بهترین برند ژل لب کدام است

بهترین برند ژل لب

در بین برندهای ژل لب موجود در بازار، انتخاب بهترین برند ژل لب ممکن است سخت و چالش برانگیز باشد. شما باید براساس مدل لب خودتان و میزان سی سی لازم برای رسیدن به فرم دلخواه، برند مناسب را انتخاب کنید. معمولا پزشک متخصص شما، برند مناسب را به شما معرفی می کند؛ اما ما در این مقاله تصمیم گرفتیم برای آشنایی بیشتر شما، به معرفی بهترین برند ژل لب موجود در بازار بپردازیم.

بهترین برند ژل لب چه ویژگی هایی دارد؟

اگر در انتخاب بهترین برند ژل لب دقت کنید، نتایج بسیار بهتری از تزریق ژل لب به دست خواهید آورد. در انتخاب ژل لب مناسب به ویژگی های زیر توجه کنید:

بهترین برند ژل لب
  • در بین برندهای موجود در بازار، ژل های بر پایه هیالورونیک اسید، بهترین برند ژل لب هستند. اینمادهکهبه طور طبیعی در بدن موجود است؛ با حفظ آب در بافت های پوستی، موجب جوانی و شادابی پوست می شود. اما با افزایش سن از میزان غلظت این ماده در بافت لب کاسته می شود. به همین دلیل به تدریج فرم لب تغییر می کند؛ حالت ارتجاعی آن کم می شود؛ لب ها شل می شوند و از حجم آنها کاسته می شود. با تزریق ژل لب هایی که بر پایه هیالورونیک اسید هستند؛ آبرسانی به بافت لب انجام می شود و فرم طبیعی و زیبایی به لب ها داده می شود. از طرفی چین و چروک های لب و اطراف دهان را برطرف می کند. یکی از مهم ترین ویژگی بهترین برند ژل لب این است که هیالورنیک اسید موجود در این محصولات کاملا طبیعی یعنی به صورت ارگانیک و توسط باکتری ها تولید می گردد؛ بنابراین احتمال بروز واکنش های آلرژیک را بسیار محدود می کند.
  • ترکیبات دیگری غیر از هیالورونیک اسید در برندهای مختلف مزوژل لب وجود دارد. هرکدام از این ترکیبات در کارایی و اثرگذاری ژل لب نقش دارند. بنابراین با بررسی ترکیبات خاص موجود در هر محصول، ژل مورد نظر را براساس ویژگی های فردی خود و خواسته خود از تزریق ژل لب انتخاب نمایید.
  • کشورها و شرکت های مختلف تولید کننده ژل لب هستند که کیفیت ساخت آنها رابطه مستقیمی با شرکت سازنده دارد. سعی کنید شرکت سازنده را در انتخاب ژل لب در نظر بگیرید. از طرفی نمونه های تقلبی در بازار زیاد است، با خرید از مراکز معتبر اطمینان حاصل کنید که نوع اصل محصول را تهیه می کنید.
  • کیفیت ساخت ژل لب را در نظر بگیرید. در صورتی که کیفیت ساخت ژل بالا باشد، ماده ژل به خوبی در بافت لب پخش می شود، احتمال گلوله گلوله شدن آن بسیار پایین است. حجم دهی و فرم دهی بسیار خوب و طبیعی به لب ها می بخشد.
  • بهترین برند ژل لب بعد از گذراندن آزمایشات بالینی متعدد، مورد تایید سازمان بهداشت جهانی (FDA) و وزات بهداشت قرار می گیرد؛ بنابراین کم ترین عوارض ممکن را دارد. احتمال بروز حساسیت به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در این محصولات کم است.
  • هرچند ممکن است که محصولات با کیفیت اصلی که در بازار موجود هستند در مقایسه با نمونه های بی کیفیت تقلبی، گران تر باشند ولی به نسبت به کیفیت بالایی که ارائه می دهند، مطمئنا پرداخت هزینه بیشتر کاملا منطقی خواهد بود.
  • به دلیل استفاده از مواد مرغوب در با کیفیت ترین ژل لب، ماندگاری محصول بالاتر خواهد بود.

معرفی بهترین برند ژل لب

بهترین برند ژل لب علاوه بر داشتن کیفیت بالای مواد اولیه و کیفیت خوب ساخت، خاصیت ارتجاعی لب ها بعد از تزریق را حفظ می کند و ظاهر طبیعی به لب ها می بخشد،  بعد از تزریق به خوبی در بافت لب پخش می شود و به هیچ وجه بافت غیر یکنواخت و برجستگی های اضافی در لب ها ایجاد نمی کند. در ادامه چند نمونه از بهترین برند ژل لب را معرفی می کنیم:

ژل لب نورامیس

شاید یکی از معروف ترین برندهای موجود در بازار ژل لب کره ای نورامیس است. این محصول حاوی هیالورونیک اسید است و برای کاهش درد، لیدوکائین نیز دارد. فناوری خاص دو مرحله ای پیوند در بافت دارد که همین امر موجب حجم دهی و فرم دهی عالی به لب ها و افزایش ماندگاری محصول تا 2 سال می شود.

ژل ژوویدرم

برند آمریکایی ژوویدرم که یکی از بهترین برند ژل لب موجود در بازار است؛ دارای غلظت بسیار خوبی از هیالورونیک اسید است. تزریق این ژل دارای اثرات آنی است یعنی بعد از تزریق می توانید نتایج را ببینید؛ پس از فروکش کردن التهاب اولیه، حدود 2 هفته بعد می توانید نتایج نهایی را مشاهده کنید. ژل ژوویدرم مدلJUVÉDERM® Ultra XC و ژل ژوویدرم مدلJUVÉDERM® VOLBELLA® XC معمولا برای تزریق در لب ها پیشنهاد می شوند. ماندگاری این محصول می تواند بین 1 تا 2 سال باشد. ژل ژوویدرم برای تزریق در افراد بالای 21 سال مناسب است.

ژل رووفیل

ژل رووفیل اولترا و پلاس برای تزریق در لب ها مناسب هستند؛ این محصول حاوی هیالورونیک اسید است که با تکنولوژی منحصر بفرد این شرکت کره ای ساخته شده است. میزان ماندگاری یکساله را می توان برای ژل رووفیل در نظر گرفت.

ژل رستیلن

ویژگی بارز ژل رستیلن این است که در انواع مدل های آن اندازه ذرات هیالورونیک اسید متفاوت است؛ بنابراین می توان مدل های مختلف آن را برای تزریق در نواحی مختلف استفاده کرد. دو نمونه ژل رستیلن سیلک و پرلین معمولا برای تزریق لب پیشنهاد می شوند. ماندگاری ژل رستیلن سیلک بین 6 تا 12 ماه است. اما ژل رستیلن پرلین دارای ذرات بزرگی از هیالورونیک اسید است و حجم بسیار خوبی به لب ها می بخشد. تکنیک تزریق این مدل ژل در نتایج نهایی مهم است و باید به آرامی تزریق شود و برای جذب بهتر به آرامی ناحیه تزریق ماساژ داده شود.

ژل بلوترو

ژل بلوترو آلمانی است و هیالورونیک اسید بسیار سبکی در ترکیبات خود دارد. بلوترو لیپس اختصاصی برای لب ها ساخته شده است که منجر به نرمی بافت لب بعد از تزریق می شود. ماندگاری این محصول حدود یک سال است و مدل های عروسکی، روسی یا فانتزی با تزریق این برند به خوبی روی لب ها ایجاد می شوند.

ژل پرفکتا

ژل پرفکتا فرانسوی است که مهم ترین ویژگی آن قدرت آبرسانی بالای آن است. بعد از 2 تا 3 هفته بعد از تزریق، آب بیشتری به خود جذب می کند و حجم دهی خوبی به لب ها می بخشد. این نمونه یک سال ماندگاری دارد.

ژل تئوسیال

این محصول سوئیسی دارای غلظت بالایی از هیالورونیک اسید است و بین 9 تا 18 ماه ماندگاری دارد.

ژل نیوویا

ژل نیوویا دارای منحصر بفرد ترین تکنولوژی ساخت است که فناوری کراس لینکر هوشمند نام دارد. دو ماده هیالورونیک اسید و پلی اتیلن گلیکول (PEG) ترکیبات اصلی این محصول ایتالیایی-سوئیسی هستند. مدل ژل نیوویا اینتنس لیپس اختصاصی تزریق در لب هاست که حاوی آمینو اسید های گلیسین و ال پرولین نیز می باشد که منجر به کلاژن سازی در بافت لب می شوند. این محصول بین 6 تا 8 ماه ماندگاری دارد.

ژل استایلج

این ژل فرانسوی حاوی هیالورونیک اسید و آنتی‌اکسیدان‌هایی مثل مانیتول و سوربیتول است که به طور موثری در از بین رفتن اثر رادیکال‌های آزاد نقش دارند. لیدوکائین نیز در ترکیبات این محصول وجود دارد. مدل ژل استایلج اسپشیال لیپز مخصوص تزریق در لب هاست. و می تواند بین 6 تا 9 ماه ماندگاری داشته باشد.

لیست ژل های مورد تایید وزارت بهداشت

لیست ژل های مورد تایید وزارت بهداشت

تمام ژل هایی که در این مقاله معرفی و بررسی کردیم با تایید مستقیم وزات بهداشت وارد کشور می شوند و روی بسته بندی خود دارای هولوگرام و برچسب اصالت کالا هستند. همین طور این ژل ها مورد تایید سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) هستند و آزمایشات بالینی متعدد را برای تعیین ایمنی گذرانده اند. از این رو در صورتی که خود شخص نسبت به مواد خاصی آلرژی نداشته باشد و همین طور بیماری خاصی نداشته باشد و داروی خاصی مصرف نکند، احتمال بروز عوارض جانبی پس از تزریق ژل لب بسیار پایین است. دقت داشته باشید که نمونه های تقلبی بعضی از این ژل ها با قیمت های پایین تر در بازار موجود هستند و علی رغم پیگیری ها هنوز هم به فروش می رسند؛ بنابراین توصیه می کنیم حتما برای خرید ژل لب به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

هزینه تزریق ژل لب

علاوه بر برند انتخابی ژل لب، میزان سی سی مورد نیاز، مدل لب مد نظر مشتری، کلینیک و تخصص پزشک در هزینه تزریق ژل لب نقش دارند. می توان انتظار داشت که در حدود 3 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان هزینه تزریق ژل لب باشد.

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

جمع بندی بهترین برند ژل لب

از بهترین برند ژل لب می توان به ژل نورامیس، ژوویدرم، رووفیل، رستیلن، بلوترو، پرفکتا و غیره اشاره کرد. بهترین برند ژل لب باید به خوبی در بافت لب جذب و پراکنده شود، گلوله نشود و فرم دهی و حجم دهی خوبی به لب ها ببخشد. همین طور ماندگاری بالا داشته باشد. معمولا پزشک متخصص، شما را در انتخاب بهترین برند ژل لب که مناسب با پوست لب و فرم لب مد نظر شما است، راهنمایی می کند.  

پرسش و پاسخ:

بهترین مارک ژل لب کره ای کدام است؟

ژل نورامیس و ژل رووفیل بهترین مارک ژل لب کره ای موجود در بازار هستند.

بهترین برند ژل لب روسی کدام است؟

ژل لب کره ای رووفیل برای مدل ژل لب روسی که یکی از پرطرفدارترین مدل های لب است؛ بسیار مناسب است.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *