جالپرو سوپر هیدرو

یکی از جدیدترین محصولات شرکت ایتالیایی جالپرو، یک مزوژل دارای قدرت بسیار بالای آبرسانی و لیفتینگ است. یک درمان تزریقی حاوی اسیدهای آمینه که فیبروبلاست های پوست را برای تولید کلاژن و الاستین تحریک می کند و حالت ارتجاعی و حجم را به پوست باز می گرداند. این محصول دارای بالاترین غلظت اسید هیالورونیک در مقابل نمونه های مشابه است. نام آن جالپرو سوپر هیدرو است و ما می خواهیم در این مقاله به معرفی کامل آن بپردازیم.

جالپرو سوپر هیدرو چیست؟

جالپرو سوپر هیدرو (Jalupro Super hydro) یک محلول تزریقی قابل بازجذب استریل است. در تولید جالپرو سوپر هیدرو از فناوری منحصر به فردی در استفاده جایگزینی اسیدهای آمینه، ترکیب شده با بیوپپتیدها و غلظت بالای اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا و پایین بهره برده شده است. این فناوری به عنوان یک درمان بیورویتالیزاسیون (Biorevitalizer) عمقی که یک تکنیک منحصر بفرد است، شناخته می شود.

بیورویتالیزاسیون (Biorevitalizer) یا تقویت کننده های پوستی مانند جالپرو سوپر هیدرو یک جایگزین عالی برای افرادی است که نمی خواهند با پرکننده های پوستی (فیلر) به صورت خود حجم دهند یا به نقطه ای رسیده اند که از درمان های پرکننده اشباع شده اند اما می خواهند سلامت پوست را حفظ کنند.

جالپرو سوپر هیدرو پوست را تغذیه می کند و به جوانسازی طبیعی کمک می کند که می تواند برای بهبود بافت پوست و نرم کردن خطوط ریز و چین و چروک استفاده شود. تقویت کننده های پوست ظاهری طبیعی و جوان تر را ایجاد می کنند.

تقویت کننده های پوست به یکی از محبوب ترین درمان های ضد پیری تبدیل شده اند. آنها نتایج فوری را ارائه می دهند، که طبیعی هستند و به شما اجازه می دهند همچنان شبیه خود باشید. این فقط در مورد تغییر ظاهر یا شکل صورت شما نیست – بلکه در مورد ظاهری عالی و شاداب تر برای سن شما است.

عملکرد جالپرو سوپر هیدرو

عملکرد اصلی جالپرو سوپر هیدرو با تغذیه فیبروبلاست ها با اسیدهای آمینه انجام می گیرد. سلول های بافت همبند زیر جلدی در پوست ما فیبروبلاست نامیده می شوند. فیبروبلاست‌ها با تشکیل کلاژن، پوست شکننده و فرسوده را ترمیم می‌کنند و رنگ پوست و خاصیت ارتجاعی را تضمین می‌کنند. فعالیت فیبروبلاست‌ها به مرور زمان به دلیل افزایش سن یا دلایل دیگر (عادات غذایی، رژیم‌های غذایی، سیگار کشیدن، فعالیت بدنی شدید، قرار گرفتن طولانی در معرض نور خورشید) کاهش می‌یابد. بنابراین پوست پیر می شود، حالت، کشش، درخشندگی، حجم را از دست می دهد و متعاقباً چین و چروک و خطوط ظاهر می شود. فیبروبلاست ها با استفاده از یک مکمل تغذیه ای مانند اسیدهای آمینه (گلیسین، ال-پرولین، ال-لیزین) موجود در جالپرو سوپر هیدرو، که برای جبران کاهش فعالیت فیبروبلاست ها ضروری هستند، می توانند کلاژن تولید کنند.

این محصول به طور ویژه برای بازگرداندن سلامت و ساختار بهینه پوست طراحی شده است. هدف اصلی جالپرو سوپر هیدرو، حمایت از بافت همبند عمقی، تاندون های نگهدارنده صورت و حفظ شرایط طبیعی فیزیولوژیکی پوست است. به احیای زیستی پوست افتاده کمک می کند. ترکیبات خاص آن، ماتریکس خارج سلولی را درمان کرده و با آبرسانی پوست، شلی پوست را اصلاح می کند. به دنبال اثرات فیزیولوژیکی که جالپرو سوپر هیدرو روی بافت پوست دارد، علائم پیری کاهش می یابند و عیوب و نقص بافت پوست اصلاح می شود.

کاربرد جالپرو سوپر هیدرو

جالپرو سوپر هیدرو دارای اثرات ضد پیری صورت و بدن (درجه متوسط ​​و شدید)، آبرسانی عمیق پوست خشک و کم آب و اثرات لیفتیگ بسیار عالی است. این محصول را می توان در صورت، گردن، دست ها، داخل رانها، ناحیه زانو و زیر بغل تزریق کرد.

یکی از کاربردی ترین نواحی تزریق جالپرو سوپر هیدرو، صورت است که در نقاطی می توان با تزریق این محصول، نتایج بسیار عالی را مشاهده کرد:

 1.  ناحیه اطراف چشم برای رفع تیرگی و گودی زیر چشم و همین طور صاف کردن چروک های اطراف چشم،
 2. ناحیه لیگامان زیگوماتیکوس، که در واقع روی استخوان گونه قرار گرفته است و به طور موثری موجب لیفتینگ گونه ها و بهبود بافت پوست این ناحیه می شود،
 3. ناحیه کناری گوش و شقیقه که موجب لیفتینگ عمقی صورت و صاف شدن چروک های عمقی می شود،
 4. ناحیه خط خنده که می تواند خط عمیق این ناحیه را پر کند،
 5. ناحیه فک که می تواند با کانتورینگ این ناحیه موجب زاویه سازی صورت شود،
 6. ناحیه چانه برای فرم دهی به این ناحیه.

ترکیبات جالپرو سوپر هیدرو

این محصول که به صورت زیر جلدی تزریق می شود، معمولا دارای حجم 2.5 سی سی است و از یک سرنگ از پیش پر شده تشکیل شده است که حاوی:

اسیدهای آمینه (گلیسین، ال-پرولین، ال-لوسین، ال-لیزین)؛

بیوپپتیدها (استیل دکاپپتید 3، الیگوپپتید 24، استیل تتراپپتید 5)؛

و 80 میلی گرم اسید هیالورونیک در دو وزن مولکولی بالا و پایین است که به عنوان یک داربست برای حفظ آب در بافت پوست عمل می کند.

این ترکیب 3 گانه جالپرو سوپر هیدرو به طور موثری موجب رفع تیرگی، کم آبی و پیری پوست می شود.

نحوه تزریق جالپرو سوپر هیدرو

این مزوژل باید در دوزهای 0.2 میلی لیتری به صورت زیر جلدی در محل تاندون های اصلی صورت با استفاده از سوزن 27 گیج تزریق شود. نواحی تزریق در صورت معمولا در شقیقه، روی گونه، کنار گوش، خط فک و چانه است.

ماندگاری جالپرو سوپر هیدرو

عوامل زیادی در ماندگاری مزوژل دخیل است از جمله ناحیه تزریق، میزان سی سی تزریق، سن فرد، سطح متابولیسم فرد و سبک زندگی از نظر تغذیه و ورزش. ماندگاری جالپرو سوپر هیدرو می تواند بین 9 تا 12 ماه بسته به عوامل مختلف باشد. 2 تا 3 جلسه تزریق در فواصل یک ماهه می تواند اثرات بسیار خوبی در جوانسازی و آبرسانی پوست نشان دهد. برای حفظ نتایج باید با توجه به نیاز بیمار و ارزیابی پزشک به صورت دوره ای تمدید شود.

قیمت جالپرو سوپر هیدرو

قیمت جالپرو سوپر هیدرو لیبل دار اصل در حدود 8 میلیون تومان است. دقت کنید با خرید از مراکز معتبر، از اصل بودن جنس اطمینان حاصل کنید.

مراقبت های بعد از تزریق جالپرو سوپر هیدرو

 1. توصیه می شود تا 7 روز بعد از تزریق از نور خورشید دوری کنید،
 2. تا 24 ساعت آینده از هیچ کرم پودر یا آرایشی استفاده نکنید،
 3. به مدت 72 ساعت از استخر، جکوزی و سونا دوری کنید،
 4. تا 24 ساعت آینده، از ورزش شدید یا شرایطی که می تواند باعث تعریق بیش از حد شود، خودداری کنید،
 5. آب فراوان بنوشید و از الکل خودداری کنید. این کار شما را هیدراته نگه می دارد و به محلول اجازه می دهد به طور موثر روی پوست شما عمل کند.

جمع بندی

همانطور که گفتیم با تزریق جالپرو سوپر هیدرو به ناحیه زیر جلدی پوست، فیبروبلاست ها تغذیه رسانی می شوند و کلاژن بیشتری در بافت همبند بازسازی می شود، در نتیجه صورت و پوست ساختار یافته تر به نظر می رسد. افراد بعد از تزریق این محصول، با تقویت بافت همبند صورت، متوجه اثر لیفتینگ می شوند، همچنین اثرات هیدراتاسیون عمیق و طولانی مدت کاملا مشهود است، چین و چروک و سایر علائم پیری بعد از تزریق این محصول کاهش می یابد.

پرسش های متداول:

تاثیر مزوژل جالپرو زیر چشم چیست؟

یکی از نقاط تزریق مزوژل جالپرو و بخصوص مدل جالپرو سوپر هیدرو، ناحیه زیر و اطراف چشم است که می تواند گودی، تیرگی و پف زیر چشم و چروک های دور چشم را به صورت موثری بهبود بخشد.

جالپرو سوپر هیدرو بهتر از پروفایلو است؟

جالپرو سوپر هیدرو با غلظت بالاتر اسید هیالورونیک، فرمول قوی تری نسبت به همتای خود یعنی پروفایلو خود دارد. بسته بندی شده با 80 میلی گرم از دو اندازه مولکولی مختلف اسید هیالورونیک، از غلظت 64 میلی گرم اسید هیالورونیک در پروفایلو فراتر رفته و هیدراتاسیون بهتری را ارائه می دهد.

آیا جالپرو سوپر هیدرو عوارض جانبی دارد؟

جالپرو سوپر هیدرو بسیار ایمن است، اما ممکن است باعث کبودی، خونریزی، تورم و قرمزی شود. این عوارض جانبی به طور معمول طی 1-7 روز برطرف می شوند.

آیا تزریق جالپرو سوپر هیدرو درد دارد؟

تزریق این محصول باعث می شود کمترین ناراحتی را تجربه کنید. قبل از درمان از یک کرم بی حس کننده استفاده می شود که باعث کاهش بیشتر ناراحتی می شود. هنگامی که اثر بی‌حس کننده در حدود 1 تا 2 ساعت از بین می‌رود، ممکن است کمی ناراحتی خفیف را تجربه کنید، اما می‌توان آن را با برخی مسکن‌های ساده تسکین داد.

5/5 - (3 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *