سریعترین راه رفع غبغب چیست

سریعترین راه رفع غبغب + تخفیف ویژه😍

برای از بین بردن غبغب گلو روش‌های درمانی متعددی وجود دارد؛ از درمان‌های ساده خانگی گرفته تا درمان‌های دارویی و حتی عمل جراحی…

فیلم توضیح سریعترین راه رفع غبغب


اگر که به دنبال روش سریعی هستید بهتر است بدانید که سریعترین راه رفع غبغب روش های خانگی نیست.
اگر که چربی زیر گلوی شما کم است می‌توانید با ورزش‌های مخصوص و درمان‌های خانگی و گیاهی به نتیجه دلخواه برسید و چربی‌های زیر گلوی خود را آب کنید، اما اگر چربی غبغب شما زیاد است و از عوارض جراحی میترسید تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا روش های غیرتهاجمی کلینیکال را به شما معرفی کنیم، همچنین در انتهای مطلب به سایر روش های رایگان خانگی اشاره می کنیم.

سریعترین راه رفع غبغب
سریعترین راه رفع غبغب
✔️برای رزرو نوبت تا تخفیف به اتمام نرسیده، کلیک کنید.✔️
پکیج سریعترین ره رفع غبغب
برای از دست ندادن این تخفیف عالی بر روی سریعترین راه رفع غبغب، کلیک کنید.😍

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

عوامل موثر بر ایجاد غبغب

غبغب نامی است که به لایه اضافی چربی ایجاد شده در زیر چانه نسبت می دهند. عوامل متعددی ممکن است در بدن به یکدیگر دست بدهند تا غبغب ایجاد شود. شناخت چنین عواملی به یافتن روش های رفع غبغب کمک شایانی می‌کند.

عوامل موثر بر ایجاد غبغب
 • سن
  بدیهی است که با افزایش سن، پوست بدن افراد شروع به از دست دادن خاصیت ارتجاعی خود می کند. آثار کاهش خاصیت ارتجاعی سبب شل شدن پوست شده و منجر به ایجاد غبغب می‌شود.
 • رژیم و وزن

 توجه داشته باشید که افزایش وزن همیشه دلیل ایجاد غبغب نیست، اما به هرحال وقتی بدن افراد چاق می شود ممکن است غبغب آنها نیز چاق شود.
اما یکی از مهمترین عوامل ایجاد آن رژیم غذایی با کالری بالا، غذاهای فرآوری شده و چربی‌های ناسالم است که هم بر افزایش وزن هم بر ایجاد غبغب تأثیر می‌گذارند.

 • ژنتیک

ژنتیک هر فرد بر فرم صورت و تمام بدن او تاثیر می‌گذارد، پس یکی از عواملی که در ایجاد غبغب نقش مهمی دارد، ژنتیک می‌باشد. معمولا افرادی که دارای سابقه خانوادگی پوستی با خاصیت شل شدگی یا غبغب هستند، احتمال دچار شدن آنها بیشتر است.

سریعترین راه رفع غبغب با روش‌های غیرتهاجمی در کلینیک

سریعترین راه رفع غبغب در کلینیک های معتبر می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

سریعترین راه رفع غبغب
سریعترین راه رفع غبغب
 • رفع غبغب با هايفوتراپی
 • رفع غبغب با مزوتراپی
 • رفع غبغب با آر اف فرکشنال
 • رفع غبغب با دستگاه های لاغری
 • جراحی لیپوساکشن (تهاجمی است و عوارض دارد)

سریعترین راه رفع غبغب با مزوتراپی غبغب


غبغب شامل چین خوردگی‌های زیر چانه و گردن می باشد که مطابق سلیقه بسیاری از افراد نیست؛ خوشبختانه امروزه روش‌های زیادی برای کمک به رفع این چین خوردگی‌ها در ناحیه غبغب وجود دارد.
یکی از روش‌های کم تهاجمی‌تر و بی عارضه برای رفع غبغب، روش مزوتراپی می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله مزوتراپی غبغب کلینیک شکیبا مراجعه کنید. در ادامه نیز به بررسی مختصر مزو غبغب می پردازیم:
مزو غبغب روشی است که با تزریق ساده سوزن‌های بسیار نازک به صورت سرپایی و در یک زمان بسیار کوتاه و بدون درد انجام می‌شود. متخصص پوست و مو بعد از معاینه زیباجو تشخیص می‌دهد چه نوع دارویی و در چه عمقی در محل هدف باید تزریق شود تا زیباجو بهترین نتیجه را بگیرد.
انجام این روش در ۹۰ درصد مواقع با توجه به نوع داروی تزریقی و تشخیص پزشک متخصص کافی است و بعد از هر جلسه تغییرات واضح و چشمگیر قابل مشاهده خواهد بود، اما ممکن است برای نتیجه گیری بهتر پزشک شما همزمان از دو درمان استفاده نماید.
کوکتل های مزوتراپی دقیقا در ناحیه غبغب تزریق خواهد شد در نتیجه زیادی را برای مراجعه کننده به همراه دارد. مواد موجود در کوکتل های مزو به طور مستقیم وارد سلول‌های چربی شده و سبب آب شدن چربی‌های ناحیه غبغب می‌شوند. نتایج بلافاصله بعد از جلسات درمان قابل دیدن نیست اما تا 6 هفته بعد از درمان بهترین نتایج بدست خواهد آمد.
کلینیک شکیبا از دو برند معروف فیوژن و رویتا برای مزو استفاده می نماید، برای اطلاع از هزینه مزوتراپی صورت (غبغب) کلیک کنید.

سریعترین راه رفع غبغب با هایفوتراپی

هایفوتراپی غبغب چیست؟
در هایفوتراپی غبغب امواج فراصوت با قدر بالا سبب گرم شدن سلول‌های پوستی می شوند و در نهایت آن‌ها را منقبض می‌کنند. در نتیجه اگر که دلیل ایجاد غبغب زیباجو افتادگی پوست باشد، با این روش از بین خواهد رفت.
در حقیقت دستگاه هایفوتراپی با گرم کردن سلول‌های پوستی موجب تحریک آن‌ها شده و تولید کلاژن را افزایش می‌دهد. تجمع کلاژن‌ها در ناحیه گردن و زیر چانه سبب سفت شدن پوست و بازگشت خاصیت ارتجاعی آن می شود.
در مواردی که دلیل ایجاد غبغب مراجعین ناشی از تجمع چربی در ناحیه گردن و زیر چانه‌شان باشد، می‌بایست امواج فراصوت را به سلول‌های چربی آنها تاباند تا با گرم شدن سلول های چربی ناجیه غبغب، دستگاه هایفو موجب تجزیه و غیرفعال شدن سلول های چربی بشود.
توجه داشته باشید که دو عضو کبد و سیستم لنفاوی وظیفه دفع سلول‌های چربی غیرفعال شده را بر عهده دارند، در نتیجه سلامت این دو عضو در هایفوتراپی بسیار حائز اهمیت می باشد.
کلینیک شکیبا از بهترین دستگاه هایفو یعنی هایفو دابلو گلد استفاده می‌نماید که بهترین نتایج را برای زیباجویان به ارمغان می‌آورد. برای اطلاع از هزینه هایفوتراپی کلینیک شکیبا کلیک کنید.

رفع غبغب با جراحی زیبایی لیپوساکشن


یکی از سریعترین راه‌های رفع غبغب جراحی لیپوساکشن می باشد. اما عمل جراحی به دلیل استفاده از داروی بیهوشی، عوارض‌های متعدد برای اکثر افراد جذاب نیست.
در جراحی غبغب، آب کردن چربی ها لازم نیست. معمولا جراح با ایجاد شکافی کوچک در ناحیه زیر چانه و وارد کردن یک لوله مخصوص به نام کانولا، بافت چربی اضافی این نواحی تخلیه می کند.
این جراحی همانند تمامی عمل‌ها احتیاج به استراحت و طی کردن دوره نقاهت در خانه دارد.

رفع غبغب با روش‌های خانگی رایگان

در ادامه برای افرادی که چربی غبغب آنها زیاد نیست و دنبال سریعترین راه رفع غبغب نمی گردند، برخی روش های رایگان رفع غبغب را معرفی می کنیم:

1.    رفع غبغب با ورزش 

 • صورت خود را بالا بگیرید و به سمت سقف نگاه کنید، فک پایین را جلو بیاورید و لب‌ها را به حالت بوسه جمع نمایید. دقت کنید که اگر این ورزش را درست انجام دهید باید در گردن خود احساس کشش شدید حس ‌کنید. بهتر است به مدت ۵ الی ۸ ثانیه در همین حالت بمانید و ۵ مرتبه آن را مجددا تکرار کنید.
 • دندان‌های خود را به هم بفشارید و دهان را ببندید، سپس گوشه‌های لب را تا جایی که می‌توانید بکشید. بعد از آن زبان را به سقف دهان فشار دهید و به تدریج فشار را بیشتر کنید تا کشش ماهیچه‌های چانه را احساس نمایید. ۵ ثانیه در این حالت بمانید و پس از ۳ ثانیه رها کنید.
 • دست‌های خود را مشت کنید و درست زیر چانه‌هایتان قرار دهید. سپس چانه را به سمت دست‌ها پایین بکشید و همینطور که با دست‌ها مقاومت می‌کنید ماهیچه‌های گردن را بکشید. دقت کنید که فشار باید به تدریج زیاد شود و درست زمانی که به نهایت مقاومت رسیدید ۳ ثانیه در همان حالت بمانید. حال مقاومت را رها کنید و ۵ الی ۷ مرتبه دیگر آن را تکرار کنید.

همیشه بهترین نتایج با تلاش خود شما بدست می‌آیند حتی اگر روش های پزشکی را پیش بگیرید، سبک زندگی صحیح همراه با ورزش و تغذیه مناسب می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات پیشگیری کند.

2.    رفع غبغب با آدامس جویدن

یکی دیگر از روش‌های رفع غبغب، آدامس جویدن می باشد. روش ساده‌ای که برای عضلات چانه و گردن شما مثل ورزش عمل می‌کند. با جویدن آدامس بدون قند ماهیچه‌های فک خود را دائم حرکت می‎دهید، همین ورزش ساده و دوسداشتنی می‎تواند حجم غبغب شما را کاهش دهد.

3.    از بین بردن غبغب با ماساژ روغن گیاهی

ماساژ غبغب همراه با روغن‌هایی که طبع گرم دارند برای کاهش حجم رفع غبغب تاثیر گذارند. توصیه می کنیم که هر چند وقت یک بار با روغن‌های گیاهی و مواد طبیعی مثل عسل و تخم مرغ و تهیه ماسک های طبیعی و خانگی عضلات گردن و زیر گلو و چانه خود را با حوصله ماساژ دهید.

مزایای برداشتن غبغب

برداشتن غبغب با روش‌های غیرتهاجمی مزایای زیادی دارد:

مزایای سریعترین راه رفع غبغب
مزایای سریعترین راه رفع غبغب
 • افزایش اعتماد به نفس زیباجو
 • دوره نقاهت کوتاه این روش‌ها
 • قابل مشاهده بودن نتایج رفع غبغب در زمان کم
 • ایمن بودن روش‌های کلینیکال بر خلاف جراحی
 • عدم ایجاد زخم بر اثر درمان

کلام پایانی درباره سریعترین راه رفع غبغب

انجام تمرینات ورزشی، رعایت رژیم غذایی و در نهایت کمک گرفتن از پزشک برای درمان‌هایی همانند مزوتراپی، هایفوتراپی و … بهترین روش هایی هستند که برای دستیابی به سریعترین راه رفع غبغب نتیجه‌بخش خواهند بود.
اگر که غبغب شما با ماساژ و ورزش رفع نمی شود بهتر است با پزشک ماهری در این زمینه مشورت کنید تا مناسب‌ترین درمان را برای رفع این مشکل پیشنهاد دهد تا در نهایت از شر غبغب صورت خود راحت شوید. بدیهی است که با حذف غبغب می توانید چهره ای متفاوت و زیباتر را تجربه کنید.

پرسش و پاسخ درباره سریع ترین راه رفع غبغب:

آیا با کرم می توان غبغب را از بین برد؟

معمولا خیر. کرم‌های متنوعی در بازار وجود دارند که مدعی‌اند می توانند به رفع سریع‌تر غبغب کمک کنند اما هیچکدام نتیجه بخشی درمان های پزشکی را نخواهند داشت.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *