فواید فیشیال صورت چیست

فواید فیشیال صورت چیست ؟

فشیال صورت چیست؟ یکی از روش‌های جدید مراقبت و جوانسازی پوست است. فیشیال که شامل مراحل مختلفی می‌شود، باعث روشن‌تر شدن پوست و حفظ جوانی و زیبایی آن می‌شود. فیشیال مجموعه‌ای از شیوه‌های مراقبتی است که بر روی پوست صورت زیباجو انجام می‌شود و شامل بهترین روش‌های درمانی و زیبایی است. هدف نهایی فیشیال پوست، بهبود ظاهر پوستی مراجعه کننده و کمک به آرامش و نرمی و لطافت آن است. فواید فیشیال صورت بسیار است و این عمل یک رویکرد چند مرحله‌ای برای مراقبت همه جانبه از پوست صورت شماست. چطور ممکن است؟ با تیم شکیبا همراه باشید تا به شما ثابت کنیم.

فیلم فواید فیشیال صورت

مزایای فیشیال چیست و چرا آن را انجام دهیم!!

مزایای فیشیال
مزایای فیشیال چیست؟

هیچ چیزی لذت‌بخشتر از این نیست، زمانی که انگشت‌تان را روی صورت‌ خود می‌لغزانید، نرمی و لطافت پوست خود را به راحتی احساس کنید. احتمالا اغلب شما روتین مخصوص خود را در مراقبت از پوست دارید که ممکن است حرفه‌ای و خاص نباشد، اما دست کم کمک باعث می‌شود که تا حدودی سلامت و شادابی پوست خود را حفظ کنید. اما بد نیست هر چند وقت یک بار اجازه دهید متخصصین مراقبت از پوست این کار را برای‌تان انجام دهند. بله، ما در مورد مزایای فیشیال صورت حرف می‌زنیم. اگر گمان می‌کنید فیشیال پوست چیزی جز یک راهکار سطحی و فانتزی برای مراقبت از پوست نیست، باید به شما متذکر شویم که سخت در اشتباهید.

فواید فیشیال ماهانه یا تلف کردن وقت و پول!

مزایای فیشیال پوست

اگر فکر می‌کنید فواید فیشیال دروغ و انجام اینکار تلف کردن وقت و پول است، بهتر است تا انتهای مقاله همراه ما باشید!
حتی اگر صورت شما جوش، آکنه، لک و دیگر مشکلات پوستی را هم نداشته باشد، باز هم شامل کسانی که نیاز به رسیدگی‌های حرفه‌ای دارند، خواهید شد.
ضمنا فیشیال پوست صورت یکی از بهترین روش‌هایی است که متوجه شوید آیا پوست‌تان نیاز به مراقبت خاصی دارد یا چگونه به هورمون‌ها، آلاینده‌ها، استرس و … این روزها واکنش نشان می‌دهد. شما هر چقدر هم که در خانه کار‌هایی جهت مراقبت از پوست‌تان انجام دهید، باز هم کاملا کافی نخواهد بود و به یک متخصص نیاز دارید تا وضعیت سلامت پوست خود را کاملا متوجه شید.

فواید فیشیال صورت ماهانه

فواید فیشیال صورت ماهانه

فواید فیشیال صورت ماهانه زیاد است به شرطی که منظم انجام شود و جزء روتین ماهانه و یا هر فصل شما قرار گیرد.
فواید فیشیال صورت ماهانه شامل موارد زیر می‌باشد:

  • فیشیال صورت برای پاکسازی پوست

یک فیشیال حرفه‌ای صورت، پوست‌تان را کاملا پاکسازی می‌نماید و انجام این کار در خانه برای‌تان امکان پذیر نخواهد بود. یک فیشیالیست متخصص پوست، نوع پوست‌تان را به خوبی تشخیص می‌دهد و می‌داند چه باید انجام دهد تا پوست‌تان در بهترین حالت خودش باشد. او از بخار برای باز کردن منافذ پوست و پاکسازی کامل آن استفاده می‌نماید.

  • فیشیال پوست برای پیشگیری از پیری پوست

حتما قبول دارید که با گذشت هر سال از عمرتان، جوان‌تر نمی‌شوید؛ شما تنها یک صورت دارید پس لازم است مراقبت کامل و مناسبی از آن به عمل آورید. فیشیال ماهانه منظم پوست و ماساژ صورت، تولید سلول‌های کلاژن‌ساز را افزایش داده و سبب جوانسازی پوست می‌شود که در نتیجه آن، ظاهری جوان‌تر خواهید داشت.

  • فیشیال پوست برای افزایش گردش خون در پوست

مطالعات اثبات کننده این موضوع هستند که ماساژ بدن سبب بهبود گردش خون می‌شود و همین اتفاق برای صورت‌تان نیز قابل اجرا خواهد بود. جریان بهتر خون در صورت به این معنی است که سلول‌های شما اکسیژن و مواد مغذی بیشتری که خون آن‌ها را همراه خود حمل می‌کند، دریافت می‌کنند. در نتیجه سلول‌های سالم‌تر و مفیدتری خواهید داشت که سبب درخشان شدن پوست‌تان می‌شوند.

  • فیشیال صورت برای کمک به سم زدایی پوست

پوست شما نیاز دارد تا از ضایعات و سمومی که روی آن تجمع می‌کنند به خوبی پاکسازی شود و اگر این کار به نحوه صحیحی انجام نشود، منجر به جوش‌های زیر پوستی و چرکی خواهد شد. به همین دلیل، سم زدایی پوست امری واجب است. شما علاوه بر اینکه پوست صورت خود را هر روز خوب می‎شویید، باید آن را سم زدایی نیز بکنید. کارشناس فیشیال از موادی همانند کرم‌های آنتی اکسیدان، نمک دریا، عصاره‌های گیاهی و روغن‌های مختلف برای تمیز و درخشان کردن پوست‌تان استفاده خواهدکرد.

  • فیشیال پوست برای درمان آکنه و جای آکنه

وقتی شما به دست خود جوشی را تخلیه می‌کنید، احتمال اینکه رد آن بر پوستتان به جا بماند، خیلی زیاد می‌شود. جای آکنه می‌تواند مقاوم باشد، اما فیشیال صورت به خوبی کمک می‌کند آن لک‌ها را برطرف کنید. متخصصین زیبایی فیشیال معمولا از محصولات حاوی سالیسیلیک اسید برای درمان آکنه مراجعین استفاده می‌کنند. مطالعات نشان می‌دهند لایه برداری با سالیسیلیک اسید به کاهش جوش و آکنه و آثار به جا مانده از آن کمک شایانی می‌کند.

  • فیشیال پوست برای رفع جوش‌های سرسفید و سرسیاه

تخلیه جوش بخش مهمی از مراحل فیشیال صورت می‌باشد. یک کارشناس خبره فیشیال با استفاده از ابزار تخلیه‌ی مناسب جوش می‌تواند تمام جوش‌های سرسیاه و سرسفید را بدون اینکه به پوست زیباجو آسیب بزند، تخلیه نماید. انجام این کار در خانه ممکن نیست. جوش‌های سرسفید و سرسیاه، منافذ پوست شخص را مسدود کرده و رنگ آن را مات و تیره می‌کنند.

  • فیشیال پوست برای باز کردن تمام منافذ پوستی

شما نمی‌توانید از تمام آلاینده‌ها و آسیب‌های محیطی به پوست‌تان جلوگیری کنید. پوست شما بیشتر اوقات در معرض پرتو‌های مضر خورشید و سایر مواد سمی قرار می‌گیرد و این مواد مضر که روی سطح پوست تجمع پیدا می‌کنند سبب مسدود شدن منافذ پوست می‌شوند. طی فیشیال پوست، درمانگر از بخار برای باز کردن منافذ پوست استفاده کرده و تمام سلول‌های مرده را از روی آن می‌زداید؛ بنابراین با فیشیال پوست، از بروز آکنه و سایر مشکلات پوستی جلوگیری می‌شود.

  • فیشیال صورت برای سفت کردن پوست

پوست شما با افزایش سن شُل شده و استحکام خود را از دست می‌دهد، زیرا سرعت کلاژن‌ سازی بسیار کم می‌شود. طی درمان پوست با فیشیال، درمانگر از لایه بردار‌های شیمیایی، ماسک و لوسیون صورت و انواع کرم‌های غنی شده با عصاره بوتانیکال که تولید کلاژن را تحریک می‌کنند استفاده خواهد کرد که همه‌ی این‌ها علائم پیری پوست را به خوبی کاهش می‌دهند.

  • فیشیال پوست برای رفع تیرگی‌های دور چشم

کارشناسان پوست و زیبایی می‌دانند چگونه با پوست حساس دور چشم زیباجو رفتار کنند. کرم‌های مخصوص دور چشم که توسط این افراد به کار برده می‌شوند، مخصوص پوست حساس اطراف چشم بوده و دارای عوامل ضد پیری و تیرگی پوست است.

  • فیشیال صورت، پوست را نرم و درخشان می‌کند

کارشناس فیشیال پوست، ماسکی برای‌تان تهیه می‌کند که متناسب با نوع پوست شماست. این ماسک پوست‌ شما را آبرسانی کرده و منافذ پوستتان را باز می‌کند. ضمنا این ماسک حاوی عواملی برای رفع تیره‌گی‌های پوست بوده و به آن استحکام خوبی می‌بخشد.

عوارض فیشیال صورت

عوارض فیشیال صورت

عوارض فیشیال صورت در حد کمی قرمزی در ساعات اولیه درمان خواهد بود، البته به شرطی که زیر نظر فرد متخصص و در محیطی بهداشتی انجام شود. اما اگر این کار با زمان بندی و استراحت پوست و با موارد مخصوص انجام نشود ممکن است عوارضی همانند حساس شدن و قرمز شدن دائمی پوست، نازک شدن پوست و ایجاد لک برروی پوست داشته باشد. بنابراین بسیار تاکید می‌شود تا هنگام انتخاب مراکز خدمات پوست تحقیق کنید و از کیفیت محصولات مورد استفاده آنها اطمینان حاصل نمایید و همچنین مراقبت های بعد از فیشیال را رعایت کنید تا از عوارض ناشی از فیشیال پوست در امان باشید.

هزینه فیشیال صورت چقدر است؟

مانند اکثر خدمات زیبایی، قیمت فیشیال صورت نیز بر اساس معالجات خاص، ماسک و لایه بردارهایی که قرار است استفاده شود، تعیین می‌شود.
برای نمونه فیشیال صورتی که شامل میکرودرم ابریژن یا یک لایه برداری شیمیایی ویژه است، بیشتر از یک فیشیال پایه و معمولی، هزینه دارد. البته، خوشبختانه در کلینیک تخصصی پوست و مو شکیبا در غرب تهران، تمام مراحل فیشیال صورت کاملا استاندارد، اصولی و با بهترین ماسک‌ها برای مراجعین انجام می‌شود.
از دیگر مزیت‌های انجام فیشیال در کلینیک زیبایی غرب تهران شکیبا، می‌توان به مجهز و استاندارد بودن تجهیزات و همچنین معتبر بودن مواد مصرفی کلینیک شکیبا اشاره نمود که همگی دارای تاییدیه وزارت بهداشت می‌باشند.

سخن آخر درباره فواید فیشیال صورت

صورت یکی از مهمترین بخش های بدن است و پوست آن مانند هر ارگان زنده ای به مواد غذایی و مراقبت نیاز دارد. غفلت از این مهم می تواند پوست صورت را خسته، پیر و بد فرم نشان دهد. این روزها خدمات فیشیال پوست به کمک ما آمده اند تا در کمترین زمان ممکن و با استفاده از کارآمدترین ابزار آلات و شیوه های موجود پوستی شاداب، جوان و زیبا را برای خودمان به ارمغان آوریم.

در سوی دیگر این روزها شاهد وجود خیل عظیمی از محصولات پوستی در بازار هستیم. اما استفاده ی خودسرانه از این محصولات می تواند خطرات جبران ناپذیری داشته باشد. لذا چه بهتر است تا برای استفاده کردن از این محصولات و همچنین بهره بردن از خدمات پوستی به کلینیک های معتبر و افراد خبره مراجعه کنیم.

فیشیال انواع مختلفی دارد و در مراحل مختلفی به انجام میرسد. لازم به ذکر است که پاکسازی عمقی، به تعویق انداختن پیری، رفع گودی و سیاهی زیر چشم، آب رسانی به پوست، سفت شدن پوست، افزایش تولید کلاژن، از بین رفتن چروک های ریز و درشت، درمان مشکلات پوستی و… همگی از جمله فواید فیشیال صورت می باشند.

سوالات متداول درباره فواید فیشیال صورت ماهانه:

آیا می‌توان میکرونیدلینگ و فیشیال را در یک روز انجام داد؟

هر دو را می‌توان در کنار هم، اما با فاصله زمانی چند روزه انجام داد.

چند وقت یک بار فیشیال صورت را انجام دهیم تا فایده داشته باشد؟

سعی کنید که حداقل 3 ماه یک بار فیشیال صورت را انجام دهید و اگر احساس کردید که پوست شما به جلسات بیشتری احتیاج دارد، انجام بیشتر فیشیال صورت بلامانع است، اما انجام بیش از یک بار در ماه نیز ممکن است به پوستتان آسیب برساند.

4.5/5 - (10 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *