مزوژل بلانک بی چیست

مزوژل بلانک بی چیست؟

مزوژل پروسترولین بلانک بی، نسل جدید فناوری پپتید برای روشن کردن پوست است. این یک مزوژل سبک برای پوست صورت و گردن است که به عنوان یک کمپلکس پپتیدی که بسیار سریع عمل می کند، ساخته شده است. این مزوژل باعث روشن شدن پوست صورت و درخشندگی آن و روشن شدن لکه های پوستی می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با مزوژل پروسترولین بلانک بی به طور کامل آشنا کنیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

مزوژل پروسترولین بلانک بی

مزوژل پروسترولین بلانک بی

مزوژل پروسترولین بلانک بی (Prostrolane Blanc B) پوست صورت، گردن و سایر نواحی بدن را از لکه های تیره با هر منشا آزاد می کند و چین و چروک های مختلف را پر می کند. مزوژل پروسترولین بلانک بی توسط کارخانه Caregen ساخته شده است که یک شرکت تولید کننده محصولات مراقبتی پوست و مو از کره جنوبی است. این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو و مبتنی بر تحقیق و آزمایشات بالینی برای توسعه صنعت زیبایی پوست در سال 2001 تاسیس شد.
این مزوژل برای درمان بافت زیر جلدی و پر کردن چین و چروک طراحی شده است. با این وجود، این فیلر در برابر اشکال مختلف هایپرپیگمانتاسیون مانند ملاسما موثر است. این محصول در درجه اول برای درمان انواع لک ها تولید و توسعه یافته است. تنها پس از دو جلسه تزریق مزوژل، ظاهری یکدست و جوان به پوست شما می دهد. علائم مختلفی از روند پیری مانند چین و چروک و لکه های پیری درمان می شوند. پوست در نواحی تیره به خصوص در صورت، گردن و دست ها روشن می شود.
این مزوژل، نسل جدید محصولات شرکت Caregen است که متشکل از فاکتورهای رشد و پپتیدهای بیومیمتیک است که کیفیت آن توسط آزمایش های مختلف سنجیده شده است. عملکرد آن براساس مکانیسم های زیر است:
سیستم کپسولاسیون دوگانه: تمام مواد تشکیل دهنده ی فعال در نانوذرات کوچک توزیع می شوند، بنابراین به سطح درم نفوذ می کنند و به طور فعال در سطح فیبروبلاست کار می کنند و رشد، بازسازی و تجدید آنها را تضمین می کنند.
پاکسازی ترکیبات محصول: در طی فرآیند آماده سازی این محصول، عناصری که به طور خطرناکی بر سلامت پوست تأثیر می گذارند، به عنوان ناخالصی های مضر پاکسازی می شوند. فرآیند طبیعی که در پوست در هنگام فعال بودن پپتیدها اتفاق می افتد کاملاً بی خطر است. هیچ عوارض جانبی وجود ندارد.
حفظ نتیجه طولانی مدت: با توجه به روش دو لایه نانو کپسولاسیون، تزریق با این مزوژل نه تنها نتایج موثری می دهد، بلکه بر اساس فناوری اثر طولانی مدت نیز عمل می کند – به این معنی که اثر روی پوست طولانی تر باقی می ماند.
عدم وجود تقویت کننده ها: این محصول حاوی تقویت کننده هایی نیست که می توانند ساختار DNA را تغییر دهند. نسل جدید پپتیدها بدون آسیب رساندن به پوست و بدون تغییر ساختار اولیه به داخل پوست نفوذ می کنند.

مزایا مزوژل پروسترولین بلانک بی

ویژگی های نوآورانه محصول و فناوری تولید منحصر به فرد آن نتایج موثری را ارائه می دهد:

مزایا مزوژل پروسترولین بلانک بی
 • منجر به ایجاد پوست سالم و درخشان می شود.
 • مرطوب کردن عمیق پوست، عادی سازی ترشح چربی؛
 • سطح پوست را صاف می کند؛
 • افزایش رنگدانه پوست یا پیگمانتسیون را کاهش می دهد، رنگ ثابت را به پوست باز می گرداند.
 • بازیابی خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست؛
 • اثرات ضد پیری دارد. چین و چروک های کوچک و متوسط را کاهش می دهد.
 • اتصالات متقابل در بافت پوست را افزایش می دهد که منجر به جوانسازی پوست می شود و ایجاد اثرات طولانی مدت می شود.
 • ایمنی آن اثبات شده و خطر بروز عوارض جانبی شدید و تهدید کننده کم است.

ترکیبات ویژه مزوژل پروسترولین بلانک بی

این فیلر پوستی منحصر به فرد بر اساس فرمول پپتیدی پیشرفته ساخته شده است. از سه پپتید، الیگوپپتید-92، اکتاپپتید-11 و فرولویل الیگوپپتید-33، 0.7٪ هیالورونات سدیم، PBS و اسید هیالورونیک تشکیل شده است. بنابراین، این فیلر اثر روشن کننده، احیا کننده و متعادل کننده دارد. فرمول ویژه این مزوژل تضمین می کند که اثرات به آرامی و به تدریج شروع به پدیدار شدن می کنند؛ بنابراین طولانی تر و طبیعی تر دیده می شوند. اگر می خواهید به طور قابل توجهی هایپرپیگمانتاسیون شدید و چین و چروک های خفیف روی صورت خود را کاهش دهید، می توانید تزریق مزوژل پروسترولین بلانک بی را در نظر بگیرید.
هر بسته این مزوژل شامل یک سرنگ تزریقی با محتوای 2 میلی لیتر است. با این حال، به دلیل الزامات قانونی، هیچ سوزنی در بسته بندی این محصول وجود ندارد.
اثر پپتیدهای بیومیمتیک که ویژگی منحصر بفرد این مزوژل است؛ اکتاپپتید-11 بازسازی سلولی را فعال می کند، ظاهر و رنگ پوست را بهبود می بخشد. الیگوپپتید-2: هیالورونیداز درون زا را سرکوب می کند، چین و چروک های کوچک و متوسط را کاهش می دهد، پوست را روشن می کند و درخشش آن را افزایش می دهد. فرولویل الیگوپپتید-33 اثر ضد رنگدانه و ضد پیری دارد و چین و چروک را کاهش می دهد.

نواحی مورد استفاده از مزوژل پروسترولین بلانک بی

این محصول برای کاهش هایپرپیگمانتاسیون با هر منشایی طراحی شده است و می توان از آن در صورت و گردن و همچنین در هر نواحی دیگری که لکه های پیری یا لکه های ناشی از نور خورشید وجود دارند، استفاده کرد.

چه کسانی می توانند مزوژل پروسترولین بلانک بی را تزریق کنند؟

مزوژل پروسترولین بلانک بی برای تزریق در لایه میانی پوست طراحی شده است. به عنوان تونیک و سفید کننده پوست عمل می کند و موجب درخشش پوست صورت و گردن می شود. هدف اصلی طراحی و تولید این محصول، از بین بردن و روشن کردن لکه های پوستی است. از طرفی می تواند با قابلیت پرکنندگی خود، چین و چروک ها را کاهش دهد. بنابراین تمام افرادی که دارای لکه های پوستی و چین و چروک در نواحی مختلف صورت و گردن خود هستند، کاندید مناسب برای تزریق این مزوژل هستند.

موارد منع مصرف مزوژل پروسترولین بلانک بی

 • در زنان باردار و شیرده و افراد زیر 18 سال،
 • در بیماران مبتلا به دیابت و بیماری های خود ایمنی،
 • در بیماران مبتلا به حساسیت یا واکنش های آلرژیک به برخی ترکیبات فرآورده محصول،
 • در بیمارانی که قبلا به انواع مزوژل حساسیت نشان داده اند،
 • در بیماران مبتلا به اختلالات پوستی، فرآیندهای التهابی یا عفونت در محل تزریق یا نزدیک آن.

مزوژل پروسترولین بلانک بی برای درمان لک صورت

مهم ترین ویژگی این محصول قابلیت ضدلک آن است که در نمونه های مشابه بسیار کم دیده می شود. لک های پوستی معمولا دارای منشا متفاوتی هستند؛ از جمله لک های ناشی از آکنه و جوش، کک و مک، لک های ناشی از پیری، لک های ناشی از نور خورشید و اشعه UV، لک های بعد از حاملگی، لک های ناشی از مصرف داروهای خاص، لک های ناشی از بیماری های کبدی و رماتیسم و لک های ناشی از حساسیت به مواد خاص. هرکدام از این لک ها ممکن است در نواحی مختلف صورت از جمله گونه، پیشانی، چانه و غیره ایجاد شوند و با پیگمانتسیون و رنگ های مختلف بروز دهند. آزمایشات نشان داده اند که مزوژل پروسترولین بلانک بی با ترکیبات منحصر بفردی که دارد، توانایی روشن سازی تمام انواع لک های پوستی با منشاهای مختلف را دارد.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان با مزوژل پروسترولین بلانک بی

اولین نتایج پس از اولین جلسه قابل مشاهده است. با این حال، این بستگی به نوع پوست و شدت عارضه بیمار دارد. بعد از دو جلسه تزریق این مزوژل، ظاهر پوست شما شاداب تر و جوان تر می شود.
بسته به صلاحدید پزشک و اهداف درمانی مد نظر بیمار، حداقل باید 2 جلسه درمانی در فاصله زمانی حدود 2 هفته انجام شود. درمان های بعدی براساس نتایج واقعی به دست آمده و به صورت فردی تعیین می شود.
در صورت لزوم پس از 2 ماه می توانید برای تمدید مزوژل اقدام کنید.

روش تزریق مزوژل پروسترولین بلانک بی

این محصول را می توان با استفاده از سوزن 27 گرم یا 30 گرم در 13 میلی متر در قسمت میانی درم پوست تزریق کرد. در کل صورت، محل رنگدانه دار مانند لکه تیره یا ملاسما می توان تزریق انجام گیرد.

میزان سی سی مورد نیاز مزوژل پروسترولین بلانک بی

براساس دستورالعملی که توسط شرکت سازنده و پزشکان متخصص توصیه می شود؛ تزریق حدود 2 سی سی در هر بار تزریق انجام شود، یعنی محتویات یک سرنگ. البته در هیچ موردی نباید بیش از 4 میلی لیتر تزریق شود. می توان بین 0.05 میلی لیتر تا 0.2 میلی لیتر در هر نقطه هدف تزریق کرد.

عوارض مزوژل پروسترولین بلانک بی

عوارض مزوژل پروسترولین بلانک بی

کبودی، خونریزی یا تورم در محل تزریق، واکنش های احتمالی هستند که در عرض 1 تا 2 روز پس از تزریق مزوژل برطرف می شوند. برای به حداقل رساندن خطر عوارض جانبی، تضمین دوره نقاهت کوتاه و کمک به دستیابی به اثر جوانسازی بهتر، این محصول باید توسط یک متخصص پوست ماهر و با تجربه تزریق شود.

مراقبت های قبل از تزریق مزوژل پروسترولین بلانک بی

مراقبت های قبل از تزریق مزوژل پروسترولین بلانک بی
 • در صورتی که بیماری‌های فعال پوستی همچون تبخال، زخم باز، جوش‌ و آکنه‌های چرکی دارید، بهتر است از تزریق مزوژل تا بهبودی کامل خودداری کنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می کنید، از قبل با پزشک خود مشورت کنید.
 • از مصرف داروها و مواد غذایی رقیق کننده خون پرهیز کنید، همین طور از مصرف الکل خودداری کنید.
 • صورت خود را بشویید و بدون آرایش برای تزریق مراجعه نمایید.

مراقبت های بعد از تزریق مزوژل پروسترولین بلانک بی

مراقبت های بعد از تزریق مزوژل پروسترولین بلانک بی
 • بعد از تزریق به مدت چند ساعت به پوست خود استراحت دهید، از لمس مکرر پوست صورت پرهیز کنید، به هیچ وجه محل تزریق را ماساژ ندهید و ترجیحا به صورت خود آب نزنید.
 • برای کاهش التهاب می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • تا چند روز بعد از تزریق مزوژل، دخانیات و الکل مصرف نکنید.
 • از انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین تا چند روز بعد از تزریق خودداری کنید.
 • سعی کنید تا دو روز از لوازم آرایشی استفاده نکنید.
 • در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و از کرم ضدآفتاب مناسب استفاده کنید.

قیمت مزوژل بلانک بی

قیمت مزوژل پروسترولین بلانک بی اورجینال با لیبل بهداشت به حجم 2 سی سی بین 2.250.000 تومان تا 2.700.000 تومان است. حتما برای خرید اورجینال این محصول به مراکز معتبر مراجعه کنید.

ماندگاری مزوژل پروسترولین بلانک بی

معمولا بالافاصله بعد از تزریق می توان اثرات آنی این محصول را روی پوست مشاهده کرد. بعد از گذشت حدود 48 ساعت که تورم و قرمزی اولیه فروکش کرد، می توان به خوبی اثرگذاری این مزوژل را روی پوست دید. اثرات و مدت درمان به میزان اصلاح مورد نیاز و سبک زندگی، سن و نوع پوست فرد بستگی دارد. انتظار می رود که در صورت تکمیل دوره درمان، مزوژل پروسترولین بلانک بی در حدود 6 تا 9 ماه ماندگاری داشته باشد و احتمالا بعد از گذشت این مدت نیاز به تمدید مزوژل وجود دارد.

جمع بندی

آنچه مزوژل پروسترولین بلانک بی را به یک محصول استثنایی تبدیل می کند، خاصیت جوانسازی، مرطوب کنندگی و ضد لک آن همگی در یک محصول است. مزوژل پروسترولین بلانک بی یک پرکننده پوست از کارخانه Caregen است که می تواند علائم پیری پوست را کاهش دهد. در درجه اول، از آن در برابر هایپرپیگمانتاسیون مانند لکه های ناشی از افزایش سن و کک و مک استفاده می شود. چین و چروک های خفیف، به خصوص اطراف چشم ها و گوشه های دهان را نیز می توان به راحتی از بین برد. این فیلر برای جوانسازی پوست و همچنین برای بیمارانی که به طور منظم در معرض نور خورشید هستند؛ ایده آل است و به طور قابل اعتمادی پوست صورت را احیا می کند.

پرسش های متداول:

تزریق مزوژل ضدلک بلانک بی پروسترولین درد دارد؟

حدود نیم ساعت قبل از تزریق مزوژل، محل تزریق توسط کرم های بی حس کننده مانند لیدوکائین بی حس می شود، سپس پوست را به طور کامل تمیز می کنند و اقدام به تزریق ژل می کنند. بنابراین درد کمی ممکن است توسط بیمار احساس شود.

مزوژل پروسترولین نچرال بی چیست؟

یکی دیگر از محصولات شرکت Caregen، مزوژل پروسترولین نچرال بی است که دارا بودن ترکیبات منحصر بفرد در این محصول منجر به ایجاد جوانسازی بسیار طبیعی در پوست می شود.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *