بهترین مرکز لیزر در سعادت آباد تهران

بهترین مرکز لیزر در سعادت آباد تهران

روش لیزر موهای زائد بهترین روش برای حذف کامل و همیشگی موهای زائد بدن می باشد. اما با گسترش تقاضا برای این روش، کلینک های بی شماری برای لیزر موهای زائد باز شده اند. حتی بسیاری از مراکز هستند که مجوز و تاییدیه های بهداشتی لازم برای لیزر را ندارند ولی اقدام به ارائه این خدمات می کنند. بنابراین برای بسیاری سوال است که بهترین مرکز لیزر چه ویژگی هایی دارد و کجاست؟ شمایی که همیشه برای هر کاری به دنبال بهترین ها هستید؛ با ما همراه شوید تا شما را با بهترین مرکز لیزر موهای زائد آشنا کنیم.

روش لیزر موهای زائد

در روش لیزر موهای زائد از اشعه لیزر که توسط دستگاه لیزر تولید می شود، استفاده می گردد. اشعه لیزر از جنس نور است و توسط رنگدانه یا ملانین موجود در مو جذب می‌شود. سپس این انرژی نور به انرژی گرما تبدیل می شود و فولیکول‌های مو را می سوزاند. در اثر آسیب به فولیکول های مو، رشد مو بسیار کند می شود و با ادامه جلسات لیزر، رشد مو متوقف می شود. در نظر بگیرید که با لیزر، موهای زائد به صورت کامل و دائمی از بین نمی روند؛ اما تعداد، ضخامت و رشد آنها به طور چشمگیری کاهش می یابد.

بهترین مرکز لیزر در غرب تهران کجاست و چه ویژگی هایی دارد؟

کلینیک پوست، مو و زیبایی شکیبا یکی از بهترین مراکز لیزر در غرب تهران می باشد که با دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد، خدمات بسیار عالی به مشتریان خود ارائه می دهد. از جمله ویژگی هایی که کلینیک شکیبا داراست که موجب می شود تا به عنوان بهترین مرکز لیزر شناخته شود در ادامه ذکر شده اند:

بهترین مرکز لیزر در غرب تهران
 • پزشک زیبایی متخصص متبهر و اپراتورهای لیزر ماهر و با تجربه:
  دارا بودن مجرب ترین کادر پزشکی و درمانی که هم با سابقه باشند و هم از طرفی با به روز ترین تکنولوژی ها آشنایی داشته باشند از مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز لیزر می باشد. استفاده از روش های جدید لیزر موهای زائد در به دست آوردن بهترین نتایج و بروز کم ترین عوارض بسیار اهمیت دارد. اپراتور دستگاه لیزر باید توانایی این را داشته باشد که براساس نوع و رنگ پوست و مو فرد، طول موج مناسب لیزر و مدت زمان قرار گرفتن پروب لیزر روی پوست را تنظیم کند و این امر تنها با داشتن مهارت و تکنیک مناسب حاصل می شود. بنابراین دارا بودن اپراتور هایی که با این موارد آشنایی کامل داشته باشند از ویژگی های بارز کلینیک دکتر شکیبا غلامزاده می باشد.
 • مجوز و اعتبار:
  کلینیک شکیبا دارای تائیدیه و مجوز رسمی وزارت بهداشت می باشد. تمام اقدامات زیبایی که در این مرکز انجام می گیرد زیر نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی است که مسئول فنی کلینیک می باشد. نظارت کامل بر رعایت کامل اصول بهداشتی و درمانی از وظیفه و عملکرد ایشان است.
 • تکنولوژی و تجهیزات:
  استفاده از به روز ترین و مدرن ترین دستگاه های لیزر که بالاترین تکنولوژی را دارند از ویژگی دیگر کلینیک شکیبا می باشد. همان طور که می دانید دستگاه مورد استفاده برای لیزر در نتایج حاصل بسیار تاثیر گذار است. در این مرکز از دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم استفاده می گردد که با دارا بودن سه طول موج متفاوت لیزر الکساندرایت، دایو و لیزر Nd Yag، بهترین دستگاه لیزر موجود در بازار می باشد. همین طور این دستگاه از تکنولوژی آیس بهره می برد که موجب خنک شدن سطح پوست در حین لیزر می شود و درد را بسیار کاهش می دهد و از احتمال بروز سوختگی می کاهد. سر مخروطی اپلیکاتور دستگاه که امکان دسترسی به نواحی که با سر معمولی اپلیکاتور قابل دسترس نیستند را فراهم می کند، از دیگر ویژگی بارز دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم است. ایمنی و کیفیت تجهیزات و امکانات مورد استفاده همیشه در کلینیک شکیبا در اولویت توجه است.
 • رعایت اصول بهداشتی:
  این نکته حتما باید مد نظر مراجعه کنندگان عزیز قرار بگیرد چرا که بهترین مرکز لیزر باید تمام نکات بهداشتی را رعایت کند تا احتمال بروز انواع عفونت ها در فرد به صفر برسد. در کلینیک دکتر شکیبا غلامزاده قبل و بعد از انجام لیزر، پروب لیزر به صورت کامل تمیز و ضد عفونی می شود. همین طور دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم ده سری قابل تعویض نیز دارد که این امر کمک شایانی به حفظ بهداشت بیماران می کند. تخت بیمار به صورت کامل تمیز می شود و ملافه های تمیز یک بار مصرف در اختیار تمام مراجعه کنندگان قرار می گیرد. همین طور از عینک های ایمنی برای محافظت از چشم های بیماران استفاده می شود.
 • ارتباط و مشاوره:
  از ویژگی های بارز بهترین مرکز لیزر، توانایی کادر کلینیک دکتر شکیبا غلامزاده برای برقراری ارتباط خوب و موثر با مراجعین می باشد که موجب می شود افراد در کمال آرامش و با خیال راحت برای جلسات مراجعه کنند. ویژگی دیگر کلینیک شکیبا، ارائه جلسات مشاوره قبل از اقدام به لیزر موهای زائد و تست لیزر برای سنجش اثرگذاری لیزر قبل از شروع جلسات اصلی است.
 • محیط کلینیک:
  دارا بودن فضایی آرام، زیبا و تمیز از دیگر ویژگی های کلینیک شکیبا می باشد. فضای کافی برای تعویض لباس و قرار دادن وسایل شخصی در این مرکز وجود دارد.
 • دسترسی:
  با توجه به بزرگ شدن شهر ها یکی از مهم ترین مسائل برای افراد در هنگام انتخاب مرکز برای مراجعه، دسترسی آن توسط وسایل نقلیه می باشد که کلینیک شکیبا با قرار گرفتن در نقطه بسیار مناسبی از شهر امکان دسترسی هم از طریق وسائل نقلیه عمومی و هم شخصی را برای همه افراد فراهم می کند.
 • قیمت مناسب:
  با توجه به قیمت های رقابتی موجود در بازار، کلینیک شکیبا قیمت های مناسبی برای لیزر موهای زائد با توجه به ارائه خدمات با کیفیت دارد. برای فول بادی حدود 550,000 تومان، پاها کامل حدود 240,000 تومان، دست ها کامل حدود 200.000 تومان، بیکینی حدود 120,000 تومان و صورت کامل حدود 120,000 تومان می باشد. (سال 1402)

عوارض لیزر موهای زائد در مراکز نامعتبر

روش لیزر موهای زائد به آسانی انجام می گیرد و محدودیت بسیار کمی برای افراد ایجاد می کند. این روش در صورت انجام اصولی و صحیح، عوارض خاصی به دنبال ندارد. اما اگر لیزر درمانی در مراکز نامعتبر و توسط اپراتورهای غیر ماهر انجام شود، عوارض ماندگاری را به دنبال خواهد داشت. تنظیم طول موج لیزر و همین طور مدت زمان نگه داشتن پروب روی پوست، بسیار مهم است و رعایت اصول صحیح آن نیاز به دانش و مهارت کافی دارد. تنظیم این موارد کاملا به صورت فردی باید انجام گیرد و براساس نوع و رنگ پوست و مو افراد انجام گیرد. از جمله عوارضی که در مراجعه به مراکز نامعتبر ایجاد می شود بروز سوختگی، تاول و اسکار در صورت رعایت نکردن همین نکات است. از طرفی عدم رعایت اصول بهداشتی هم می تواند موجب بروز عفونت ناحیه ای در افراد شود. بنابراین احتمال بروز عوارض جدی و بر گشت ناپذیر در مراکز نامعتبر لیزر، وجود دارد و باید در انتخاب کلینیک زیبایی و اپراتور لیزر نهایت دقت را به عمل آورد.

جمع بندی بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران

با توجه به ویژگی هایی که ذکر شد از جمله کادر درمانی مجرب و ماهر، استفاده از بهترین و به روز ترین دستگاه های لیزر با تکنولوژی های جدید، قیمت مناسب خدمات و رعایت اصول درمانی و بهداشتی، به این نتیجه می رسیم که کلینیک دکتر شکیبا غلامزاده یکی از بهترین مراکز لیزر در غرب تهران می باشد. توصیه می کنیم برای یک جلسه مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ درباره بهترین مرکز لیزر موهای زائد در غرب تهران:

نتایج قبلی و نظرات افراد در مورد کلینیک شکیبا چیست؟

نظرات و رضایت کسانی که قبلا در این مرکز لیزر موهای زائد انجام داده اند، می تواند معیار خوبی برای سنجش کیفیت کار مرکز زیبایی باشد. با مروری روی نمونه‌ کارها می توانید از اینکه کلینیک شکیبا بهترین مرکز لیزر است، اطمینان حاصل کنید.

نشانه های لیزر خوب چیست؟

ایجاد ورم مختصر پوست اطراف موهاى زائد که به آن اِدم پرى فولیکولار مى‌گویند، نشان دهنده ی انتقال موفق انرژى لیزر به عمق پوست و جایى که ریشه مو قرار دارد، مى‌باشد. بوی خاص موی سوخته نیز حاکی از خاکستر شدن بخشى از ساقه مو که بیرون از پوست قرار گرفته است؛ می باشد. موهاى لیزر شده، تا حدود 2 هفته بعد به صورت خود به خود مى‌ افتند که همه این موارد نشان دهنده ی انجام صحیح و خوب لیزر موهای زائد است.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *