بهترین برند فیلر بینی 2024

بهترین برند فیلر بینی سال ۱۴۰۳

رینوپلاستی که بیشتر به عنوان جراحی بینی شناخته می شود، یکی از شناخته شده ترین عمل های جراحی پلاستیک است. با این حال، علاقه روزافزونی به روشی کمتر تهاجمی و ارزان برای اصلاح بینی وجود دارد. اینجاست که عمل زیبایی بینی غیرجراحی مطرح می شود که بسیاری از مزایای یک رینوپلاستی جراحی را می توان در این روش با استفاده از بهترین برند فیلر بینی به دست آورد. در این مقاله قصد داریم با بررسی این روش، بهترین برند فیلر بینی را خدمتتان معرفی کنیم.

ویژگی های بهترین برند فیلر بینی

فیلر ماده‌ای شبیه ژل است که معمولاً از اسید هیالورونیک (HA) ساخته می‌شود که به طور گسترده برای عمل‌های زیبایی استفاده می‌شود. تزریق فیلر روشی با حداقل تهاجم است که برای دستیابی به تعریف بهتر فرم، بینی صاف و نوک تیز، ایجاد هماهنگی و تعادل بیشتر در شکل بینی به این ناحیه تزریق می شود. به همین نسبت باید بهترین برند فیلر بینی انتخاب شود که نتایج خوبی نیز به دنبال داشته باشد، برخی از ویژگی های بهترین برند فیلر بینی در ادامه آورده شده است.

  • دارای ترکیبات طبیعی مانند هیالورونیک اسید باشد

فیلرهای موقت رایج‌ترین نوع مورد استفاده در عمل‌های زیبایی مانند رینوپلاستی غیرجراحی هستند. فیلر پوستی هیالورونیک اسید (HA) موثرترین و غیرسمی ترین فیلر برای بدن است زیرا به طور طبیعی در بدن وجود دارد و به طور طبیعی در طول زمان در بدن حل می شود. فیلرهای برپایه هیالورونیک اسید طبیعی ترین برند فیلر مورد استفاده برای بینی هستند، این هیالورونیک اسید ممکن است به صورت غیر حیوانی، پیوند متقابل و ساخته شده با تحقیقات گسترده در آزمایشگاه در ترکیبات در انواع فیلر ها موجود باشد.

  • نتایج فوری و طبیعی به نظر برسد

فیلرهای پوستی موقت برای بسیاری از افرادی که می خواهند شکل بینی خود را سریع ترمیم کنند، ایده آل است، زیرا کم تهاجمی است و زمان بهبودی و عوارض جانبی کمتری دارد. در طول درمان، می توان به بیمار نشان داد که چگونه بینی در حال تغییر است تا بتواند بازخورد ارائه دهد. شما می توانید نتایج را در حین انجام تزریق مشاهده کنید، بنابراین هیچ تغییر غیر منتظره ای را متوجه نخواهید شد. می‌توان با تغییر چهره‌تان در طول زمان تغییراتی انجام داد و به شما امکان می‌دهد حالت طبیعی خود را حفظ کنید.

  • تاثیرات موقت و در عین حال ماندگاری خوب داشته باشد

یکی دیگر از مزایای فیلرهای موقت برپایه هیالورونیک اسید این است که به راحتی با هیالورونیداز، آنزیمی طبیعی که در بدن ما نیز یافت می شود، حل می شود. فیلر ها را می‌توان برای کسانی که از نتیجه راضی نیستند یا می‌خواهند مقدار آن را کاهش دهند تا ظاهر طبیعی‌تری داشته باشند، حل کرد. در صورت بروز عوارض شدید، فیلر را می توان برای جلوگیری از خطرات بیشتر حل کرد. همچنین، بهترین برند فیلر بینی معمولا بین 6 تا 18 ماه ماندگاری دارد، بسته به تعداد دفعاتی که این ناحیه پر شده است و متابولیسم افراد از جمله سبک زندگی، سن، سلامتی و غیره ممکن است ماندگاری فیلر در افراد متفاوت باشد.

بهترین برند فیلر بینی کدام است؟

بهترین برند فیلر بینی

انواع مختلفی از فیلرها وجود دارند که می‌توان برای تزریق فیلر بینی انتخاب کرد، اما هر فیلری برای هر ناحیه ای از صورت مناسب نیست. برند های ژوویدرم، رستیلن، آلیاکسین و پرفکتا به عنوان بهترین برند فیلر بینی مطرح هستند.

فیلر ژوویدرم بهترین برند فیلر بینی

این برند آمریکایی ساخت شرکت آلرگان، دارای 6 نوع فیلر با کیفیت و یونیک می باشد که هر کدام برای تزریق در نواحی مختلف صورت مناسب هستند. فیلرهای ژوویدرم دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو است و ایمنی آن مورد بررسی قرار گرفته است. فیلرهای برند ژوویدرم بر پایه هیالورونیک اسید هستند که ماده ای است که به صورت طبیعی نیز در بدن انسان وجود دارد و وظیفه جذب و حفظ آب را در بافت پوست بر عهده دارد. غلظت هیالورونیک اسید در ژل ژوویدرم بالاتر از نمونه های مشابه است که همین امر موجب افزایش کیفیت و ماندگاری این فیلر می شود.

فیلر رستیلن بهترین برند فیلر بینی

Restylane یک فیلر محبوب است که برای اصلاح فرم بینی استفاده می شود. هم بیماران و هم پزشکان از آن به خوبی استقبال می کنند: بیماران به دلیل نتایج طبیعی و موثر، آن را دوست دارند، در حالی که پزشکان به دلیل سهولت استفاده و قالب پذیری بالا، رستیلن را به عنوان بهترین برند فیلر بینی انتخاب می کنند. فیلر رستیلن دارای انواع مختلفی می باشد که هر محصول برای نواحی مختلف صورت ترجیح داده می شود. پزشکان Restylane Lyft (که قبلا به عنوان Perlane شناخته می شد) را برای تزریق فیلر بینی ترجیح می دهند. این محصول در مقابل سایر محصولات رستیلن، شکل خود را بهتر حفظ می کند.

فیلر آلیاکسین بهترین برند فیلر بینی

این برند سوئیسی نیز حاوی هیالورونیک اسید می باشد که یکی از کاربردهای آن در اصلاح فرم بینی است. این برند نیز دارای انواع مختلفی می باشد که براساس ترکیبات متفاوت خود برای نواحی مختلف صورت استفاده می شود. تخمین زده می شود که ماندگاری آلیاکسین بین 6 تا 18 ماه باشد. بسیاری از پزشکان معتقدند که فیلر آلیاکسین یکی از بهترین برند فیلر بینی است چراکه به دلیل فناوری خاص ترکیبات آن دارای خاصیت انعطاف پذیری بالا، گسترش پذیری خوب و فرم دهی بی نظیر است.

فیلر پرفکتا بهترین برند فیلر بینی

پرفکتا فرانسوی یکی از شناخته شده ترین و بهترین برندهای موجود در بازار می باشد که کاربردهای مختلفی دارد که یکی از آنها در فرم دهی بینی است. فیلر پرفکتا 5 نوع مختلف دارد که همه بر پایه هیالورونیک اسید هستند ولی با غلظت های متفاوت، که موجب تفاوت در الاستیسیته و ویسکوزیته آن می شود. ماندگاری پرفکتا بین 6 تا 18 ماه گزارش شده است.

چند نمونه از بهترین برند فیلر بینی را خدمتتان معرفی کردیم. از دیگر نمونه هایی که می توان برای فرم دهی بینی استفاده کرد، فیلر نورامیس کره ای، فیلر پلوریال ساخت لوکزامبورگ، فیلر بلوترو آلمانی و فیلر رووفیل کره ای است.

تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی یک درمان ایده آل برای افرادی است که می خواهند بدون انجام عمل جراحی یا تغییر کامل بینی با جراحی، تغییر فرم بینی را امتحان کنند. از طرفی این روش اجازه می دهد تا زیبایی طبیعی خود را بازیابی و تقویت کنید و کلاژن سازی را در پوست شما تحریک شود. هنگام درمان بینی با فیلرها، تزریق در درم عمیق یا زیر پوست انجام می شود و مقادیر کمی از محصول در رشته های کوتاه خطی رسوب می کند. این یک درمان انعطاف‌پذیر است که به شما امکان می‌دهد هر چند وقت یک‌بار می‌خواهید فرم بینی را تغییر دهید و همیشه می‌توانید درمان را قطع کنید. برای بسیاری که خواهان راه حل دائمی هستند؛ این روش موقتی است و باید به طور مستمر برای حفظ نتایج، تمدید شود. با این اوصاف، مزایای زیادی برای روش تزریق فیلر بینی وجود دارد که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد.

مزایای فیلر بینی

بینی شما بارزترین عضو صورت شماست. یکی از اولین چیزهایی که مردم در مورد شما متوجه می شوند، بینی شما است. مزایای تزریق فیلر بینی عبارتند از:

مزایای فیلر بینی
  • به افزایش اعتماد به نفس و بهبود ظاهر کلی شما کمک می کند.
  • گزینه غیرجراحی، خطرات و عوارض جانبی کمتری نسبت به گزینه جراحی دارد، کاملا بدون بیهوشی انجام می شود.
  • این اثرات فقط موقتی هستند، بنابراین اگر تغییری در ذهن دارید و می خواهید به ظاهر قبلی خود بازگردید، هنوز این امکان وجود دارد.
  • رینوپلاستی غیرجراحی در مقایسه با روش جراحی ساده تر و مقرون به صرفه تر است.
  • درد کمی در این روش وجود دارد و این روش زمان استراحت و نقاهت بسیار کمی برای بهبودی دارد.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای تزریق فیلر بینی هستند؟

تغییر شکل بینی با استفاده از رینوپلاستی غیر جراحی ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد اگر:

تقارن بینی شما نیاز به بهبود دارد؛ اگر خطوط نامنظمی دارید که باید صاف شوند؛ اگر برآمدگی دارید، بافت اطراف را می توان پر کرد تا ظاهر آن کم شود؛ اگر شیار یا فرورفتگی دارید که باید پر شود؛ اگر نوک بینی شما نیاز به افزایش ارتفاع دارد؛ اگر پل بینی صافی دارید که می خواهید آن را بالا ببرید؛ اگر می خواهید ظاهر نوک بینی گرد را کاهش دهید؛ اگر بینی شما کمی کج است؛ اگر بینی قلابی دارید که نیاز به صاف کردن دارد و اگر می خواهید بعد از جراحی بینی اصلاحات جزئی داشته باشید.

عوارض تزریق فیلر بینی

عوارض جانبی درمان ممکن است شامل قرمزی و تورم در محل تزریق باشد، اما این عوارض معمولاً در عرض 24 تا 48 ساعت فروکش می‌کنند و سپس می‌توانند با آرایش پوشانده شوند. برخلاف درمان جراحی، خطر عفونت، خونریزی و نقاهت طولانی مدت وجود ندارد. درمان سریع است و اکثر بیماران کمترین درد و عوارض جانبی کمی را تجربه می کنند.

اما بینی ناحیه حساسی است که استفاده از فیلر روی بینی که نزدیک به چشم است، به دلیل پر شدن از رگ های خونی، می تواند عوارضی ایجاد کند. انجام درمان توسط یک پزشک مجرب و آموزش دیده بسیار مهم است. در غیر این صورت پر کردن بیش از حد و مهارت های ضعیف در تزریق می تواند باعث عوارض جدی مانند مرگ بافت، عوارض عروقی و از دست دادن بینایی شود.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر بینی به طور کامل در طول جلسه درمان توضیح داده می شوند.

جمع بندی

از بهترین برند فیلر بینی می توان به ژوویدرم، رستیلن، آلیاکسین و پرفکتا اشاره کرد. هرچند برندهای دیگری نیز در بازار هستند که می توانند برای تزریق روی بینی استفاده شوند. توصیه ما این است که برای انتخاب برند مناسب حتما با پزشک خود مشورت کنید.

پرسش های متداول:

هزینه فیلر بینی چقدر است؟

می توان گفت تفاوت چشمگیری بین هزینه فیلر بینی و هزینه جراحی بینی وجود دارد و بسته به برند فیلر و دستمزد پزشک، میانگین هزینه فیلر بینی ۱۴۰۲ بین 3.000.000 تا 6.000.000 تومان در مراکز مختلف می‌باشد.

ماندگاری فیلر بینی چقدر است؟

ماندگاری فیلر بینی بسته به برند فیلر مورد استفاده ممکن است بین 6 تا 18 ماه باشد.

امتیاز بدهید
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *