبل نرم تر می‌کند

یکی از مزایای استفاده از دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم این می‌باشد که پوست را نسبت به قبل نرم تر می‌کند. زمانی که شما این روش را انتخاب می‌کنید در پی روشی هستید که پوست نرم تر از آنچه که در گذشته بود، شود.

 • شیوه ای دقیق

 باید گفت که رفع بعضی از موهای خاص همواره کار راحتی نمی‌باشد. به عنوان مثال ابرو، لب فوقانی، خط بیکینی، خط بینی یا مو جز بخش‌های حساس و خاص هستند که با این سیستم می‌توانید به آسانی از شر مو‌های زائد خلاص شوید.

 • احتیاجی به صبر برای رشد مو نیست

آنچه که این روش را از دیگر تکنیک‌ها متفاوت می‌کند این می‌باشد که با این سیستم دیگر احتیاجی نیست که صبر کنید تا موهای زائد مجدد رشد کنند و بعد از آن برای لیزر مو در جلسه‌های آتی اقدام کنید. این عمل حتی قبل از آنکه موهای زائد شما از زیر پوست بیرون بیایند صورت می‌گیرد.

 • هیچ جای زخم یا سوختگی به جا نمی‌ماند

از مزایای استفاده از دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم این می‌باشد که هیچ جای سوختگی یا زخم به جا نمی‌گذارد و عوارض جانبی آزار دهنده ای هم ندارد. در سیستم‌های قدیمی هم اگر نگهداری‌های لازم انجام شود عوارضی ایجاد نمی‌کند ولی چند روز بعد از انجام لیزر ممکن است سوختگی یا زخم ایجاد شود.

از مزایای گفته شده می‌توان به این نتیجه رسید که دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم جز اثر بخش ترین شیوه‌های درمانی می‌باشد که می‌توانید در دنیای مدرن امروزی مشاهده کنید. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که حتما این روش را امتحان کنید.

معایب دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم چیست؟

هر دستگاه و وسیله ای قطعا در کنار مزایا معایبی هم به همراه دارد که دستگاه پلاتینیوم نیز از این قاعده مستثنی نیست. یکی از معایب این دستگاه این می‌باشد که نسبت به دستگاه لیزر الکساندرایت تعداد جلسات مراجعه برای انجام لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم بیشتر است. به عنوان مثال، در دستگاه کندلا الکساندرایت تعداد جلسات مراجعه ۶ جلسه می‌باشد، اما در دستگاه پلاتینیوم تعداد جلسات حتی به ۱۰ جلسه نیز می‌رسند که این امر بر هزینه‌های مراجعه کنندگان نیز می‌افزاید.

 با افزایش تعداد جلسات نه تنها بر هزینه‌ها افزوده می‌شود، بلکه در طول فرآیند مو زدایی شما باید انرژی بیشتری مصرف کنید. معایب هم بر قیمت لیزر پلاتینیوم موثر هستند و خوشبختانه این نوع دستگاه معایب خیلی کمی دارد.

قیمت دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم چقدر است؟

اولین چیزی که باید در هنگام خرید هر دستگاه لیزری به آن توجه کرد قیمت آن می‌باشد. قیمت دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم هم به عوامل گوناگونی بستگی دارد و حتی می‌تواند حتی از نوعی به نوع دیگر متفاوت باشد.

 از جمله مواردی که می‌تواند بر روی قیمت دستگاه پلاتینیوم تاثیر بگذارد عملکرد و کارایی آن است. دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم به دلیل عملکرد خوبی که در طول سال‌ها استفاده از خود نشان داده است، طرفداران بسیار زیادی داشته و حتی بعضی از افراد هم بدون در نظر گرفتن قیمت، آن را خریداری می‌کنند.

سوالات در مورد دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم:

هر جلسه درمان با دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم چه قدر طول می‌کشد؟

درمان با این روش یکی از سریع‌ ترین شیوه‌ها است، اما طول هر جلسه درمانی به سطح مقطع پوستی بستگی دارد. البته نوع پوست، مو و رنگ آن‌ها هم روی درمان تاثیر گذارند. به طور کلی زمان درمان می‌تواند هشت دقیقه طول بکشد

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم کجا کاربرد دارد؟

از دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم می‌توان برای تمامی نقاط بدن استفاده نمود. اما به طور کلی دستگاه پلاتینیوم برای مراکز زیبایی و درمانی کاربرد بسیار زیادی دارد.

ایمنی دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم برای رفع موهای زائد بدن چگونه است؟

دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم حتی برای پوست‌های تیره نیز از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *