بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران

چقدر با تزریق انواع ژل لب آشنایی دارید؟ این روزها تزریق ژل لب بسیار ترند شده است و بسیاری از افراد برای فرم دهی و حجم دهی به لب های خود اقدام به تزریق ژل لب می کنند. اما تعداد بیشماری مراکز زیبایی باز شده است که انتخاب معتبرترین مرکز، شاید مشکل باشد. برای بسیاری سوال پیش می آید که بهترین کلینیک تزریق ژل لب چه ویژگی هایی دارد؟ و بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران کجاست؟ تا انتها با ما همراه باشید تا به این سوال ها پاسخ دهیم.

تزریق ژل لب

لب ها یکی از تاثیرگذار ترین اجزای صورت در زیبایی هستند. با افزایش سن، فرم و حجم لب دچار تغییر می شود و نازک می شود، دچار چین و چروک می شود و با شل شدن بافت آن، ظاهر زیبایش را از دست می دهد. یک روشی که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ تزریق ژل لب می باشد.

ویژگی های بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران

کلینیک پوست و مو شکیبا یکی از بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران می باشد. این مرکز دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در ادامه به چند مورد آن اشاره می کنیم:

ویژگی های بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران
  • تیم پزشکی متخصص: کلینیک شکیبا دارای مجرب ترین کادر پزشکی و پرستاری می باشد که با سالها سابقه عمل های زیبایی، آشنایی کامل با تکنیک های به روز تزریق ژل لب دارند. استفاده از تکنیک صحیح تزریق ژل لب، در به دست آوردن بهترین نتایج و بروز کم ترین عوارض بسیار اهمیت دارد. پزشک معالج باید شناخت دقیق و کافی‌ از بافت لب و مدل های مختلف لب داشته باشد. همین طور با تکنیک های جدید تزریق ژل لب، زاویه درست سرنگ برای تزریق در لب، محل مناسب تزریق، مقدار تزریق و نحوه ی صحیح قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی، آشنایی کامل داشته باشد. انتخاب مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق و همین طور تزریق به صورت سطحی یا عمقی، کاملا به برند ژل مورد استفاده و نوع لب بستگی دارد و این عوامل نیز تاثیر مستقیمی در نتایج دلخواه فرد خواهند داشت. بنابراین دارا بودن پزشکانی که با این موارد آشنایی کامل داشته باشند از ویژگی های بارز اسم کلینیک می باشد.
  • مجوز و اعتبار: کلینیک شکیبا دارای تائیدیه وزارت بهداشت می باشد. پزشکی که به عنوان مسئول فنی به وزارت بهداشت برای اخذ مجوز معرفی شده است؛ متخصص پوست و مو و زیبایی می باشد و بر تمام عمل های صورت گرفته نظارت کامل دارد. تمام عمل های زیبایی که در این مرکز انجام می گیرند؛ با رعایت کامل اصول بهداشتی و درمانی می باشند.
  • تکنولوژی و تجهیزات: استفاده از به روز ترین و مدرن ترین امکانات، دستگاه ها و تکنولوژی های از دیگر ویژگی های مهم کلینیک شکیبا می باشد. در این مرکز از ایمنی و کیفیت تجهیزات مورد استفاده اطمینان حاصل شده است.
  • استفاده از با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار: امروزه برندهای ژل لب متنوعی در بازار موجود شده است که انتخاب بهترین برند ژل لب شاید کمی مشکل باشد. ژل لب هایی که حاوی هیالورونیک اسید هستند معمولا از سایر نمونه ها بهتر هستند. هیالورونیک اسید به علت قابلیت جذب آب و افزایش حجم حاصل از آن، نیاز به حجم کمتری از ژل برای تزریق و به دست آوردن فرم دلخواه دارد. از طرفی این ماده کاملا به صورت ارگانیک تهیه می شود و احتمال ایجاد حساسیت نسبت به آن خیلی کم است. نکته ی دیگر در انتخاب ژل لب، میزان ماندگاری آن است که بعضی از برندها با توجه به کیفیت ساخت بالایی که دارند می توانند میزان ماندگاری بسیار خوبی را ارائه دهند. کلینیک زیبایی شکیبا دارای بهترین نمونه های ژل لب موجود در بازار می باشد که پزشکان می توانند با توجه به شرایط هر فرد و همین طور نتایج مد نظر ایشان، مناسب ترین ژل لب را پیشنهاد کنند.
  • نتایج قبلی و بررسی نظرات: نظرات کسانی که قبلا در کلینیک شکیبا ژل لب تزریق کرده اند، می تواند معیار خوبی برای سنجش کیفیت کار مرکز زیبایی باشد. با مروری روی نمونه‌کارها می توانید از اینکه اسم کلینیک بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران است، اطمینان حاصل کنید.
  • ارتباط و مشاوره: یکی از ویژگی های مهم بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران که شاید کمتر مد نظر قرار بگیرد، توانایی کادر کلینیک زیبایی شکیبا برای برقراری ارتباط خوب و موثر با مراجعین می باشد. ارائه جلسات مشاوره قبل از اقدام به هرگونه عمل زیبایی و آشنا کردن مراجعین با راه های انتخابی موجود، از دیگر ویژگی های خوب این مرکز می باشد.
  • قیمت مناسب: با توجه به ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیز در کلینیک شکیبا، و همین طور با توجه به قیمت های رقابتی موجود در بازار، این مرکز قیمت های مناسبی را برای خدمات زیبایی از جمله تزریق ژل لب ارائه می دهد.

عوارض تزریق ژل لب در مراکز نامعتبر

تزریق ژل لب اگر به صورت اصولی و درست انجام شود؛ عوارض جدی نخواهد داشت. اما تزریق ژل لب نیز دارای تکنیک های خاصی است که با رعایت این موارد امکان دست یابی به نتایج عالی برای فرد تامین می شود. اگر در یک مرکز نا معتبر که کادر پزشکی تبحر کافی در این زمینه را نداشته باشند؛ اقدام به تزریق ژل لب کنید؛ ممکن است نتایج حاصل اصلا مورد دلخواه شما نباشد. همین طور در این مراکز ارزان تزریق ژل لب، به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی ممکن است با عوارض جدی و بلند مدتی رو به رو شوید.

بعضی از عوارض شایع ژل لب که در بیشتر افراد دیده می شوند شامل تورم، قرمزی، کبودی، شکننده شدن پوست لب، خارش و درد می باشند که این موارد کاملا طبیعی است و جای نگرانی وجود ندارد چراکه بعد از گذشت چند هفته به طور کامل بر طرف می شوند.

در تزریق ژل لب، دقیق بودن محل تزریق بسیار اهمیت دارد، پس در صورت تزریق ژل لب در مراکز نامعتبر توسط افراد نا مجرب، بزرگترین عارضه ای که ممکن است ایجاد شود، تزریق ژل به‌طور مستقیم در عروق خونی به‌طور ناخواسته است. عوارضی مانند زخم‌های دائمی، اختلال در بینایی، کوری و خط افتادن روی لب ممکن است در اثر همین اشتباه پزشک ایجاد شود.

عارضه ی دیگری که در اثر تزریق ژل لب در مراکز نا معتبر اتفاق می افتد، بروز عفونت بعد از تزریق به دلیل غیر استریل بودن سوزن ها و ابزارهای مورد استفاده است. این مسئله خود ممکن است تا مدت ها فرد را درگیر کند و حتی او را مجبور به تخلیه ژل کند.

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در مراکز نامعتبر با آن رو به رو شوید، استفاده از ژل های بی کیفیت و فیک است. با توجه به اینکه تنوع برندهای موجود در بازار بسیار زیاد شده است، و نمونه های تقلبی از آن ها نیز وجود دارد، مراکز ارزان تزریق ژل لب برای کاهش هزینه ژل لب، از برندهای ارزان و بی کیفیت و یا نمونه های تقلبی برندهای خوب استفاده می کنند.

جمع بندی درباره بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران

کلینیک پوست و مو شکیبا بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران می باشد، این مرکز دارای دسترسی خوب از هر سمت تهران است، تیم با اخلاق و حرفه ای، متخصصان مجرب در زمینه تزریق ژل لب، محیط کاملا آرام و بهداشتی و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد با قیمت مناسب از دیگر ویژگی های این مرکز زیبایی است. توصیه می کنیم برای جلسات مشاوره با تیم حرفه ای ما تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ درباره بهترین کلینیک تزریق ژل لب در غرب تهران:

بهترین برند ژل لب کدام است؟

برندهای مختلفی در بازار موجود است که بهترین آنها بر پایه هیالورونیک اسید می باشند از جمله آنها می توان به برند ژل لب نورامیس، ژوویدرم، رستیلن، تئوسیال، بلوترو، نیوویا، پرفکتا، استایلج و روفیل اشاره کرد. در انتخاب ژل لب مناسب حتما با پزشک خود مشورت کنید.

ماندگاری ژل لب چقدر است؟

ماندگاری ژل لب به عوامل مختلفی از جمله برند ژل استفاده شده، تکنیک تزریق و رعایت اصول مراقبت بعد از تزریق ژل لب بستگی دارد و به طور متوسط بین 6 تا 9 ماه ماندگاری دارد. بعضی نمونه های با کیفیت موجود در بازار تا دو سال هم ماندگاری دارند.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *