بهترین مرکز آر اف فرکشنال

بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران

یکی از روش های جوانسازی پوست، آر اف فرکشنال است. این روش که کاملا به صورت غیر تهاجمی انجام می گیرد، به طور موثری موجب تحریک کلاژن سازی، جوانسازی پوست و لیفت بافت می شود؛ بنابراین روز به روز در بین افراد محبوب تر می شود. کلینیک های مختلفی اقدام به انجام این روش می کنند به خصوص در تهران که مراکز زیبایی زیادی وجود دارد که گاهی تشخیص اعتبار آن ها مشکل است. به همین دلیل برای بسیاری از افراد سوال پیش می آید که بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران کجاست؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا این مرکز را خدمتتان معرفی نماییم.

لیزر آر اف فرکشنال چیست؟

لیزر آر اف فرکشنال

لیزر آر اف فرکشنال (RF Fractional) یک روش نسبتا جدید برای جوانسازی پوست است. دستگاه آر اف فرکشنال توسط امواج رادیوفرکانس تولید گرما می کند، این گرما موجب آسیب به بافت پوست می شود. سلول های پوستی در مسیر بازسازی خود، میزان کلاژن بیشتری تولید می کنند و در نهایت منجر به جوان تر و سفت شدن بافت پوست می شود. معنای کلمه فرکشنال، قطعه قطعه است، چرا که این تکنیک به صورت تکه تکه در بافت پوست حرارت ایجاد می کند، بنابراین در آن قسمتی از بافت پوست که حرارت اعمال شده، سلول های پیر تخریب می شوند، سلول های جدید جایگزین آنها می شوند و کلاژن بیشتری در سلول ها تولید می شود. هر قطعه ای که توسط دستگاه حرارت داده می شود، به نواحی اطراف اجازه می دهد که خنک شوند و روند ترمیم خود را آغاز کنند.
هدف از انجام آر اف فرکشنال کاهش چین و چروک صورت، افزایش استحکام و سفتی پوست، کاهش افتادگی و شل شدن پوست، رفع تیرگی پوست، کم کردن اثر آکنه و اسکار و رفع منافذ باز پوست می باشد. معمولا به افراد بالای 35 سال توصیه می شود که این روش را انجام دهند.

ویژگی های بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران

قبل از انتخاب کلینیک زیبایی بهتر است به چند نکته توجه کنید:

ویژگی های بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

 • کادر درمان متخصص و متبحر:
  دارا بودن پزشکان متخصص و پرستاران با تجربه یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران است. پزشک باید متخصص پوست، مو و زیبایی باشد تا کاملا با بافت پوست و روش های نوین پزشکیِ زیبایی آشنایی داشته باشد. از طرفی پرستاران و تکنسین های زیبایی نیز باید مهارت و تجربه کافی در استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال را داشته باشند. در تمام روش هایی زیبایی از جمله آر اف فرکشنال، استفاده از تکنیک صحیح در به دست آوردن بهترین نتایج و بروز کم ترین عوارض مهم است. انتخاب فرکانس مناسب با توجه به نوع و رنگ پوست فرد توسط پزشک انجام می گیرد، همین طور تعداد جلسات مورد نیاز برای اثر بخشی لیزر، بنابراین  در صورتی که به دنبال نتایج بسیار خوب هستید، حتما باید در انتخاب پزشک معالج خود دقت کنید.
 • مجوز و اعتبار:
  ممکن است بسیاری از مراکز نامعتبر و حتی آرایشگاه ها اقدام به انجام لیزر آر اف فرکشنال کنند که این کار نه تنها غیر قانونی است بلکه بسیار هم خطرناک است. بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران کلینکی است که دارای تائیدیه وزارت بهداشت باشد و پزشکی که به عنوان مسئول فنی مرکز است، متخصص پوست و مو و زیبایی باشد. همین طور می توانید نظرات در مورد آر اف فرکشنال در این مرکز را مطالعه کنید تا از اعتبار این کلینیک در بین مراجعه کنندگان اطمینان حاصل کنید. تنها در این صورت است که از رعایت کامل اصول بهداشتی و درمانی در این مرکز مطمئن خواهید بود.
 • تکنولوژی و تجهیزات:
  لیزر آر اف فرکشنال تکنیک جدیدی می باشد که به تازگی مورد استقبال افراد قرار گرفته است. روز به روز نیز دستگاه های جدید به بازار می آیند که کارایی بیشتر و عوارض کمتری دارند بنابراین استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و به کار بستن تکنولوژی های جدید در انجام لیزر از ویژگی های بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران می باشد.
 • رعایت اصول بهداشتی:
  علاوه بر استفاده از اصول درمانی صحیح و جدید، کلینیک باید تمام اصول بهداشتی را رعایت کند. پروب لیزر را کاملا استرلیزه کند، عینک های مخصوص برای محافظت از چشم ها در اختیار افراد بگذارد و محیط اتاق درمان را به طور مداوم تمیز و ضد عفونی کند. با وجودی که لیزر آر اف فرکشنال یک روش تهاجمی نیست و موجب بروز زخم باز و خونریزی در پوست نمی شود ولی بافت پوست را به شدت نازک و حساس می کند؛ بنابراین رعایت بهداشت توسط اپراتور دستگاه و سایر کادر کلینیک بسیار اهمیت دارد.
 • ارتباط و مشاوره:
  برای جوابگیری از این روش درمانی نیاز است که چندین جلسه به کلینیک مراجعه نمایید بنابراین توانایی تمام پرسنل مرکز در برقراری ارتباط خوب و موثر با مراجعین می تواند انگیزه ای باشد برای ادامه جلسات. همین طور ارائه جلسه مشاوره قبل از درمان و بررسی کامل شرایط بیمار و پیشنهاد روش های درمانی مناسب، ویژگی بسیار خوبی برای یک مرکز زیبایی می باشد.
 • دسترسی:
  تهران یک کلان شهر است و داشتن دسترسی خوب به یک کلینیک از طریق اتوبان ها یا مترو و وسایل نقلیه عمومی برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است.
 • قیمت مناسب:
  تمام این ویژگی هایی که گفته در کنار ارائه قیمت مناسب و منصفانه جمع بندی می شود. بعضی مراکز ارزان آر اف فرکشنال، کیفیت مناسب درمان را ارائه نمی دهند و بعضی دیگر از مراکز به دلایل متعدد هزینه های اضافی از مراجعه کنندگان دریافت می کنند بنابراین بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران علاوه بر ارائه خدمات خوب به مراجعه کنندگان، مناسب ترین قیمت ها را نیز با توجه به قیمت های رقابتی بازار ارائه می دهد.

عوارض آر اف فرکشنال

می دانید که روش های زیبایی هیچ کدام کاملا ایمن و بی خطر نیستند؛ ولی آر اف فرکشنال به دلیل غیرتهاجمی بودن و عدم ایجاد زخم و خونریزی، نسبت به روش های مشابه دارای عوارض کمتری می باشد. ایجاد درد، سوزش، قرمزی، التهاب و نازک شدن پوست از عوارض معمول این روش می باشد که با رعایت نکات مراقبت بعد از آر اف، پس از چند روز تمام این عوارض برطرف می شوند. تکنولوژی های مورد استفاده در دستگاه های آر اف جدید تلاش کرده اند که فرکانس امواج رادیویی را بتوان براساس جنس پوست فرد، رنگ پوست او و شدت عارضه به نحوی تنظیم کرد که کمترین میزان عوارض را به دنبال داشته باشد؛ از این رو مراجعه به بهترین مرکز آر اف فرکشنال در تهران که از جدید ترین دستگاه ها بهره می برد و بهترین کادر درمان در استفاده تکنیک صحیح انجام آر اف را داشته باشد؛ می تواند عوارض ناشی از این روش درمانی را به شدت برای فرد کاهش دهد به طوری که نیاز به طی دوران نقاهت نباشد و فرد از بعد از انجام آر اف، به روال معمول زندگی خود بازگردد.

درباره فواید آر اف فرکشنال نیز بخوانید.

بهترین مرکز آر اف فرکشنال کجاست؟

کلینیک شکیبا بهترین مرکز آر اف در غرب تهران می باشد. این مرکز دارای پزشکی مجرب بنام دکتر شکیبا غلامزاده می باشد که آشنایی کامل با تکنیک صحیح لیزر آر اف دارند. همین طور از جدید ترین دستگاه (ونوس ویوا) موجود در بازار استفاده می کند که اثرگذاری بالا و عوارض کمی را به دنبال دارد. برای معاینه دقیق پوست و اطلاع از تعداد جلسات مورد نیاز آر اف می توانید در یک جلسه مشاوره با پزشک مرکز شرکت کنید.

مشاوره تلفنی و رزرو 25442071-021

مجهزترین کلینیک پوست و مو و زیبایی غرب تهران
کلینیک شکیبا

تماس تلفنی

پرسش های متداول مطب لیزر ار اف فرکشنال تهران:

هزینه آر اف چقدر است؟

هزینه هر جلسه آر اف بین 1.8 تا 3 میلیون تومان می باشد.

ماندگاری آر اف فرکشنال چقدر است؟

گفته می شود در صورت تکمیل دوره ی درمان، نتایج حاصل از آر اف می توان بین 3 تا 5 سال ماندگاری داشته باشد.

تعداد جلسات مورد نیاز آر اف چقد است؟

معمولا با توجه به جنس پوست فرد و شدت عارضه توصیه می شود که بین 3 تا 6 جلسه آر اف فرکشنال انجام گیرد.

5/5 - (5 امتیاز)
الهه فلاحی
الهه فلاحی
خواندن این مقالات به شما کمک خواهد کرد
نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟
تماس سریع با متخصصان کلینیک زیبایی شکیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *