ماندگاری هیر فیلر چقدره

ماندگاری هیر فیلر چقدره؟

هیر فیلر یک درمان طولانی مدت برای مقابله با نازک شدن و ریزش مو در نواحی ویژه از پوست سر می‌باشد. اگر این درمان را پیش بگیرید، شما شاهد پرپشت شدن موهای سر خواهید شد و ریزش موهای شما به کل قطع می‌گردد. برعکس بعضی از درمان‌های ریزش مو، هیر فیلر یک شیوه غیر تهاجمی می‌باشد. در حقیقت مجموعه‌ای از مواد گوناگون لازم ضروری برای مو می‌باشند که به موها تزریق داده می‌شوند تا موجب ضخیم شدن و متراکم شدن موها گردند. هیر فیلر حاوی تعدادی از مواد منحصر به فرد می‌باشد که موجب درخشندگی موها می‌شوند. در عین حال میزان صدمه‌ای که از محیط به موها رسیده است را می‌کاهد و حالت دهی موها را قابل کنترل تر می‌نماید. در این مقاله ما قصد داریم شما را با ماندگاری هیر فیلر آشنا کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

ماندگاری هیر فیلر Dr.cyj

ماندگاری هیر فیلر در افراد گوناگون بر اساس علت ریزش مو متفاوت می‌باشد. ولی به طور معمول تا 1 سال شاهد ماندگاری هیرفیلر خواهید بود و پس از آن باید مجدداً تزریقات، تکرار گردد.

ماندگاری هیر فیلر Dr.cyj

تعداد جلسات درمانی هیر فیلر به حجم ریزش مو و مشکلات وابسته است و پزشک متخصص مشخص می‌نماید که برای هر کدام از افراد چند جلسه هیر فیلر لازم می‌باشد. اغلب توصیه می‌شود، بین ۳ الی ۴ جلسه به فاصله زمانی یک ماه، جلسات درمانی هیر فیلر، انجام گیرد تا از این شیوه درمانی بهترین نتایج را کسب نمایید. خوب است بدانید مشاهده نتیجه ۲ الی ۴ ماه طول می‌کشد. بعد از اینکه این مدت گذشت، شما شاهد پرپشت شدن مو و نیز سلامت موهای خود خواهید شد.

مزایای درمان با هیر فیلر

درمان از طریق روش فیلر مو نتایج طولانی مدتی به همراه دارد و شما برای مدت زمان بیشتری شاهد ریزش موهای سر نخواهد بود. افزون بر این، این شیوه ریشه موها را تقویت کرده و به رشد مجدد آنها کمک می‌کند. همچنین به کار بردن این شیوه درمانی مزیت‌های دیگری نیز دارد که در ادامه مطالب به آن‌ها خواهیم پرداخت.

مزایای هیر فیلر
 • روش درمانی فیلر مو موجب تراکم بیشتر موها و ضخامت آنها می‌شود و در نتیجه شکنندگی و نازکی موها را درمان می‌نماید. بیشتر شدن ضخامت موها و نیز تقویت ریشه و ساقه موها موجب گردیده. مو‌ها در مقابل گرد و غبار نور خورشید و آلودگی، مقاومت بیشتری داشته باشند.
 • همچنین مواد مغذی موجود در فیلر مو موجب تکثیر سلول‌های بنیادی پوست سر گردیده و در نهایت بعد از به کار بردن این شیوه درمانی، موها پر حجم‌تر شده و کیفیت موهای جدید نیز بیشتر از قبل می‌باشد.
 • فیلر مو یک شیوه درمانی تضمینی برای ریزش موهای سر می‌باشد و به هیچ وجه عوارض جانبی ندارد. به کار بردن این شیوه درمانی نه تنها به پوست سر شما صدمه‌ای وارد نمی‌کند بلکه موجب تقویت آن می‌شود.
 • ماندگاری هیر فیلر بیشتر می‌باشد و شما اثرات آن را به مدت طولانی مشاهده خواهید کرد. خوشبختانه افراد تنها با چند جلسه درمانی به نتایج مطلوب و دلخواه می‌رسند.
 • فیلر مو موجب رشد سریع موها می‌شود. به همین علت درمان مناسبی برای خانم‌هایی که خواستار موهای بلند هستند، به حساب می‌آید.
 • شیوه درمانی فیلر موجب تقویت موهای آسیب دیده و خشک می‌شود.
 • همچنین ژن‌های ایجاد کننده ریزش مو تا حد بیشتری با استفاده از این شیوه درمانی از بین خواهند رفت.

مواد تشکیل دهنده هیر فیلر

مواد سازنده فیلر مو دارای انواع گوناگونی می‌باشند که شامل موارد زیر هستند:

 1. کراتین: خوب است بدانید کراتین یکی از موادی هست که در ساختار مو به طور طبیعی وجود دارد. بنابراین اگر این ماده به پوست سر تزریق گردد، موجب حفظ شدن موها و نیز درمان، تقویت و استحکام موها می‌گردد.
 2. هیالورونیک اسید: یگر از موادی که در پوست به طور طبیعی تولید می‌گردد، هیالورونیک اسید می‌باشد که پوست را در مقابل صدمه‌های وارده و یا عوارض ناشی از پیری محافظت می‌نماید. معمولاً از این ماده طبیعی، برای پر کردن لب‌ها، گونه‌ها و نیز پوست به کار برده می‌شود. هیالورونیک اسید، به خاطر ظرفیت بیشتر نگهداری آب، موجب مرطوب نگه داشتن موها برای طولانی مدت می‌شود.
 3. روغن آرگان: روغنی که از درختان آرگان به دست می‌آید، در غنی‌سازی و مرطوب نگه داشتن موها موثر بوده و نیز موجب درخشندگی و سالم‌تر شدن موها می‌شود.
 4. زانتالین: زانتالین نیز از جمله موادی می‌باشد که موجب استحکام تارهای مو و نیز نرم کردن رشته‌های مو می‌شود.

علل استفاده از هیر فیلر

علت‌های گوناگونی همچون استرس زیاد و تغییرات هورمونی می‌تواند بافت مو را ضعیف نمایند. فیلر مو در هر سه مرحله برای موهای شما کمک می‌کند. در اولین قدم موجب تقویت بافت و ریشه مو می‌گردد. ترکیباتی که در انواع فیلر مو وجود دارند، می‌توانند بنیان مو را قوی و بازسازی نمایند. همچنین تزریق فیلر مو می‌تواند موها را در مقابل عوامل خارجی همچون نور خورشید، مقاوم ساخته و موجب تراکم بیشتر آن‌ها شود.

بنابراین با به کارگیری این شیوه درمانی، افزون بر این که موها تقویت و محافظت می‌شوند، شما نیز شاهد رشد مجدد آن‌ها نیز خواهید شد. روش درمانی فیلر مو موجب پر پشت شدن نواحی کم پشت پوست سر می‌شود و بعد از به کار بردن این روش، موهای جدید کم کم نمایان خواهند شد. همینطور فیلر مو، موجب اصلاح رشد نامنظم و نامتقارن مو‌ها می‌شود.

ممنوعیت به کار بردن روش هیر فیلر

 این شیوه کاملاً ایمن و بی‌خطر می‌باشد و بیشتر افراد می‌توانند آن را به کار ببرند. با این وجود بعضی از افراد حساس بوده و ممکن است نتوانند از این شیوه استفاده نمایند. این افراد شامل خانم‌های باردار یا شیرده نیز می‌باشند که نباید به هیچ عنوان روش فیلر مو را به کار ببرند. همچنین کسانی که پوست سر آنها ورم داشته یا ملتهب شده است، نمی‌توانند از این شیوه درمانی استفاده نمایند. کسانی که داروهای ضد انعقاد خون مصرف می‌نمایند یا مشکلات خود ایمنی دارند، نمی‌توانند روش فیلر مو را انجام دهند.

مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر برای افزایش ماندگاری هیر فیلر

یکی از مواردی که در به کار بردن روش فیلر مو اهمیت بیشتری دارد، مراقبت‌های بعد از تزریق می‌باشد.

 • لازم است برای مراقبت از موهای سر خود وقت بگذارید و بیشتر از آن‌ها محافظت کنید، تا بتوانید بیشترین تاثیر را از این روش زیبایی کسب نمایید. از سایر عواملی که می‌تواند برای شما موثر و مفید باشد، ماساژ می‌باشد. بنابراین با ملایمت و به آهستگی بعد از ۲۴ ساعت می‌توانید سر خود را ماساژ دهید تا مواد تزریقی به خوبی پخش گردند و گردش خون در آن قسمت بیشتر شود.
 • تابش مستقیم نور خورشید شدید بر روی پوست سر، نباید صورت بگیرد و تا جایی که امکان دارد باید از قرار گرفتن در آن موقعیت، خودداری کنید. به مدت یک الی دو روز پس از تزریق، نباید موهای سر را شست و شو داده و حمام کنید.
 • اتو رنگ مو و سشوار نیز برای موهای شما ضرر دارد. بنابراین خوب است با پزشک خود در این باره صحبت نمایید و از او بخواهید شما را راهنمایی کند. روسری کلاه و پوشاندن موهای سر جلوی تاثیرگذاری روش فیلر مو را خواهند گرفت. بنابراین باید اجازه دهید مو‌ها و پوست سر شما آزاد باشند و راحت نفس بکشند.
 • اگر هر یک از نکات گفته شده را رعایت نکنید، ماندگاری هیر فیلر کمتر خواهد بود و نتایج مطلوب از این روش دریافت نخواهید کرد.

هزینه هیر فیلر

شرایط مختلفی هزینه فیلر مو را تحت تاثیر قرار می‌دهند. بر اساس شرایط مو و پوست سر، بعد از این که در یک مرکز درمانی ویزیت شدید، پزشک متخصص قیمت فیلر مو را برای شما تعیین می‌نماید. با توجه به نوسانات ارزی و پارامترهای متغیر هر شخص و نیز وارداتی بودن فیلر مو، برای مشخص شدن هزینه فیلر مو باید حتما ویزیت شوید. دقت کنید که برای پرداخت کردن هزینه کمتر به سراغ مراکزی نروید که هم دچار عوارض شوید و هم ماندگاری هیر فیلر کمتر باشد.

سوالات درمورد ماندگاری هیر فیلر:

آیا همه افراد می‌توانند روش فیلر مو را انجام دهند؟

اکثر افراد می‌توانند این شیوه درمانی را به کار ببرند اما در این میان افرادی همچون خانم‌های باردار و شیرده و کسانی که پوست سر آن‌ها ملتهب شده و ورم دارند، نمی‌توانند از این شیوه استفاده نمایند.

چرا از روش درمانی فیلر مو یا هیر فیلر استفاده می‌کنند؟

این شیوه موجب تقویت ریشه موها و نیز استحکام، رشد، درخشندگی و پرپشت شدن موها می‌شود. بعد از این تزریق، موها در برابر عوامل خارجی نیز مقاوم‌تر می‌شوند.

ماندگاری هیر فیلر چقدر است؟

این شیوه درمانی ماندگاری طولانی مدتی دارد و شما برای مدت زمان بیشتری می‌توانید از شر ریزش موها راحت شوید. اما برای اینکه نتایج مطلوب از این شیوه دریافت نمایید، باید بعضی از نکات مراقبتی را رعایت کنید.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *