بهترین کلینیک تزریق فیلر مو غرب تهران

بهترین کلینیک تزریق فیلر مو غرب تهران

یکی از روش هایی که اخیرا برای جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد موها مورد توجه قرار گرفته است؛ تزریق فیلر مو است. اما برای اینکه از این روش درمانی نتایج خوبی به دست آورید، بهتر است که به بهترین کلینیک تزریق فیلر مو مراجعه نمایید. این کلینیک باید دارای ویژگی هایی باشد که منجر به ایجاد نتایج عالی برای مشتریان خود شود. می توانیم به جرئت بگوییم کلینیک شکیبا بهترین کلینیک تزریق فیلر مو است که قصد داریم در این مقاله به بررسی این روش درمانی و شرح ویژگی های این مرکز زیبایی بپردازیم.

ویژگی های بهترین کلینیک تزریق فیلر مو

بهترین کلینیک تزریق فیلر مو
 • دارا بودن کادر درمان ماهر و با تجربه: یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین کلینیک تزریق فیلر مو، دارا بودن کادر درمان متشکل از پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، پرستاران و تکنسین های ماهر و با تجربه است. تاثیر توانایی تیم درمان در انجام پروسه های درمانی در نتایج نهایی غیر قابل انکار است. کلینیک شکیبا با دارا بودن یک تیم متخصص و حرفه ای تضمین می کند که بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.
 • استفاده از بهترین برند هیر فیلر مو: بهترین برند هیر فیلر مو روی توقف ریزش مو، بهبود ضخامت تار موها، افزایش گردش خون در ناحیه و در نتیجه تغذیه بهتر پیاز مو و رشد مجدد موها تمرکز می کند. بهترین کلینیک تزریق فیلر مو از بهترین برند های فیلر مو موجود در بازار استفاده می کند که اطمینان حاصل کند که مشتری از صرف وقت و هزینه خود، بهترین نتایج را به دست می آورد.

بهترین برند هیر فیلر مو کدام است؟

یکی از بهترین برندهای فیلر مو، برند Dr. Cyj می باشد که ساخت کشور کره است. ترکیباتی از هیالورونیک اسید، فاکتورهای رشد، آنزیم‌ها، مواد معدنی و ویتامین‌ها در این برند وجود دارد.  این برند هیر فیلر دارای 7 نوع پپتید است که کامل ترین ترکیب در نمونه های مشابه است. مزولایک یکی دیگر از برندهای خوب موجود در بازار است که روی بازسازی سلول‌ها و تعادل هورمون‌های رشد تاثیر می گذارد.

 • توانایی تشخیص دقیق مشکل ریزش مو و نواحی که نیاز به تزریق دارند: همان طور که می دانید ریزش مو به دلایل مختلفی رخ می دهد و الگوهای ریزش مو در مردان و زنان می تواند متفاوت باشد. در کلینیک شکیبا که بهترین کلینیک تزریق فیلر مو می باشد، قبل از شروع به هر اقدام درمانی با انجام آزمایشات دقیق، علت ریزش مو مشخص می شود و سپس بهترین روش درمانی به مشتریان پیشنهاد داده می شود. در صورت رضایت مشتری، درمان شروع می شود.
 • رعایت اصول تزریق و اصول بهداشتی: تزریق هیر فیلر مو نیز مانند بسیاری دیگر از روش های درمانی- زیبایی دارای اصول و تکنیک خاصی است و تنها در صورتی که تکنیک صحیح تزریق و در جلسات با فاصله های مشخص، تزریق انجام شود؛ نتایج چشم گیر خواهند بود. همین طور به دلیل انجام تزریق در پوست سر، رعایت اصول بهداشتی برای جلوگیری از بروز عفونت و افزایش ایمنی بیمار بسیار با اهمیت است که در کلینیک شکیبا تمام این موارد با وسواس و دقت رعایت می شوند.
 • تجهیزات با کیفیت و دسترسی خوب کلینیک: از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک تزریق فیلر مو، استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات برای افزایش راحتی و آسایش مراجعان می باشد. همین طور دسترسی خوب شهری از مشخصه های کلینیک شکیبا است.

هیر فیلر مو چیست؟

هیر فیلر مو (Hair Filler) یک ترکیب ژل مانند حاوی موادی شامل انواع پپتید ها، اسید هیالورونیک، کراتین، روغن آرگان و زانتالین است که برای تغذیه و تقویت فولیکول های مو به پوست سر تزریق می شود. این ترکیبات موجب تحریک گردش خون در محل و افزایش خونرسانی به ناحیه می شوند و از طرفی مواد مغذی و مورد نیاز برای رشد موها را در اختیار پیازهای مو قرار می دهند. با افزایش تغذیه پیاز مو، سلامتی و ضخامت موها افزایش می یابد و از ریزش مو ها جلوگیری می شود. هیر فیلر مو توسط سوزن های باریک به ناحیه زیر جلدی پوست سر تزریق می شود. 

فیلر مو یا مزوتراپی

هر دو این روش ها در سال های اخیر به صورت گسترده برای افرادی که دچار ریزش مو هستند، تجویز می شوند. کارایی و تاثیرگذاری خوبی نیز از هر دو این روش ها در آزمایشات مختلف دیده شده است. تزریق هیر فیلر مو نسبت به مزوتراپی جدیدتر است ولی در هر دو روش، ترکیبی از مواد مغذی مورد نیاز برای رشد فولیکول های مو به پوست سر تزریق می شود. ترکیب این مواد تفاوت عمده این دو روش درمانی است. در ترکیب هیر فیلر 7 پپتید مختلف وجود دارد که وجود آنها موجب تحریک بیشتر رشد فولیکول های مو در مقایسه با روش مزوتراپی می شود. از طرفی با آهسته رها شدن این پپتید در طول دو هفته، فولیکول های مو فرصت بیشتری برای جذب مواد مغذی و بازسازی خواهند داشت. بنابراین می توان گفت اثرگذاری بیشتر از هیر فیلر مو نسبت به مزوتراپی دیده می شود.

بررسی قیمت فیلر مو

برند های مختلفی هیر فیلر در بازار موجود است که براساس کشور سازنده و کیفیت ساخت دارای تنوع قیمت هستند. از طرفی علاوه بر برند مورد استفاده، مقدار هیر فیلر تزریق شده و تعداد جلسات مورد نیاز، روی هزینه فیلر مو که در نهایت بعد از چند جلسه درمان برای مشتری برآورد می شود؛ تاثیر گذار خواهند بود. یکی از بهترین برندهای فیلر مو موجود در بازار، برند هیر فیلر  Dr. Cyj است که در حدود 2 میلیون تومان قیمت دارد. قیمت هر جلسه فیلر مو بین 4 تا 4.5 میلیون تومان است؛ ولی بهتر است برای اطلاع دقیق از هزینه فیلر مو به کلینیک مراجعه نمایید.

مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر مو

رعایت مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر مو می تواند در تاثیرگذاری این روش درمانی موثر باشد. از مهم ترین نکاتی که باید رعایت شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مراقبت بعد از تزریق هیر فیلر مو
 • تا یک روز بعد موهای خود را نشویید و اجازه دهید که مواد به خوبی جذب پوست شوند. بعد از یک روز می توانید با استفاده از شامپو ملایم، موهای خود را بشویید. تا چند روز سشوار نکشید و به آرامی از برس استفاده کنید تا ریشه های موها کشیده نشوند.
 • آب بنوشید که به جذب بهتر مواد مغذی کمک می کند. در مورد مصرف داروهای خود از قبل با پزشک خود مشورت کنید. داروهای رقیق کننده خون و مواد غذایی حساسیت زا بهتر است تا چند روز مصرف نشوند. تا چند روز الکل و دخانیات مصرف نکنید.
 • تا چند روز از استخر و سونا پرهیز کنید.
 • تا چند روز بعد از تزریق هیر فیلر در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 • تا دو روز بعد از تزریق هیر فیلر از هیچ ماده شیمایی مانند انواع ماسک موها، ژل و رنگ مو استفاده نکنید.
 • در صورت توصیه پزشک به مصرف داروها و محلول های احیا کننده، یک بار یا دو بار در روز در صبح یا عصر از این تونیک ها روی پوست سر ماساژ بدهید. بهتر است برای اثرگذاری بهتر 3 تا 6 ساعت روی سر باقی بمانند و بعد بشویید.
 • ورزش و فعالیت های سنگین که موجب افزایش جریان خون به محل تزریق می شوند؛ تا چند روز بعد از تزریق هیر فیلر ممنوع هستند.
 • ترجیحا از کلاه های تنگ و روسری، کش یا گیره مو که موجب اعمال فشار بیش از اندازه به ناحیه تزریق شوند، استفاده نکنید.

جمع بندی

تزریق هیر فیلر مو از روش های جدید برای جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد مو و ضخامت مو هاست. در این روش ترکیبی از مواد مغذی مورد نیاز برای رشد موها به پوست سر تزریق می شود. تزریق فیلر مو به آسانی انجام می گیرد و محدودیت کمی برای فرد ایجاد می کند. کلینیک شکیبا بهترین کلینیک تزریق فیلر مو می باشد که با دارا بودن کادر درمان مجرب، استفاده از بهترین برند هیر فیلر و براساس اصول تزریق صحیح، بهترین خدمات را به مراجعان ارائه می دهد.

پرسش های متداول درباره بهترین کلینیک تزریق فیلر مو:

چه افرادی نمی توانند از فیلر مو استفاده کنند؟

تقریبا همه افرادی که دارای سلامت عمومی هستند می توانند از این روش برای افزایش رشد موهای خود استفاده کنند؛ اما افراد دارای بیماری های خود ایمنی، زنان باردار، افراد دارای بیماری های پوستی فعال، افراد دارای پوست حساس و ملتهب و افرادی که داروهای ضد انعقاد خون مصرف می کنند، بهتر است از این روش استفاده نکنند.

اثر تزریق هیر فیلر بعد از چه مدت مشخص می شود؟

پس از 8 هفته بعد از تزریق هیر فیلر، اثرات تزریق به تدریج مشخص می شود، تار موها ضخامت بیشتری پیدا می کند و تراکم موها نسبت به قبل بیشتر می شود.

چند جلسه تزریق فیلر مو نیاز است؟

هر دو هفته یک بار در یک دوره 3 یا 4 جلسه ای مورد نیاز است تا نتایج خوبی از روش درمانی به دست آید. اما ممکن است به دلیل شدت عارضه در فرد تعداد کمتر یا بیشتری جلسات مورد نیاز باشد.

4.8/5 - (6 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *